Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Aparat ortodontyczny

Poprzedni temat «» Następny temat
Aparat ortodontyczny
Autor Wiadomość
amisu 

Wysłany: Sob 14 Sty, 2017 19:35 

Dobra, zamówiłam jakąś wersję podstawową. Zobaczymy, jak się będzie spisywać :)

Sonia 

Wysłany: Sob 14 Sty, 2017 21:56 

amisu, ja mam jedna szczoteczke i korzystaly z niej na poczatku 3 osoby (na koncowki nakladamy takie pierscienie z kolorami ktore sa dolaczone do koncowek), teraz mąż wrocil do tradycyjnej, wiec we dwie z corka z niej korzystamy.
Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona :)

Mimu 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2017 09:30 

Amisu, podeslesz link?

[ Dodano: Nie 15 Sty, 2017 09:47 ]
I Sonia? :)

amisu 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2017 11:23 

Wzięłam Philips Sonicare HX3212/16 CleanCare. To jest zupełnie podstawowa wersja bez żadnych bajerów i na najlepsze recenzje :)

Sonia 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2017 14:26 

Ja mam chyba taką SONICARE PHILIPS EASYCLEAN HX6511/50:
https://www.happydental.p...a-soniczna.html

Noelle 

Wysłany: Pon 16 Sty, 2017 10:22 

Ja mogę polecić firmę Whitewash. Mam szczotkę juz 2 lata i podobnie jak dziewczyny, po pierwszym użyciu miałam wrażenie jakbym wczesniej zębów nie myła. W zeszłym roku mialam problem z bateria ale bez problemu wymienili mi sprzęt na gwarancji.
Gdyby któraś nie wiedziała gdzie kupic albo wahała sie między sprzedawcami na Allegro to polecam sklep shopdent.pl
Pytanie do dziewczyn używających sonicznych, jakich past używacie? Skończył mi sie ostatnio zapas pasty do szczoteczek sonicznych i używamy normalniej. Zastanawia mnie jednak jak to jest z ta scieralnoscia?

Botica 

Wysłany: Pon 16 Sty, 2017 10:36 

Noelle, Jest cos takiego jak pasty do sonicow? :O Ja uzywam tej, ktora kaze mi moja higienistka (moja higienistka jest fantastyczna, juz wam mowilam? <3). Ja mam braki we fluoerze, widac nie przykladalam sie w podstawowce do fluoryzacji, wiec uzywam jakies specjalnej Colgate codziennie wieczorem. Rano uzywam Colgate Optic WHITE, ktora sciera bardziej. Myslisz, ze to problem?

Poza tym widzialm ceny sonicow na Allegro. 800stow za szczotczke??? :O Teraz widzialm najtansze za niecale 200pln i w te bym celowala. :)

Noelle 

Wysłany: Pon 16 Sty, 2017 21:35 

Botica, wydaje mi sie, ze to dość istotna kwestia ale chciałam poznać opinie innych użytkowników szczoteczek elektrycznych/ sonicznych. A moze to tylko marketing?
https://www.shop-dent.pl/...ktrycznych/1463

Sonia 

Wysłany: Pon 16 Sty, 2017 22:36 

Ja rowniez uzywam normalnych past, choc z zasady nie kupuje mocno scieralnych.

Mimu 

Wysłany: Wto 17 Sty, 2017 08:30 

Sonia napisał/a:
Ja rowniez uzywam normalnych past, choc z zasady nie kupuje mocno scieralnych.

mocno scieralne to jakie, na przyklad wybielajace?

Botica 

Wysłany: Wto 17 Sty, 2017 09:37 

roisin, Tak, dokladnie! Jak zetrzesz miedzy opuszkami palcow to sa jak peeling, :)

Noelle, Bardzo ciekawe.... Spytam higienistki <3 - ona sie starsznie przejmuje takimi rzeczami... :)

kota 

Wysłany: Czw 19 Sty, 2017 10:52 

W temecie szczoteczek, ja mysle o tej:
Braun Oral-B Pulsonic Slim, bo jest najmniejsza. Skoro piszecie, ze wszystko to samo.. U mnie chodzi po 40e..
W zasadzie zaczelam ja rozwazac bardziej ze wzgledu na chlopa, ale kusi mnie nowy wymiar czystych zebow :P Kiedys uzywalam elektrycznej, ale szczerze nie pamietam jakiejs rewolucji. Odczulam roznice po przerzuceniu sie na najbardziej miekka szczoteczke (manualna) z prosto scietym wlosiem..
zastanawiam sie, czy ktos tu ma problem ze scierajacym sie szkliwem? Ja mam zdrowe zeby, ale moge je myc tylko super miekkimi szczoteczkami i generalnie musze mocno uwazac na szkliwo. Czy to jest jakies przeciwskazanie? Nie chcialabym sobie za bardzo tych zebow domyc :P

It always seems impossible... until it's done

Noelle 

Wysłany: Czw 19 Sty, 2017 16:46 

kota, ja mam bardzo wrażliwe zeby i obawiam sie o to ze bede miała problemy w przyszłości z odsuniętym szyjkami. Używam na zmianę szczoteczki sonicznej i szczoteczki miękkiej Curaprox. One maja ogólnie trzy poziomy miękkości. I przyznam szczerze, ze nigdy nie myłam zębów miekszymi szczotkami. Poczytaj sobie o nich i zakup bo na prawdę warto :wink:

amisu 

Wysłany: Pon 23 Sty, 2017 22:40 

Przyszła moja szczoteczka soniczna. Jest całkiem spoko, ale nie zauważyłam jakiejś super wielkiej różnicy w czyszczeniu zębów. Wcześniej używałam elektrycznej, więc może to dlatego. Niemniej jednak fajnie się jej używa, więc jeśli i efekty są lepsze (nawet jeśli niewidoczne), to zostaje :D

Mimu 

Wysłany: Pon 23 Sty, 2017 22:48 

amisu, ja mam wrażenie wyczyszczonych dziąseł i policzków :) są takie... ściągnięte? nie wiem, jak to określić. i WIELKI plus przy aparacie orto, te wibracje wypychają resztki jedzenia bardzo dokładnie. kto miał aparat ten wie, jaki to plus :)

Odpowiedz do tematu