Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Artizia / Harmonet / Kontracept / Logest / Sylvie 20

Poprzedni temat «» Następny temat
Artizia / Harmonet / Kontracept / Logest / Sylvie 20
Autor Wiadomość
Justyce 

Wysłany: Nie 26 Gru, 2010 22:51 Artizia / Harmonet / Kontracept / Logest / Sylvie 20

Jeden skład, jeden wątek.
Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do starych, zamkniętych wątków, może tam znajdziesz odpowiedź.

Harmonet:
http://www.antyforum.pl/harmonet-vt2101.htm
Logest:
http://www.antyforum.pl/logest-vt491.htm
Sylvie:
http://www.antyforum.pl/n...lvie-vt5154.htm

-----------------------------------------

Cesis 

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2011 20:42 

Już pisałam w innym wątku, bo nie znalazłam odpowiedniego teraz powtarzam tu pierwsza tabletka wzięta w sobotę wieczorem w drugim dniu krwawienia. Drugi dzień + 7 dni dodatkowego zabezpieczenia czyli od kiedy jestem zabezpieczona? Od piątku czy soboty?

"Nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie"...
Lidia Jasińska - "Flirtuchy"

alamakota 

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2011 22:09 

ja bym nawet powiedziała, że od niedzieli, ale ja wolę uważać ;>

Pati 

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013 12:16 

Czy któraś z was bierze jeszcze Logest? ;) Lekarka nie chciała mi zapisać Yasminelle, które brałam przed ciążą - stwierdziła, że Logest po ciąży będzie bezpieczniejszy w świetle ostatnich afer z drospirenonem... I teraz tak sobie pomyślałam, że większość kobiet obecnie bierze najnowsze pigułki właśnie z drospirenonem, a starsze z gestodenem czy dezogestrelem poszły w zapomnienie ;)

Idunn 

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013 12:58 

Pati, jaka afera w dojczlandach niby się dziala ? :) masz jakieś wiarygodne informacje ?
Chodzi o osoby, które umarły ?
Staniarze też kręcą z tym problem z tego co kojarzę. A to co działo się z NR to jakaś maskara - są prawnicy specjalizujący się w NR i sporach między kobietami, które stosowały NR a koncernem, który wytworzył :)

Szczęściara 

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013 13:05 

Wiesz co, Pati... ja cały czas łykam Novynette. To też z tych starszych - nie narzekam. Brałam przez 3 miesiące nowsze i mi nie służyły. Myślę, że jak zaczęłam te Novynettki, tak na nich skończę.

Pati 

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013 13:06 

ironia, nie znam szczegółów i nawet nie chciało mi się szukać na necie. Lekarka tylko mi mówiła, że jest jakaś afera, bo ktoś zmarł i ona na jakiejś konferencji dostała info, że Bayer się nawet przyznał do wyższego ryzyka w tych pigułkach i że toczą się jakieś sprawy prawne i robione są dodatkowe badania co do bezpieczeństwa ich stosowania. Podobno sprawa nagłośniona jest w Niemczech, Francji i USA. w USA już producent musiał zmieniać ulotkę, a w Niemczech i Francji podobno lekarze mają zalecenie, żeby jeśli to możliwe nie proponować tych pigulek pacjentkom... I w związku z tym ona mi Yasminelle nie zapisze, tym bardziej, że jestem po porodzie, gdzie w połogu też jest wyższe ryzyko.

Szczęściara, kiedyś Mercilon brałam (to samo co Novynette) i też dobrze tolerowalam.
Ja tu bardziej z ciekawości pytałam czy ktoś jeszcze Logest bierze. Bo z tolerancją to wiadomo różnie i tym czy komuś służą czy nie to się nie sugeruję :)

Szczęściara 

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013 13:14 

No, no... wiadomo, że nie ma się co sugerować tolerancją u innych. To tylko dodatek z mojej strony. :) Ale myślę, że nie powinnaś się jakoś przejmować łykaniem tabletek starszej generacji.

Guzik 

Wysłany: Sob 09 Mar, 2013 07:58 

Ja cały czas kontracept, zamieniłam z Harmonetu, bo kosztuje 20zł :)

Justyś 

Wysłany: Sob 12 Paź, 2013 22:55 

Witajcie ;)
Ostatnio zmieniony przez Justyś Sro 11 Cze, 2014 19:36, w całości zmieniany 1 raz  

Finka 

Wysłany: Sob 12 Paź, 2013 23:00 

Justyś, każdy hormony toleruje inaczej. Czytanie wątków w internecie jest bez sensu ;)

Justyś 

Wysłany: Sob 12 Paź, 2013 23:57 

Wiem ;)
Ostatnio zmieniony przez Justyś Sro 11 Cze, 2014 19:37, w całości zmieniany 1 raz  

Czarownica 

Wysłany: Nie 13 Paź, 2013 11:41 

to nie czytaj

Justyś 

Wysłany: Nie 13 Paź, 2013 12:48 

spoczko ;) jednak nawet na tym forum takie info przerażające są ;) ale ok nie czytam :) :jupi:

Guzik 

Wysłany: Nie 13 Paź, 2013 13:07 

Justyś, ale o co pytasz i o jakie straszne informacje Ci chodzi?
Ja jestem 8 lat najpierw na harmonecie, teraz kontracept i jest super.

Czy to wnosi coś do tego jak Ty będziesz je tolerować?

Odpowiedz do tematu