Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Asequrella

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Guzik
Pon 28 Mar, 2011 14:04
Asequrella
Autor Wiadomość
mimoza
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lis, 2010 00:09 

Mnie 3 kg nie dziwią sama musiałam zmieniać stanik, bo moje piersi po tygodniu eksplodowały :/ niby fajnie, ale z drugiej storny z takim bólem, że nawet spać nie mogłam na brzuchu :/ dobrze, że zaczęłam brać te tabletki, to nastał spokój po kilku dniach, jaka ulga.. Widzać jak anta działąją negatywnie...:(

Szczęściara 

Wysłany: Wto 16 Lis, 2010 09:37 

jane doe, z moimi problemami gastrycznymi mogę przybrać 8 kg w 3 miesiące (tak jak się stało od lipca do września - nie wiem, czy przez tabletki), a mogę zrzucić3 kg w kilka dni. Zdarza się.

emileczka 

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 10:41 

i jak tam,dziewczyny?bierzecie jeszcze tu "cudo"?widać jakieś efekty?
mi znów tabletki zatrzymują wodę-nie tak masakrycznie jak poprzednie,ale pod koniec opakowania jestem strasznie spuchnięta,a ta asequrella podobno przeciwdziała zatrzymywaniu wody.kupiłam sobie jedno opakowanie i zobaczę,ale ciekawa jestem czy to serio pic na wodę,jak to już tu napisano :wink:

natalenka 

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 12:50 

wzięłam póki co 9 tabletek - i nic :lol:

anek 

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 12:54 

natalenka, bo musisz wierzyć w działanie! :D

Zoe 

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 13:08 

ciekawe jak się objawia działanie tego specyfiku :lol:

może kobiety zaczynają kopulować jak króliki i wysikują z siebie całą wodę chudnąc te 15 kilogramów, których wcale nie przybrały jedząc czipsy na kanapie przed telewizorem :lol:

emileczka 

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 13:21 

no to kij,to jedno już wezmę,a potem pewnie jednak zmiana tabletek :wink:

natalenka 

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 13:45 

anek, kiedy się nie da. Ja ich nie chciałam, facet mi kupił :lol: Wiedzialam, ze to na nic zglębiając się w sklad :lol:

Szczęściara 

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 14:59 

A mnie podpasowaly :) szczegolnie na Stedirilu. jak zatrzymywal mi wode w organizmie + wyjatkowo kiepsko dzialal na cere. Stosowalam Asequrelle przez 2 miesiace i bylo okej. Natomiast teraz, gdy zmienilam tabletki anty na Syndi, wszystkie skutki uboczne ustaly, wiec nie mialam potrzeby kupowania Asequrelli i odstawilam, bo mi szkoda kasy bylo.

Olka 

Wysłany: Nie 23 Sty, 2011 00:30 

Też myślałam, czy by nie stosować Asequrelli. Reklama mnie zaintrygowała. Hura! Coś "osłonowego" przy antykoncepcji hormonalnej! Ale faktycznie.. skład wcale nie powala. Chyba jednak wolę Sylimarol i krople oczyszczające z Herbapolu: http://www.herbapol.krako..._prod=379&lok=5 :roll:

Allegrowe czyszczenie półek, szaf i kosmetyczek. Zapraszam!!! :)

Cyc w awatarze musi być!

anett
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Mar, 2011 16:24 

To ja mam inne pytanie ponieważ nie mogę rozszyfrować ulotki;) a więc stosuję plasterki i nie mam bladego pojęcia czy mam brać te cudo raz w tygodniu w dniu przyklejenia plastra czy może codziennie. może to głupie, ale naprawdę nie wiem:)

Finka 

Wysłany: Wto 22 Mar, 2011 16:26 

anett, to suplement, bierzesz codziennie ;)

Waniliova
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Mar, 2011 19:18 

czesc dziewczyny :D od roku i 6 miesiecy biore novynette, dzisiaj zaczelam nowe opakowanie a wraz z nim asequrelle...zobaczymy czy cos pomoze :lol: mnie calkowicie spadlo libido...i w ogole humorki mam, nerwy ciagle...wiec postanowilam sprobowac tego ''cuda'' jak to nazwalyscie :lol:

Hanca 

Wysłany: Wto 22 Mar, 2011 19:57 

Może powinnaś zmienić tabletki?

szmaja 

Wysłany: Wto 22 Mar, 2011 21:54 

Zoe napisał/a:
ciekawe jak się objawia działanie tego specyfiku :lol:

może kobiety zaczynają kopulować jak króliki i wysikują z siebie całą wodę chudnąc te 15 kilogramów, których wcale nie przybrały jedząc czipsy na kanapie przed telewizorem :lol:

Mój ginekolog właśnie się ostatnio z tego strasznie śmiał - i z asekucośtam, i z przybierania na wadze "od tabletek". Wspominał o badaniu, gdzie po x czasu w grupie kobiet, które brały tabletki i takiej, w której nie brały, a w obu przytyły x kg pytano o powody przyrostu masy ciała.
Co ciekawe, kobiety, które przytyły i nie brały, szukały powodów w zmianie trybu życia, podjadaniu itp., natomiast kobiety, które przyjmowały hormony, prawie zawsze mówiły "od tabletek" :-)
"- O, widzi pani. Tamten pan. Założę się, że boi się bokserów. Że brzydzi się bokserami. Że nigdy w życiu nie miał psa i nie chce mieć psa. Bo żaden pies go nie zaakceptuje. Tego się boi. Bo psy czują, że człowiek jest nie w porządku. Zwłaszcza boksery. Są tacy ludzie, których moja bokserka omija szerokim łukiem. Są tacy, na których nie zwraca nawet uwagi. Ona to jest największy psycholog. I ja się z nią liczę. Są natomiast ludzie, których uwielbia. Pamięta pani, jak się do pani wdzięczyła? Jak się wyginała, jak podskakiwała, jak machała swoim kikutem ogona? Nieprzypadkowo. Ona wie, proszę pani. Ona wie." www.szczesliwypies.pl
www.szczesliwypies.blog.onet.pl

Odpowiedz do tematu