Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Bóle i nabrzmiałe piersi.

Poprzedni temat «» Następny temat
Bóle i nabrzmiałe piersi.
Autor Wiadomość
Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sty, 2014 20:24 

Czyli jeśli uprawiałam sex prawie tydzień przed antybiotykami to wszystko jest ok i moje dolegliwości to raczej nie ciąża a jakieś zawirowania hormonalne?

greta 

Wysłany: Nie 26 Sty, 2014 22:07 

No, jeśli w takcie kuracji antybiotykiem i tydzień po nie mialaś stosunków, a przed nic nie zamieszałaś w przyjmowaniu tabketek, to nie widzę możliwości ciąży.

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sty, 2014 16:08 

W takie kuracji ani po stosunków Nie było. Kochała się około tygodnia przed antybiotykami i raczej w tabletkach nie namieszalam (mogło się zdarzyć że przesunęła się godzina przyjęci jednej lub dwóch o godzinę lub dwie do przodu, ale nic Nie ominęłam). Na dzień dzisiejszy plecy, podbrzusze i jajniki bolą. Piersi powiększone, skutki dziwnie spędzą. Mdłości od samego rana do południa.

Guzik 

Wysłany: Pon 27 Sty, 2014 17:58 

Holandia, ciąży się w taki układzie nie obawiaj.
A objawy moga być spowodowane zamieszaniem antybiotykowym i zapewne tak jest.

Holandia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sty, 2014 20:08 

Dziękuję.

oluchna19 

Wysłany: Wto 05 Sie, 2014 22:01 

Hej, a czy miałyście kiedyś tak, że zaczęły was boleć sutki przy naduszaniu albo jak np. biegłyscie i czułyscie je w staniku, jak lekko pobolewają? Ja tak mam od 2 dni i jest to dla mnie dziwne. Może to być spowodowane tym, że w niedzielę kończę opakowanie i może coś z hormonami?

A tak btw. ostatnio jadłam orzeszki z papryką i były lekko ostre, w międzyczasie musialam wziąć tabletkę, poszlam, zjadlam i dalej jadlam te orzeszki. Koleżanka co ze mną siedziała powiedziała, że przez to mogę mieć osłabione działanie tabletek, ale wydaje mi się to trochę niedorzeczne. Mysliscie ze wszystko ok?

Mimu 

Wysłany: Sro 06 Sie, 2014 14:57 

oluchna19, troche nie wierze, ze piszesz to na serio :P
ja, jak naduszam sutek to tez mnie boli. i jak podskakuje biust jak biegne, to tez.
batomiast na te orzeszki,to juz zupelnie nie wiem,co powiedziec.

oluchna19 

Wysłany: Sro 06 Sie, 2014 23:31 

Piszę na serio, zaczęłam jeść orzeszki i koleżanka do mnie, że przestaną mi dzialać tabletki, zrobiłam oczy i wróciłam do konsumpcji :D A tymi sutkami to trochę się martwię bo nigdy mnie nie bolało, ale widocznie mają 'gorsze dni' :P

Justyce 

Wysłany: Pią 08 Sie, 2014 21:02 

oluchna19 napisał/a:
wydaje mi się to trochę niedorzeczne

Bo to się nie wydaje, ale jest niedorzeczne. Serio, w ulotce prawdę piszą i raczej nic tam nie jest przemilczane...

-----------------------------------------

Odpowiedz do tematu