Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Bole w okolicach jajnika, bole piersi, i chec na wymioty

Poprzedni temat «» Następny temat
Bole w okolicach jajnika, bole piersi, i chec na wymioty
Autor Wiadomość
thinkpositive 

Wysłany: Sob 17 Sty, 2015 16:03 Bole w okolicach jajnika, bole piersi, i chec na wymioty

Hej wszystkim
Mam pewnie problem biorę tabletki od ponad roku wszystko było okej lecz w tym cyklu mam jakieś dziwne bóle w okolicach jajnika i piersi, dodam ze do spodziewanego okresu zostało 12 dni a do końca opakowania 7 dni. Takie bolę mam już od około tygodnia, zbiera mnie tez czasem na wymioty. Nie zapomniałem żadnej tabletki wszystko było brane zgodnie z planem. Nie wiem co mam o tym myśleć do lekarza się wybiorę w przyszłym tygodniu. Proszę o pomoc

Juliette 

Wysłany: Sob 17 Sty, 2015 16:37 

Jak tabletki brałaś prawidłowo i nie było żadnych leków osłabiających działanie, to porządne przebadanie się u ginekologa jest dobrym pomysłem. Ja podczas brania pigułek miałam często w trakcie cyklu nudności i bóle w okolicach podbrzusza, co z tabletkami lub ciążą nie miało nic wspólnego. Nawet chora nie byłam. Może to też być teoretycznie zapalenie jajników, ale ciężko tak bez badania stwierdzić.
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

Odpowiedz do tematu