Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

brak okresu

Poprzedni temat «» Następny temat
brak okresu
Autor Wiadomość
nikoria 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 06 Lut, 2015 12:38 

mnie spóxnia się już prawie 3 dzień i nie wiem co to oznacza ;// czytalam tu http://www.biomedical.pl/...aczki-2593.html i w sumie ostatnio sie stresowalam pzreze zmiane pracy i tak dalej wiec moze to o to chodzi bo jezeli chodzi o antykoncepcje to stosuje stosunek przerywany i czasem prezerwatywy wiec nie wiem co moze byc tego przyczyna :// parnter we mnie nigdy nie doszedl ani chyba nie bylo blisko bynajmniej nie mowil nic to moze jednak ten stres :// sama nie wiem co myslec

EVI 

Wysłany: Pią 06 Lut, 2015 12:40 

nikoria, to żart, prawda? stosunek przerywany metodą antykoncepcji?

emileczka 

Wysłany: Pią 06 Lut, 2015 16:03 

może by tak test ciążowy,skoro się nie zabezpieczacie?

Mimu 

Wysłany: Pią 06 Lut, 2015 16:57 

Nikoria, przyczyna moze byc to, ze jestes w ciazy :P stosunek przerywany nie zabezpiecza przed ciaza. I wrzodow zoladka mozna sie nabawic. 3 dni spoznieni mieszcza sie w granicach normy.

Tinwe 

Wysłany: Sro 12 Paź, 2016 14:15 

Cześć Dziewczyny!
nie jestem początkująca w braniu tabletek anty, nie mniej zawsze dopadają wątpliwości.
Mój problem zaczął się od zmiany Mercilonu na Jeanine. Miał mi pomóc z problemami skórnymi i może trochę pomógł. Po pierwszym opakowaniu nie dostałam krwawienia, test ciążowy wyszedł negatywny, a internet mnie trochę uspokoił, że się tak zdarza w przypadku tych tabsów. Wzięłam normalnie następne opakowanie po 7 dniowej przerwie. I następne bez przerwy, bo jechaliśmy na urlop. Teraz jest 6 dzień po skończonym opakowaniu i poza bólem brzucha zwiastującym okres i drobnej czerwonej plamie nie ma nic. Tabletki raczej brałam punktualnie i bez pominięcia, w ciąży nie jestem.
Jak myślicie co teraz? Czekać? Próbować domowymi sposobami motywować macice, czy jednak udać się do gin? Dodam, że chciałam odstawić tabsy na chwilę.
Co myślicie, czy któraś była w podobnej sytuacji?

Botica 

Wysłany: Sro 12 Paź, 2016 14:26 

Tinwe, Ja bylam i wiele innych dziewczyn takze. To sie ogolnie rzecz biorac zdarza dosyc czesto i o ile nie jest powodem do niepokoju jest po porstu starsznie wkurzajace. Dla mnie to jest powod do zmiany pigulek.

Zrob na wszelk iwypadek test, nawet jesli jestes pewna wyniku, bo lekarz na pewno cie o to zapyta i udaj sie do lekarza. Jednak nawet jesli chcesz zmienic pigulki to mimo wszytsko zacznij kolejne opakowanie Jeanine. Mozesz w kazdej chwili zaczac brac nowe pigulki bez robienia przerwy miedzy Jeanine ale jesli zupelnie odstawisz pigulki i zaczniesz znow po kilku tygodniach mozesz miec problemy z regulacja cyklu.

Ja bym te 'czerwona plame' uznala za krwawienie - widac tyle twoj organizm byl w stanie wyprodukowac.

Justyce 

Wysłany: Sob 15 Paź, 2016 13:54 

Kiedyś mój gin coś mi mówił o progesteronie, który jest w Jeanine, że on chyba dość znacząco ogranicza krwawienia z odstawienia. Ja biorę Qlairę, z tym samym progesteronem, ale o innym składzie i sposobie działania, zdarzają mi się sytuacje, że w przerwie nie ma nic. Czy to powód do zmiany? Ja tam się cieszę :wink:

-----------------------------------------

Czarownica 

Wysłany: Nie 16 Paź, 2016 20:52 

Ja biorę Jeanine i praktycznie nie mam krwawien z odstawienia. I w sumie tez sie ciesze, ze praktycznie ich nie mam.

Anne 

Wysłany: Nie 16 Paź, 2016 22:49 

Justyce napisał/a:
Ja biorę Qlairę, z tym samym progesteronem, ale o innym składzie i sposobie działania, zdarzają mi się sytuacje, że w przerwie nie ma nic. Czy to powód do zmiany? Ja tam się cieszę :wink:

Mam tak samo :wink: W sumie najmniej bolesne przerwy odkąd pamiętam, a to że czasem bez krwawienia to dla mnie plus.

Justyce 

Wysłany: Wto 18 Paź, 2016 08:04 

W międzyczasie doczytałam, że dienogest ma właśnie takie działanie (ograniczające krwawienia), więc chyba można spać spokojnie :)

-----------------------------------------

Odpowiedz do tematu