Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

brazowe plamienie po orgazmie

Poprzedni temat «» Następny temat
brazowe plamienie po orgazmie
Autor Wiadomość
coeur_de_boeuf 

Wysłany: Sob 06 Gru, 2014 20:45 brazowe plamienie po orgazmie

Pytam tutaj bo stosuje antykoncepcje hormonalna i mam wrazenie, ze jest to zwiazane z tabletkami ale moze nie. Czesto kiedy mam orgazm, na drugi dzien mam brazowy sluz. Czasem po samym orgazmie odczuwam bole podbrzusza i krzyza.Kiedys putalam o to gina i powiedzial, ze bol moze byc zwiazany ze slabymi miesniami brzucha i plecow, zaczelam swiczyc i jakby nieco sie poprawilo ale te plamienia nie ustaja. Sam stosunek nie wywoluje u mnie takich objawow, nie zawsze mam orgazm.

Z innych rzeczy to widze, ze z kazdym cyklem krawienie pojawia sie pozniej. Czy to jest normalne? Kiedys mialam2-3 dni po ostatniej tabletce, teraz czesto 5-6 dni a nawet dopiero w dniu kiedy powinnam wziasc ostatnia tabletke. Czy to mozliwe, ze macica sie do konca nie oczyszcza w czasie krawienia z odstawienia i potem po orgazmie wystepuja skurcze i dlatego te plamienie?

Wiem, ze mam malego miesniaka na macicy, 2cm. Niedlugo ide znow do ginekologa ale mam do was pytanie - co to moze byc i co zasugerowac ginowi? Oczywiscie cytologie robie regularnie itd. W ostatnich badaniach krwi wyszly nieco podwyzszone biale krwinki ale narazie nie moge powtorzyc badania bo ciagle kicham i kaszle.

emka1993 

Wysłany: Sob 06 Gru, 2014 21:50 

A może to właśnie przez tego mięśniaka te plamienia, bóle podbrzusza i krzyża ?

coeur_de_boeuf 

Wysłany: Sob 06 Gru, 2014 22:57 

To mozliwe, wiem o nim od dwoch lat, teraz ide do ginekologa na rutynowa kontrole (tu gdzie mieszkam co dwa lata, reszte badan typu cytologia robie lekarz rodzinny) i wlasnie sie zastanawiam co to moze byc. Po prostu nie chce czegos przeoczyc i tez nie chce zeby lekarz mnie splawil.

emka1993 

Wysłany: Sob 06 Gru, 2014 23:04 

To opowiedz dokładnie swojemu lekarzowi co Ci dolega, co się dzieje. Powinien Cię przebadać.

Guzik 

Wysłany: Nie 07 Gru, 2014 13:29 

ja bym się skonsultowała z innym lekarzem.

Odpowiedz do tematu