Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Ceny tabletek 2

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Justyce
Sro 22 Gru, 2010 13:53
Ceny tabletek 2
Autor Wiadomość
aga
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006 19:13 ZMIANA TABLETEK

a ja sie zastanawiam jak pojde jutro do gina o jakie tabletki prosic....kurcze jasmin jest najnowszy ale cena mnie dobija..juz 30zl na cilest bylo sporym wydatkiem ......macie moze jakies propozycje?
Ostatnio zmieniony przez asiek Wto 20 Lut, 2007 16:59, w całości zmieniany 1 raz  

Rosemary 

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006 19:18 

Kupuję yasmin za 29,50 zł, ale tylko w jednym miejscu za taką cenę znalazłam. Jesłi byś znalazła u siebie tak, to by Ci wielkiej różnicy nie zrobiło.
A nie chcesz, żeby facet dorzucał połowę?

Foto jak malowane

aga
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006 19:33 

uprzjmie prosze kochane adminki co by te pare postow wywalic i gdzies osobno zamontowac :mrgreen:
faceta absolutnie prosic niebede....jakos...nie...sama sobie dam rade w tej kwestii..pozatym on juz i tak zawsze jak gdzies idziemy to placi wiec glupio by mi bylo go prosic....ale jesliby sie okazalo ze gdzies niedaleko jasmin kosztuje rzeczywiscie niewiele wiecej to moze faktycznie......ech....pomarzyc moge o refundowanych tabletkach.. :roll:

wlasnie dzwonilam do apteki w sasiedztwie...yasmin jest po 38zl :roll: :x

Rosemary 

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006 20:16 

to jest niezły pomysł obdzwonić wsie apteki w mieście ;)
moja znajduje się daleko, dostałam na nią cynka tutaj na forum zresztą ;) ale warto jest się przejść raz w miesiącu.

Foto jak malowane

sweet_girl
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006 20:20 

dlaczego tylko pomarzyc mozesz o refundowanych dlaczego nie poprosisz o takie jesli zalezy Tobie na cenie??ja nawet nie prosilam w sumie chcialam brac inne a takie mi przepisał z czego po usłyszeniu ich ceny w aptece bardzo sie ucieszyłam :lol:

amisu 

Wysłany: Sro 15 Mar, 2006 00:03 

wlasnie ja tez nei za bardzo rozumiem, o co chodzi z tym "marzeniem". Nie tolerujesz zadnych refundowanych?

aga
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Mar, 2006 07:33 

chodzilo mi raczej o to ze ten caly jasminz racji tego ze najnowszy najmniej skutkow ubocznych ma a konkretniej chodzi mi o to ze wody w organzmie niezatrzymuje ....choc moze sie myle... :wink:

Rosemary 

Wysłany: Sro 15 Mar, 2006 08:31 

No ja zrozumiałam, że pomarzyć o refundowaniu najnowszych tabsów anty. I rzeczywiście pomarzyć tylko o takim czymś.
A skutki uboczne i to spore yasmin miewa, ale to zależy od organizmu. Więc to, że najnowsze, to nie znaczy, że najlepsze i przypasuje każdemu.

Foto jak malowane

eklerka 

Wysłany: Sro 15 Mar, 2006 09:26 

aga,slonce,przeciez ty z krakowa jestes!yasmin w bobilewiczu jest najtaniej:karmelicka przy bagateli lub grodzka przy placu wszystkich swietych-34,99; co wydaje mi sie cena do przejscia :)

aga
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Mar, 2006 13:23 

hym :mrgreen: eklerka to jest mysl :mrgreen: 5zl jeszcze bym przebolala....poprostu wyszlam z zalozenia ze jak juz zmieniac to na jakies nowsze co by mi wasy nieurosly :wink: ...za chwile ide do gina to zobacze co on wymysli...tylko ze wlasnie z moim lekarzem to jest taka rozmowa:"on:wszystko dobrze? ja:tak ale... on:to jak dobrze to nie ma problemu..." on jest taki kompletnie niekomunikatywny ze szok...wszelkie informacje to trzeba sila wyciagac..jak sie go kiedys spytalam czy to prawda ze dziurawiec obniza skutecznosc to mi sie spytal po co chce dziurawiec pic :| normalnie rozwalil mnie tym tekstem :| stad tak kombinuje i mysle.....cilest oprocz teraz tych hec no i radosnego faktu zmienienia mi rozmiaru biustu z C na D na szczescie innych skutkow ubocznych nie mial....hym hym :| no nic..do lekarza mam na 16 jest po 13 wiec pora sie zbierac ustawic w kolejce co bym weszla do gabinetu przd zmrokiem :wink:

aga
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Mar, 2006 17:35 

ech no i po wizycie.....moj doktor jak zwykle bardzo wygadany i wogole...stanelam na tym ze jest yasmine....a jak bedzie lipa to sie bedzie dalej kombinowac....a wogole eklerka jak kupujesz tabletki pod bagatela to daja odpis czy kupujesz wszystko na recepcie?

eklerka 

Wysłany: Sro 15 Mar, 2006 22:17 

Cytat:
eklerka jak kupujesz tabletki pod bagatela to daja odpis czy kupujesz wszystko na recepcie?

spoko,spoko.mozna po jednym :) tam maja taki wielki koszyk z receptami do kazdych pigulek,bo przyjezdzaja baby z calego krakowa :) tylko niestety inne leki tez tanie sa,bo czesto sa babciowe kolejki...

aga
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Mar, 2006 07:19 

babciowe kolejki :mrgreen: jak ja to lubie :mrgreen: no ale u mnie na osiedlu yasmin jest od 38-44zl wiec chyba jednak postoje sobie z tymi babciami :mrgreen: dzieki :wink:

Justyce 

Wysłany: Czw 16 Mar, 2006 07:36 

babciowych kolejek mozna uniknac albo jesli pojdzie sie z samego rana, albo tak "prawie po poludniu" (od 14 do 16) :mrgreen: :mrgreen:

-----------------------------------------

aga
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Mar, 2006 09:00 

kobieto nie wiesz co mowisz :mrgreen: po drodze do miasta z tramwaju widac jedna apteke w ktorej maja super tanie leki na cukrzyce serce i takie tam bajery..generalnie bardzo przystepne ceny..i o ktorej bym niejechala to tak kolejka zawsze z apteki wychodzi,robi petelke,potem jeszcze jedna i dopiero sie konczy..i gwarantuje ze o kazdej porze tak jest :mrgreen: jak jade o 7na uczelnie to juz sie ludzie ustawiaja..a jak wracam wieczorem to kolejka taka sama :mrgreen: szalenstwo :mrgreen: kiedys az poszlam sprawdzic czy moze tam cos daja za free ale nie :mrgreen:

Odpowiedz do tematu