Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3

Poprzedni temat «» Następny temat
CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3
Autor Wiadomość
LenkaJ 

Wysłany: Czw 20 Mar, 2014 23:16 

Dziewczyny poradźcie mi raz jeszcze. W 7 dni po tym pettingu dostałam silnych bóli podbrzusza. Nie wyrabiałam z bólu i wzięłam 8 apapów, 2 naproxeny i proszki urosept, bo wyglądało to na ból pęcherza. Rano pojechałam do szpitala. W ciągu dwóch dni miałam 2 usg dopochwowe, 2 zwykłe i 2 badania ginekologiczne. Wyszłam we wtorek. Dzisiaj podbrzusze boli strasznie, leciutko plamię. Mam jeszcze 3 tabl. Do wybrania. Nadal sobie wkręcam że to implantacja z powodu tego bólu jak na okres. I plamienia. Dzisiaj też w 11 dni po beta negatywna. Czy te bóle i plamienia mogą być po badaniach, czy to może reakcja na te tabletki z poniedziałku. Zastanawiam się czy wybrać opakowanie do końca. Zostały 3 tabletki
Co myślicie. . Zdążyłam rano wyjechać z miasta i nie mam kontaktu z lekarzem.

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Mar, 2014 01:21 

LenkaJ napisał/a:
wzięłam 8 apapów, 2 naproxeny i proszki urosept

Moim zdaniem za dużo tego wzięłaś. Bóle miałaś już wcześniej. Poza tym co Ci powiedzieli w szpitalu po tych wszystkich badaniach? Coś musieli powiedzieć na temat ewentualnej ciąży?

Guzik 

Wysłany: Pią 21 Mar, 2014 06:32 

LenkaJ napisał/a:
Rano pojechałam do szpitala. W ciągu dwóch dni miałam 2 usg dopochwowe, 2 zwykłe i 2 badania ginekologiczne.

I co Ci powiedzieli?
czemu szukasz odpowiedzi w internecie, skoro miałas tylu lekarzy wokół?

LenkaJ 

Wysłany: Pią 21 Mar, 2014 07:48 

Ginekologicznie zdrowa, wszystko prawidłowej wielkości i budowy, beta negatywna, endometrium 7 mm,
Jedna z lekarek stwierdziła, że plamienia chyba od tabletek, bóle w sumie nie wiadomo skąd, a ciąży póki test nie wykazuje nie ma.
I tyle. Dzisiaj boli nadal chociaż mam wrażenie że plamienie ustaje.
Boję się tej implantacji z powodu tych plamień i bóli.
Dziewczynie brata beta wyszła w 7 dni po. A znajoma farmaceutka mówiła,że po 11 coś by już wychwyciło.

Guzik 

Wysłany: Pią 21 Mar, 2014 09:23 

Lenka. Nikt Ci tutaj juz nic więcej nie powie.

Chcesz to rób testy ciążowe 3 razy w tygodniu, bo nic co napisałyśmy do tej pory Ci nie pomogło i nie uspokoiło.

Justyce 

Wysłany: Sob 22 Mar, 2014 09:21 

Plamienia mogą być spowodowane tym, że pigułki są za słabe i mogą nie mieć nic wspólnego z bólami.
W sumie to dziwne, że 2 x robili Ci usg dopochwowe i stwierdzono tylko "ginekologicznie" zdrowa. Usg dopochwowym można zbadać takie rejony brzucha, których nie zbada się klasycznym usg.. idź do lekarza, męcz ich, ten ból nie musi być w ogóle wywołany jakimikolwiek ginekologicznymi przyczynami przecież. Nie daj się zbyć, jeśli chcesz, jedź na ostry dyżur, ale nie ginekologiczny, tylko jakiś typu chorób wewnętrznych.

-----------------------------------------

LenkaJ 

Wysłany: Sob 22 Mar, 2014 20:45 

Przebadali mi nerki, pęcherz, wątrobę. Miałam badania krwi i moczu. W rozpoznaniu napisali bóle brzucha, ale wszystko zdrowe i prawidłowe.
Od wczoraj nic mnie nie bili, więc w sumie sama nie wiem, co to było.

Plamię nadal, bardzo słabo, taki śluz z domieszką krwi.
Boję się bardzo, że tabletki jednak nie zadziałały. W środę mam dostać krwawienie z odstawienia i już się boję co będzie jak go nie będzie.

Pozostaje spokojnie czekać.

W sumie nie wiem, czy to już objawy, czy ja sobie wmawiam, czy faktycznie te tabletki nie są dla mnie.
Lekko bolą mnie piersi, nabieram wody i puchnę. Tak jak na normalny okres, tylko że ja mam jeszcze jedną tabletkę do wzięcia.

andrzejek 

Wysłany: Nie 30 Mar, 2014 22:14 

Witam , uprawiałam dzisiaj seks z partnerem, dzis jest tez 7 dzień przerwy. W ciagu tych 7 dni mialam biegunke i zazyłam ketonal , przez 21 dni tabletki brałam regularnie.Jutro o 18 zaczynam nowe opakowanie , czy istnieje jakies ryzyko ciązy ? Dodam ze partner skończył we mnie.

magribi 

Wysłany: Nie 30 Mar, 2014 22:19 

Biegunka obniża skuteczność doustnej antykoncepcji, ponieważ istnieje ryzyko wydalenia tabletki zanim się wchłonie. Biegunka podczas przerwy nie wpływa na skuteczność antykoncepcji.

andrzejek 

Wysłany: Nie 30 Mar, 2014 22:51 

Czyli nie ma zadnego ryzyka ? A 18 to dosyc pozna godzina , organizm nie potraktuje tego jako przedłuzenia przerwy ?

Guzik 

Wysłany: Nie 30 Mar, 2014 23:11 

andrzejek, a o jakiej porze zawsze brałaś? nie możesz przekroczyć +12h.

andrzejek 

Wysłany: Nie 30 Mar, 2014 23:20 

Zawsze o 18 , tylko własnie martwie się tym , że był to 7 dzień przerwy

Guzik 

Wysłany: Nie 30 Mar, 2014 23:32 

Nie rozumiem czym sie martwisz. Przyjmij pigułkę 8 dnia przerwy, czyli jesli ostatnia brałaś w niedziele, pierwsza bierzesz w poniedziałek o stałej porze. Leki i biegunka z przerwy nie mają na nic wpływu. Nie wolno Ci tylko przedłużyć przerwy.

andrzejek 

Wysłany: Pon 31 Mar, 2014 16:24 

Martwie sie tym , że podczas 7 dniowej przerwy organizm korzysta z tych hormonow nie dostarczanych z tabletkami tylko tych w organizmie a 7 dzień przerwy to juz prawie końcówka i oto mi chodzi

Guzik 

Wysłany: Pon 31 Mar, 2014 16:30 

andrzejek, przerwa ma mieć 7 dni i tak jest dobrze i bezpiecznie. Nie rozumiem nadal co miałby być nie tak. Jeśli wzięłaś/weźmiesz pigułkę zgodnie z planem, to wszystko jest ok.

Odpowiedz do tematu