Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3

Poprzedni temat «» Następny temat
CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3
Autor Wiadomość
andrzejek 

Wysłany: Pon 31 Mar, 2014 16:35 

Dzieki za odpowiedz , denerwuje sie , to dopiero moje 3 opakowanie , pewnie bede tu pisala nie raz jeszcze :)

nikita 

Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014 08:47 

andrzejek nie wkręcaj sobie i bez przesadnego stresu, bo wtedy może rozboleć Cię brzuch i będzie kolejny niepotrzebny stres. Guzik wytłumaczyła dokładnie i konkretnie i nie ma się co bać. Logicznie myśląc kobieta, która bierze rano o 7 tabletkę, a ma o 20 biegunkę...czy musi brac dodatkową tabletkę?? Spokojnie andrzejek, wszystko jest ok

Nitka 

Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014 20:18 

Nie za bardzo wiedziałam, w jakim dziale napisać, a nie chciałam rozpoczynać nowego tematu. Raczej nie podejrzewam ciąży (biorę bardzo regularnie tabletki, prawie co do minuty, do tego uważam na każdy lek czy nawet suplement diety, sprawdzam czy nie ma interakcji itd), ale od jakiegoś czasu mam częste mdłości i odbijanie się. Ostatnie krwawienie miałam 3 tyg temu, silne i normalnie długie. Wcześniej też regularnie. Zastanawiam się, co jest grane. Często mam napady głodu, zaczyna mnie ssać i mdlić, kiedy zjem poprawia się. Potem jednak często mi się odbija, a to znów skutkuje mdłościami. Biorę Cerazette, czyli tabletki zawierające tylko progesteron, od kilku miesięcy (nie za długo), może mój organizm 'myśli', że jestem w ciąży przy takim typie tabletek i stąd te zachwiania? A może te objawy te mogą wskazywać na problemy z wątrobą? Miał ktoś podobnie? Nie chcę lecieć znowu do lekarza bez sensu...

Zielona 

Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014 22:19 

Nitka nikt tu diagnozy nie postawi, idź do lekarza pierwszego kontaktu skoro masz problemy zdrowotne, on zleci badania albo wyśle do specjalisty.

Nitka 

Wysłany: Sro 09 Kwi, 2014 22:08 

Nieaktualne.

sachi 

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014 22:48 

hej, panikara jestem straszna i szukam kogoś kto by mi sensownie odpowiedział.
miałam dwa, według mojego schizowego umysłu, ryzykowne zbliżenia. podczas ostatniego dnia 7 dniowej przerwy sperma popłynęła mi po rowku na dół, od razu poleciałam się umyć, ale paranoja bardzo. Druga sytuacja przedstawia się tak, że niecały tydzień później żołądek zrobił małe vive la revolution i przez kilka dni odmawiał posłuszeństwa, ale 4 h po przyjęciu tabletki nic się nie działo. jednak przez cały dzień gdy miałam zbliżenia popijałam smectę, o której dopiero przeczytałam, że osłabia. :/ z racji, że panikuję bardzo, to używamy dodatkowo gumek. no i była taka sytuacja, że doszedł, ściągnął zużytą prezerwatywę i kilka(naście?)minut później nie myjąc rąk w między czasie założył nową. no i świruję, że mogły się na niej znaleźć resztki nasienia z poprzedniego wytrysku. Ktoś by mi powiedział tak obiektywnie czy mam się czym stresować? wiem, że sieję trochę panikę, ale no wpadka absolutnie by mi zniszczyła życie.

Zielona 

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014 23:13 

Plemniki nie są rambo, co do smecty nie wiem na ile wpływa ale wątpię żeby w tej sytuacji coś zmieniła skoro było dodatkowe zabezpieczenie. Problemy żołądkowe wpływają tylko jeśli zwymiotujesz tabletkę lub dostaniesz strasznej biegunki. Moim zdaniem nie ma powodów do obaw

sachi 

Wysłany: Sob 12 Kwi, 2014 00:11 

dzięki Ci dobra duszyczko, lżej się robi trochę jak się usłyszy coś takiego od kogoś kto ma pojęcie na ten temat. :)

amh7 

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 07:51 

witam, chciałabym prosić was o radę, po dwóch latach przerwy zaczęłam brać znowu tabletki, pierwszą wzięłam 11.04 ponieważ w tym dniu pojawiło się krwawienia, jednak zastanawiam się czy nie powinnam wziąć tabletki już dzień wcześniej bo wtedy miałam bardzo delikatne plamienie, nawet można byłoby to porównać do pobudzenia bielizny. Kochalismy sie z chłopakiem 17.04, nie kończył we mnie, teraz zastanawiam się i stresuję czy aby na pewno pierwszą tabletkę wzięłam w dobrym dniu i czy jestem zabezpieczona. Oczywiście biorę regularnie o stałej porze. Z góry dziękuję za pomoc

Guzik 

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014 07:55 

1 pigułkę nalezy przyjąć w ciągu 24h od pojawienia się krwawienia. Myśle, że Twój przypadek mieści się w tej zasadzie i nie masz się czym martwić.

cyrq 

Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014 18:15 

Witajcie!
Mam nietypową sytuację ze swoją partnerką i zaczynamy się martwić coraz bardziej. Kochaliśmy się w dni płodne (prawdopodobnie, nie obliczamy tego jak powinniśmy, na oko, więc żadne ustalanie). Po skończeniu nie mieliśmy zbytnio możliwości zutylizowania prezerwatywy od razu i została tak na 3 dni (niektórym może się to wydać obrzydliwe :P ). Czwartego dnia w końcu postanowiłem ogarnąć sytuację i z ciekawości napełniłem ją wodą i w tym momencie się przeraziłem gdyż w 4-5 miejscach pojawiły się dziurki, malutkie a niektóre dopiero jak ścisnąłem gumkę. Woda zaczęła się wylewać. :?

Nie wiemy czy pojawiły się one w momencie jak ona sobie tak leżała i zachodziła tam jakaś reakcja chemiczna ( :lol: ) czy w trakcie stosunku po którym nie było widać uszkodzeń. Dodam, że są to Unimile Skyn.

Jak myślicie, możemy się martwić? Wiem, że nie macie magicznej kuli ale... ;)

Guzik 

Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014 18:19 

nie mamy kuli, nie wiem kiedy pojawiły się dziury.
odpowie Wam test w odpowiednim czasie po stosunku.

EVI 

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2014 08:06 

Nigdy nie zostawiałam tak gumki, ale wydaje mi się, że mogła wyschnąć i przez to popękać (tak jak stara recepturka). Niemniej w tej chwili nikt Ci tego nie powie, jak już Guzik powiedziała - test i wszystko będzie jasne.

ninini91 

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014 22:54 

uprawialam z chlopakiem petting, wytrysk byl na moje piersi oraz na uda (mialam rajtuzy i skape majtki). Bardzo sie boje ze cos moglo rowniez poleciec na okolice pochwy. Czy plemniki moga przejsc przez rajtuzy i cienkie koronkowe majtki? :/ prosze o powazne opinie..

Zoe 

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014 23:09 

nie mogą, spokojnie :)

Odpowiedz do tematu