Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3

Poprzedni temat «» Następny temat
CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3
Autor Wiadomość
ninini91 

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014 23:13 

ok, dziekuje :) czytalam o przypadkach np ze spodniami, ale co do rajstop to nie bylam pewna bo to jest "cieńsze" i wolałam się upewnić :P

Justyce 

Wysłany: Nie 27 Kwi, 2014 13:27 

Ale że co ze spodniami? Że przez spodnie przeszły i zapłodniły? Moja droga, to się nazywa niepokalane poczęcie albo niezła ściema ;)

-----------------------------------------

ninini91 

Wysłany: Nie 27 Kwi, 2014 15:09 

Nie, nie :) Właśnie że przez spodnie NIE przechodzą ;) Bałam się tylko że przez cienkie rajstopy moga przejść, bo przecież sperma przesiąka. To jak to jest z plemnikami, one zostają na materiale?

Justyce 

Wysłany: Nie 27 Kwi, 2014 21:44 

Ja nie wiem, co one robią poza tym, że wiem, że giną po prostu.

-----------------------------------------

ninini91 

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014 14:14 

Ok dzieki za odp, jeszcze jedna sprawa, bo od wczorajszego wieczorau, podczas oddawania moczu czuje okropne pieczenie i dyskomfort, w dodatku czasem czuje takie "parcie" jakby mi sie sikać chciało a wcale nie chce. Dzis rano, jak zwykle mierzylam temp a tu 37,3. Dzis jest dopiero 10 dzien cyklu wiec na skok temperatury chyba za wczesnie, zwlaszcza ze nie mialam w ogole sluzu plodnego, miesiaczka skonczyla mi sie 4 dni temu. Dodam, ze czuje lekki bol w podbrzuszu. Co to moze byc? I czy brac dzisiejsza temp pod uwage czy uznac za zaburzona?

Botica 

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014 14:31 

ninini91, Idz moze do lekarza jak najszybciej, bo to co bierzesz za objawy ciazy to infekcja drog moczowych, najprawdopodobniej pecherza. Nieloczone doprwodza do niefajnych powiklan. Zwiekszona temperatura to najpewniej obaj infekcji. Im szybciej zaczniesz sie leczyc tym objawy beda lagodniejsze - u mnie przetrzymanie do 3-4 dni to goraczka 39+.

Koniecznie popros lekarza o posiew, bo najpewniej dostaniesz antybiotyk. Wazne, zeby dobrac antybiotyk do konkretnej bakterii (zazwyczaj jest to e-coli i na zazwyczaj przepisuja lekarze bez badania).

elizei 

Wysłany: Sob 03 Maj, 2014 14:47 

witajcie..spoznia mi sie okres już ok. 4 dni - dzisiaj jest 38 dzien cyklu. cykle u mnie co prawda nie sa bardzo regularne (od 30 do 35/36, czasem zdarzyl się 37dniowy). kochałam sie z facetem w prezerwatywie - raczej nie pekla, nie przypominamy sobie takiej sytuacji..ewentualnie mogło dojść (ale tego tez nie jestesmy pewni) do przeniesienia hm, preejakulatu na dłoniach w okolice pochwy podczas pettingu - stad troche sie obawiam. dodatkowo choruje na subkliniczna niedoczynność tarczycy.. nie wiem czy mialoby to jakis wplyw na moje cykle skoro do tej pory wszystko było w miare ok - zazywam euthyrox a poziom tsh mam w granicach 2,7. co do objawów to bola mnie sutki, gdy je dotkne, pobolewa podbrzusze, sluz jest taki sam jak zawsze przed okresem - mleczny, nie jest go duzo..jedyne co przykuło moja uwage to to, ze kiedyś równo tydzien przed okresem bolaly mnie piersi, byly cale nabrzmiałe, pozniej były cykle kiedy już na 2 tyg. przed okresem zaczynały bolec.. teraz nie bolały wcale, tylko w dzien kiedy powinnam dostac okresu zaczely lekko pobolewac przy dotyku sutki, no i dodatkowo piersi troszeczke sie powiekszyly ale w ogole nie bola.. nie wiem co o tym myslec. a, no i zrobiłam wczoraj test ciazowy, niby wyszedl negatywnie, ale jest możliwość, że to był mało wiarygodny wynik gdyż byl robiony popołudniu a ja wczesniej piłam sporo płynów..nie mogłam doczekac do poranka.. hmm co o tym myslicie? jest duza szansa na to, że ten test był mało wiarygodny? wg mnie to chyba powinien w 37 dniu cyklu coś pokazać, nawet jeżeli był robiony popołudniu, po jakiejś ilosci spozytych plynow..ech

Botica 

Wysłany: Sob 03 Maj, 2014 14:59 

elizei, zamiast skupiac sie na objawach, ktore we wczesnej ciazy nawet trudno nazwac objawami, to prosze powiedz w ktorym momencie mialoby dojsc do zapoldnienia:

1. Uprawialas seks w gumce, czy jest szansa ze mimo wszytsko pleminiki przegryzly sie przez latakes?

2. W przypadku pettingu? Czy partner wlozyl do pochwy penisa bez gumki? Czy partner umoczyl palec w spermie i przeniols znaczaca ilosc do pochwy?

Po odpowiedzi na to pytania, jesli nadal nie jestes pewna zalecam test codziennie z rana dopokoki nie pojawi sie okres (bo pojawi sie niedlugo).

Heflin 

Wysłany: Nie 04 Maj, 2014 17:37 

elizei, ja mysle, że spóźnia Ci sie przez stres i z objawow które masz wnioskuję, że wkrótce okres się pojawi.
Dla ostudzenia nerwów zrobiłabym jednak test z rana.
Trzymam kciuki!

gwynbleidd 

Wysłany: Nie 18 Maj, 2014 06:23 

Witam, z góry mówię, że przeczytałam post o testach ciążowych Guzika, ale mam mimo to pytanie.

jestem na nuvaring, który do tej pory bardzo regularnie zakładałam i wyjmowałam (w środy). Ostatnio jednak założyłam go dzień za późno - we czwartek. Podczas przerwy tylko w czwartek (czyli dzień po wyjęciu ostatniego NR) był stosunek.

Zakupiłam bobo test czuły przy 10 mIU/ml, gdzie ulotka zaleca badanie od 7.dnia od stosunku.
Plemniki podobno mogą żyć maks. 7 dni, a założyłam NR w czwartek czyli 7. dnia od stosunku, czyli w teorii chyba tylko wtedy mogło dojść do ewentualnego zapłodnienia?

Wykonałam zatem test 18.dnia po stosunku, który jednocześnie jest 10.dniem od czwartku, w który dopiero założyłam NR. Test wyszedł ujemny.
Czy w ten dzień mogło już być ewentualne wystarczające stęż. hCG?

Pozdrawiam

Guzik 

Wysłany: Nie 18 Maj, 2014 07:12 

Jeśli chcesz się upewnić - powtórz test, ale wszystko powinno być ok.

gwynbleidd 

Wysłany: Nie 18 Maj, 2014 10:53 

Okej dziękować :)

Ew411 

Wysłany: Sob 24 Maj, 2014 13:46 Przestraszona

Wybaczcie, jeżeli ten temat był już poruszony, ale okropnie się boję, że mogę zajść w ciążę...
No więc to jest moje pierwsze opakowanie tabletek, pierwsza tabletka została zażyta w pierwszy dzień cyklu czyli 7.05, stosunek odbyłam 15.05, wiem że jestem chroniona w takiej sytuacji od pierwszego dnia cyklu ale przezorny zawsze ubezpieczony więc przeczekałam te siedem dni.
Od okresu tak naprawdę jeszcze nie przestałam krwawić nie jest to już tak obfite jak miesiączką, ale lekkie brązowe krwawienie hm raczej plamienie...
Dodam że biorę tabletki o nazwie estmar..
Czy to plamienie może wskazywać na brak ochrony, źle dobrane tabletki, czy może o czymś w ogóle innym?
Męczy mnie to i obawiam się że mogę zajść w ciąże... Nie wiem kompletnie dlaczego... Też miałyście takie obawy przy pierwszym opakowaniu?

Botica 

Wysłany: Sob 24 Maj, 2014 14:10 

Ew411 napisał/a:
Nie wiem kompletnie dlaczego...

My tez nie wiemy. JEsli nie uwfasz tabletkom i masz uzasadnione podstawy myslec, ze nie dzialaja to powinnas sie dodatkowo zabezpieczac np. prezerwatywa. To jest sprawa tylko pomiedzy Toba, a Twoja psychika. Jesli Ci ta metoda antykoncepcji nie odpowiada przeciez nie musisz jej stosowac.

Pigulki prawidlowo wziete dziala od pierwszego dnia cyklu i zadne skutki uboczne - w tym krwawienia, o ktorych pisze ulotka jako jedne z najczestszych - NIE MAJA WPLYWU na skutecznosc.

Nie rob nic na sile, jesli uwazasz, ze tabletki nie dzialaja i masz nieuzasadnione fobie, po porstu daj sobie z nimi spokoj. Sa inne metody, rownie skuteczne, szkoda Twojego czasu i zdrowia na zamartwianie sie.

Ew411 

Wysłany: Sob 24 Maj, 2014 15:27 

Nie chodzi o to, że nie ufam tabletkom raczej boję się ciąży a stosunek dla mnie do tego prowadzi, jest mały procent że może do tego dojść, oczywiście jeżeli okazałoby się że będę miała maluszka nigdy bym Go nie odrzuciła,na pewno nigdy nie próbowałabym aborcji jakiś tabletek niczego z tego! I tak już się czuję nieodpowiedzialna bo przy pierwszej wizycie nie zapytałam lekarza jaki mają wpływ te tabletki na ciąże a dla mnie to jest ważne pytanie.
Może po prostu muszę się przekonać do nich, przestawić bo wiadomo jeżeli używasz gumek masz wrażenie, że wszystko zostaje w niej :)

Odpowiedz do tematu