Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3

Poprzedni temat «» Następny temat
CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3
Autor Wiadomość
Mimu 

Wysłany: Wto 27 Maj, 2014 21:49 

Ew411, przez pierwsze 3 m-ce brania tabletek może występować plamienie.
poczytaj więcej na temat tabletek, na pewno będziesz spokojniejsza. w jaki sposób działają, jak należy je prawidlowo stosować, bo nietylko samo ich zjadanie wystarczy do zachowania pełnej ochrony.
nie stresuj się tak :)

Malixa 

Wysłany: Sob 31 Maj, 2014 19:48 

Dziewczyny... pytanie za 100 punktów czy test robiony 28 dnia cyklu, czyli w dzien spodziewanej miesiaczki ( okolo 2,5 tygodnia po stosunku) , co prawda robiony po poludniu mozna uznac za wiarygodny?
Cykle patrzac na rok z gory mam co 27 - 32 dni, jednak ostatnie 4 miesiace byl co 28 dni. Dzieki za odpowiedz

Zielona 

Wysłany: Sob 31 Maj, 2014 19:54 

Ja bym powtórzyła rano.

Malixa 

Wysłany: Sob 31 Maj, 2014 20:32 

Dzieki Zielona... tego wlasnie nie chcialam uslyszec :)

Zielona 

Wysłany: Sob 31 Maj, 2014 21:02 

No niestety, pewność da poranny po takim czasie. Ja przy pozytywnym po dwóch tygodniach z rannego nie bylam pewna bo był tak słaby ;-) jakbym nie szukała przeoczylabym. Po dwóch i pół ranny bym uznała za wiarygodny

Malixa 

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014 14:59 

Spoko, rozumiem, jutro skocze po test jak nie dostane tego pieprzonego okresu....
Swoja droga naczytalam sie jeszcze o euthyroxie ktory biore ze pomaga w nie posiadaniu miesiaczki - szlag mnie trafia normalnie ehhhh...
Ale dzieki wielkie

Skoczylam po test, zrobilam o 4 rano bo dospac nie moglam - negatywny
Okres przyszedl 32 dnia ze zdwojona sila... poczekam az sie skonczy i ide zrobic tsh bo cos mi sie zdaje ze te jazdy to za malo eutgyroxu we krwi :) dzieki jeszcze raz

kiara 

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014 20:41 

witajcie. na ogół moje cykle wynosiły od 30-36 dni. od około pół roku moje cykle się dość rozregulowały - ostatnio trwały 48 dni, 31 dni, 25 dni.. teraz jest już 43 dzień cyklu i okresu niestety nie mam. 39 dnia cyklu pojawiło się jednodniowe krwawienie, myślałam, że się rozkręci ale niestety tak się nie stało i nadal czekam na okres. temperatura w pochwie wynosiła dzisiaj (niestety popołudniu) 36,9 st. Celsjusza. dodam, że w przeciągu ostatnich dwóch miesiecy uprawiałam z chłopakiem jedynie seks oralny i petting. jedyna możliwością zajścia w ciażę było przeniesienie ewentualnie preejakulatu na palcach do mojej pochwy.. z tego co sobie przypominam na ogół wycieraliśmy palce po tym jak miały styczność z preejakulatem no ale jakaś szansa na zapłodnienie istnieje..dodatkowo możliwe, że sperma mogła zostać przeniesiona na ustach partnera w okolice mojej pochwy..ale takiej oczywistej sytuacji z tym związanej nie przypominam sobie, jest jedynie takie podejrzenie w związku z moim opóźnieniem okresu.
swoją drogą od dwóch lat przyjmuję Euthyrox na niedoczynność tarczycy i nie wiem czy te tabletki lub sama choroba mogą mieć zasadniczy wpływ na to jednodniowe krwawienie w 39 dc i opóźnienie samego okresu? pamiętam, że jakieś 2 tygodnie temu miałam infekcje pochwy (pieczenie, swędzenie) ale niestety nie mogłam udać się wtedy do ginekologa ze względu na długie terminy i samo przeszło.. dodatkowo od dwóch miesięcy mam sporo stresów, ale też nie wiem czy mogło to wpłynąć aż tak na moje cykle.. jest duża szansa, że mogłam zajść w ciążę?

Wiewiór 

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014 16:11 

kiara, nikt Ci tutaj nie powie jaka szansa jest i czy w ogóle jest, bo nikt z Tobą i Twoim chłopakiem w łóżku nie był. Z tego, co napisałaś, to wynika że szans żadnych nie ma, ale jeżeli masz się stresować, to zrób test i będziesz miała pewność. Obserwujesz swój organizm? To jednodniowe krwawienie to mogła być owulacja, ale to tylko moje gdybanie. Polecam odwiedzić lekarza, bo takie nieregularne cykle muszą mieć swoją przyczynę.

YaPaE 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 21:43 

Moja sytuacja wyglada tak. Sex w gumce calosciowy od poczatku do konca i wytrysk tez w gumce. Pobiezne oczyszczenie spermy z czlonka papierem toaletowym w miedzyczasie siusiu.
Po okolo 4h znow sex taki spontan tylko ze bez gumki z poczatku ale byl w cipce w pierwszych paru minutach bez gumki. Pozniej sex w gumce i wytrysk poza cipka.
Czy w takiej sytuacji jest mozliwa ciaza? Minelo dopiero pare dni wiec test jeszcze prawdy nie powie dokladnie 5. Prosze o pomoc bo mamy stresa przez glupote.

Zoe 

Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 23:55 

możliwa.

Guzik 

Wysłany: Nie 01 Mar, 2015 07:53 

YaPaE, pisałam Ci w innym temacie, ze ciąża możliwa, po co pytasz w kilku.

Lila1982 

Wysłany: Nie 26 Mar, 2017 21:17 

Pieściliśmy się z chłopakiem w samochodzie. Zrobiłam mu dobrze ręka. Sama się nie dotykałam. On też wytarł ręce. pieścił moje piersi, a dopiero potem moją łechtaczkę przez majtki. Jak później na nie spojrzałam to nawet wilgotne nie były, Żadnego bezpośredniego dotyku palca z widoczną spermą, ani penisa przy moich narządach rodnych nie było. Pieścił mi tylko potem łechtaczkę, ale po wytarciu swoich palców i przez bieliznę. Dodam, że śluz mam biały i bardzo gęsty, ale nie obserwuję go dokładnie.

Czy są szanse na ciążę?

Mimu 

Wysłany: Nie 26 Mar, 2017 21:25 

Lila1982 napisał/a:
Czy są szanse na ciążę?

nie.

liska 

Wysłany: Nie 26 Mar, 2017 21:52 

Lila1982 napisał/a:

Czy są szanse na ciążę?

Nie ma

www.shapshaptravel.com

Lila1982 

Wysłany: Pon 27 Mar, 2017 14:59 

Czyli raczej mogę być spokojna. Przyznam, że trochę mi psychika wariuje. Poniosło nas trochę, a miałam iść po tabletki....Problem w tym, że dawno nikogo nie miałam, nie musiałam nic brać i skończyło się jak skończyło.

Odpowiedz do tematu