Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3

Poprzedni temat «» Następny temat
CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3
Autor Wiadomość
Heflin 

Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017 21:41 

Lila1982, jeśli 82 to nie Twój rocznik to spoko.... jeśli jednak tak to myślę, że jest to pewna niedojrzałość emocjonalna. Przepraszam, że tak mówię, nie chce żeby to zabrzmiało ocennie, ale mając 30 na karku powinno się mieć trochę własnego oleju w głowie. Jeśli jednak 82 jest rocznikiem poelcam psychoterapię i pozdrawiam ;)
PS. szanse na ciąże mniej niż zero....

Fatuum 

Wysłany: Wto 26 Gru, 2017 16:10 

Hej :)
Mam pytanie o Yasmin. Biorę te tabletki od kilku lat, co najmniej 4 lata. Nie zauważyłam u siebie wcześniej jakichś dziwnych akcji ze strony organizmu. A teraz bęc. Zmieniłam partnera po latach. Wiadomo, chcę uniknąć ciąży na tym etapie znajomości, plus względy bezpieczeństwa -stosowaliśmy więc dodatkowo prezerwatywę. Tabletki biorę regularnie, max godzina wahania, zazwyczaj nie. Uważam na leki, wymioty, biegunki, zioła itp.
I teraz moje ptanie... w tym cyklu, kiedy akurat dwa razy spałam z tym facetem (raz w7dc, drugi w 12 dc) coś się zaczęło dziać. Najpierw dwa dni po tym drugim stosunku zauważyłam gęsty, ciągnący się śluz z domieszką krwi. Była to dokładnie połowa cyklu, wtedy, gy normalnie występuje owulacja, ale ja jestem na tabletkach, więc jej nie ma, tak? Ale śluz zabarwiony krwią (niteczki) a potem brązowy (niedużo) był chyba z trzy dni. Następnie zauważyłam, że mam non stop mokro w środku, nawet tego tak po bieliźnie koszmarnie nie widać, ale mam mokro, wilgotno wewnątrz. Oczywiście, zaczęłam czytać na forach, że wodnisty śluz, zwiększenie jego ilości itp. to sygnał wczesnej ciąży.
Na test za wcześnie, a ja, nie ukrywam - mimo wszelkich przesłanek logicznych - zaczynam totalnie świrować. Bardzo się stresuję. Do tego doszły bóle w podbrzuszu, kłucie z prawej strony, promieniowanie na pachwinę. Innych "objawów" brak, natomiast cholera - co to? :( Myślałam, że tabletki, które stosuję z głową plus gumki powinny dać spokój myśli, a tutaj te dziwne objawy, zdarzenia wygenerowały kosmiczny stres. Ktoś tak miał podczas stosowania tych piguł? :cry:

magribi 

Wysłany: Wto 26 Gru, 2017 18:49 

Prawidłowo przyjmowane tabletki i prawidłowo stosowana prezerwatywa to ryzyko zapłodnienia takie jak niepokalanego poczęcia :wink: Może mieliście intensywny stosunek, partner Cię obtarł i stąd krew. Możesz też mieć nadżerkę, która tak się manifestuje. Zwiększona ilość śluzu może być objawem infekcji. Objawy bólowe mogą być spowodowane nerwami, jednak niekoniecznie. Ciąży nie "wróżę" ale do ginekologa warto się wybrać, zwłaszcza jeżeli objawy będą się utrzymywały.

natka87 

Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 19:46 

Cześć. Mało kto mnie pewnie pamięta, ale ja pamiętam niektóre z Was doskonale.
:)
Po niespełna 9 latach piszę znów post. Bo czuję się jakbym miała te 22 lata i po raz 1 miała zostać mamą.

Pierwszy raz pisałam do Was kiedy zaszłam w ciąże. I calutką ciąże byłam z Wami. Aż do narodzin mojej Hani, która w sierpniu skończy 9 lat.
Po 7 latach (a 2 od urodzenia Hani) leczenia endometriozy jest, udało się - ciąża.
Dziewczyny według usg 5 tc. Dwa jajeczka. 1,19cm i 1,24 cm. Ale nic więcej, echo, puste. (Bhcg na poziomie 4814 (tydz temu)) kontrola za 2 tyg. Mam się martwić?
Ogólnie w tym mniejszym "coś" było widać, ale jeszcze nie słychać. To większe natomiast "puste". Kazali jeść witaminy, nie stresować się (phi) i doczekać do 12 lutego...
Jest możliwe aby za 2 tygodnie okazało się, że w obu coś jest? (no nie wytrzymam, mam zrobić usg prywatnie?)

Guzik 

Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 20:08 

natka87, pewnie, że pamietamy :) ostatnio tu sie cisza trohę zrobiła :)
Jak się ma Hania? Pamiętam, ze musiała być rehabilitowana?

Z diagnozą nie pomogę :) Jesli się masz stresoweać to skonsultuj się gdzie indziej.

natka87 

Wysłany: Wto 30 Sty, 2018 11:48 

Hania bardzo dobrze. Już jest w klasie 3 i w tym roku idzie do I Komunii Świętej.

Konsultowałam się z lekarzem (prywatnie) i również mówi: czekać. No to czekamy!
A Was serdecznie pozdrawiam!

Botica 

Wysłany: Wto 30 Sty, 2018 11:51 

natka87, No heej, milo Cie znow widziec, :) Mam nadzieje, ze wsyztsko pojdzie dobrze, :)

natalenka 

Wysłany: Wto 30 Sty, 2018 13:15 

Pewnie, ze pamietamy, fb pomaga nie zapomnieć :)
Postaraj się nie myśleć tak o tym, a bedzie dobrze!

natka87 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 10:17 

No hej! Forum działa więc piszę.
Kochane tym razem mamy dublet :) Będą bliźnięta dwujajowe :) Po piątkowych badaniach okazało się,m że odpowiadają tygodniowi ciąży i są żywe i ruchliwe. W sobote skończę 13 tydzień więc prawdopodobieństwo poronienia spadnie.

Mam też pytanie.
Znajoma ostatnią miesiączkę miała 2 lutego. 5 marca robiła betahcg i wyszło 98.3
Lekarz radził powtórzyć za tydzień, więc zobiła 12 i wyszła 400,3.

Przyrost jest, ale mały, co myślicie?

Guzik 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 10:35 

natka87, nieźle! gratulacje!

Botica 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 10:46 

natka87, Oh Wow, super, wielkie gratulacje, <3 Niech zdrowo rosna, <3

natka87 napisał/a:
Przyrost jest, ale mały, co myślicie?

Przyrost nadal w normie. :)

anek 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 11:30 

natka87, podwójne gratulacje :D

Czarownica 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 12:02 

wow, gratulacje!!

Juliette 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 18:20 

Gratuluje, co za wiadomosci :D :D :D
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

Lady Makbet 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 09:53 

Gratuluję :D

Odpowiedz do tematu