Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3

Poprzedni temat «» Następny temat
CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3
Autor Wiadomość
Guzik 

Wysłany: Nie 16 Mar, 2014 13:22 CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku.. cz.3

Zapraszam.

ninini91 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 13:42 

Witam mam problem, spóźnia mi sie okres... co prawda nigdy nie mam regularnych cykli, ale dziś jest już 38 dzień i okresu dalej nie widać. w tym cyklu miałam tylko dwa zbliżenia z partnerem, 15 dnia cyklu petting, ale nie doszło do kontaktu spermy z moimi narządami. Po 20 dniu (nie pamiętam dokładnie) uprawialiśmy seks, ale w prezerwatywie, w dodatku on nie doszedł. Mimo tego sprawdzaliśmy gumkę, udało się ją nadmuchać, więc stwierdziliśmy, że nie pękła. I to by było na tyle. Ja oczywiście strasznie się nakręcam, ponieważ dawno tak długo mi się nie spóźniał okres... Co prawda byłam chora kilka dni (miałam grypę) oraz dużo stresu (zaczynałam kurs na prawo jazdy i pierwsze jazdy nie obyły się bez nerwów i stresu) Mimo tego, że jak widzicie, bardzo uważamy z partnerem. Czy jest możliwa ciąża? Bardzo nie chcę robić testu ciązowego, ale też wiem że przez ten strach moge opóźnić jeszcze bardziej miesiączkę...

Finka 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 13:45 

ninini91, nikt Ci tu nie wywróży, czy jest możliwość ciąży bo nie siedzimy z Tobą w sypialni. Spóźniający się okres jest wskazaniem do zrobienia testu.

ninini91 napisał/a:
Bardzo nie chcę robić testu ciązowego

A to niby dlaczego?

ninini91 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 13:48 

Nie szukam wróżki tylko jakiegoś obiektywnego spojrzenia na sytuacje, chłopak mi mówi, że kiedy mnie dotykał podczas pettingu jego ręce były suche (a z nasieniem na pewno nie miały styczności). No a podczas seksu gumka nie pękła, bo ją nadmuchiwaliśmy. A innych zbliżeń nie było. Więc stąd moje pytanie, czy ciąża jest możliwa czy to 10 dni spóźnienia jest wynikiem stresu i choroby? Dodam że mierzę temp i nie miałam żadnego skoku, mój wykres wygląda mniej więcej tak: http://cdn.ovufriend.pl/c...zowulacyjny.png

Finka napisał/a:
ninini91, nikt Ci tu nie wywróży, czy jest możliwość ciąży bo nie siedzimy z Tobą w sypialni. Spóźniający się okres jest wskazaniem do zrobienia testu.

ninini91 napisał/a:
Bardzo nie chcę robić testu ciązowego

A to niby dlaczego?

nerwowa osoba ze mnie, nie chcę kolejnych przykrych doświadczeń, ale widocznie nie mam innego wyjścia.

Botica 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 13:51 

ninini91, Powiem Ci w sekrecie, ale nie mow nikomu - test ciazowy nie boli. Nie ma trudnych pytan. Kosztuje kilka zl. Jak sie wstydzisz isc do apteki, to mozesz kupic tez na stacji benzynowej albo w drogerii (np. w Rossmanie). Chyba, ze kolekcjonujesz swoja uryne i zal Ci tej kropelki na test. :roll:

ninini91 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 13:55 

Botica napisał/a:
ninini91, Powiem Ci w sekrecie, ale nie mow nikomu - test ciazowy nie boli. Nie ma trudnych pytan. Kosztuje kilka zl. Jak sie wstydzisz isc do apteki, to mozesz kupic tez na stacji benzynowej albo w drogerii (np. w Rossmanie). Chyba, ze kolekcjonujesz swoja uryne i zal Ci tej kropelki na test. :roll:

Botica, ale moje pytanie było zupełnie inne.. :| W dodatku, pisząc post w temacie " CIĄŻA czy jest możliwa w tym wypadku..." liczyłam raczej na odpowiedź na moje pytanie, a nie o cenę testu ciążowego bo w tym temacie się akurat orientuję.

liska 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 13:59 

ninini91, stosunek zabezpieczony, w ciąży raczej nie jesteś. Piszę "raczej" bo jak dokładnie wyglądały te intymne chwile wiesz tylko ty.
Skoro masz takie klasyczne schizy ciążowe, to radzę się przemóc w sprawie testów.

www.shapshaptravel.com

ninini91 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 14:05 

liska napisał/a:
ninini91, stosunek zabezpieczony, w ciąży raczej nie jesteś. Piszę "raczej" bo jak dokładnie wyglądały te intymne chwile wiesz tylko ty.
Skoro masz takie klasyczne schizy ciążowe, to radzę się przemóc w sprawie testów.

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. :) Ja byłam pewna (z resztą mój partner również), że obydwa zbliżenia nie były ryzykowne (w przeciwnym razie już dawno bym się udała po tabletkę po). Tym bardziej mnie dziwi ten brak okresu.. Być może to ten stres, choroba. Myślę poczekać jeszcze z 4 dni i może pójść z tym do lekarza, bo 2 tygodnie spóźnienia to jest trochę dużo... Chociaż z tego, co wiem o spóźnianiu się okresu można mówić, gdy miesiączka nie pojawia się po 16 dniach od skoku i utrzymuje się na wyższym poziomie, a u mnie tego skoku w ogóle nie było więc nawet nie wiem jak się do tego ustosunkować.

Botica 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 14:09 

ninini91, Pekna, ale niechec do zrobienia testu w 38dc i dywagacje, 'czy jestem w ciazy' to wywazanie otwartych drzwi. Po 3 tygodniach od stosunku testy maja najwyzsza skutecznosc, to jest niemal pewniak, 6tydzien ciazy. Jak pytasz np. 3/4 dni po stosunku to mozemy Ci poradzic, zeby poczekac, zeby sie martwic lub przeciwnie - ze szanse na ciaze sa duze. Jesli mialas niezabezpiczony stosnek i sie pytasz na forum po takim czasie to co my Ci mamy odpowiedziec? Ja moge rozbujac wahadelko, Finka zapyta szklanej kuli, ale po co, skoro Ty w 3min masz 100% pewniaka?

Botica 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 14:10 

ninini91 napisał/a:
Ja byłam pewna (z resztą mój partner również), że obydwa zbliżenia nie były ryzykowne (w przeciwnym razie już dawno bym się udała po tabletkę po).

No skoro bylas pewna to skad pytanie?

ninini91 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 14:17 

Botica napisał/a:
ninini91 napisał/a:
Ja byłam pewna (z resztą mój partner również), że obydwa zbliżenia nie były ryzykowne (w przeciwnym razie już dawno bym się udała po tabletkę po).

No skoro bylas pewna to skad pytanie?

byłam, po tych 10 dniach spóźnienia już nie jestem...

ok rozumiem, dzięki :)

a czy teraz już mogę go zrobić po południu i będzie wiarygodny?

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014 16:03 

ninini91 napisał/a:
a czy teraz już mogę go zrobić po południu i będzie wiarygodny?

tak

ninini91 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014 12:24 

Zrobiłam test po południu, wynik wyszedł negatywny. Ale mam pytanie, ponieważ dużo piję i często chodzę do łazienki, i mój mocz wygląda często po prostu jak "sama woda", ma taki jasny odcień, chyba wiecie o co chodzi. Może to dmuchanie na zimne ale mam pytanie, czy przez takie coś wynik nie mógł zostać sfałszowany? I czy np. po wlaniu do testu samej wody, pokaże się również jedna kreska jak przy wyniku negatywnym, czy może nic się nie pokaże?

Botica 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014 12:29 

ninini91, Nie ma takiej opcji. Negatywny w 40dc to negatywny.

ninini91 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014 12:31 

Ok, dzięki :)

Odpowiedz do tematu