Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Czy powinnam powtórzyć test?

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy powinnam powtórzyć test?
Autor Wiadomość
Girl 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 09:03 Czy powinnam powtórzyć test?

Hej mam taka sprawę. Robiłam dzisiaj test i wyszla jedna kreseczka wiec negatywny. W tym drugim polu nie było żadnej, tylko jak wzięłam ten test trochę pod światło to zauważyłam ze w miejscu gdzie powinna być druga kreską jest takie zaznaczenie tzn jakby ktoś odcisna dwie kreseczki np paznokciem. Wyglądało to tak jakby było to miejsce na druga kreskę. Widać to tylko pod światło jak ktoś się bardziej przypatrzy. Powinnam powtórzyć test?

Szczęściara 

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 10:07 

Girl, nie wariuj i nie doszukuj się problemów. ;) Myślę, że nie ma potrzeby. Nie wiem ile dni po stosunku zrobiłaś test, ale jeśli 14, to powinien być wiarygodny. Gdybyś jeszcze miała jakieś wątpliwości, to w instrukcji do testów ciążowych jest napisane, żeby nie sugerować się wynikiem po kilkunastu minutach, bo może on już być nieadekwatny. Np. mnie się kiedyś pojawiła po 30 minutach druga kreska... oczywiście w ciąży nie byłam. ;) Nie stresuj się.

natalia_lila 

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 10:09 

Dla świętego spokoju możesz.

kasiulla 

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 10:10 

Girl, moim zdaniem powinnaś powtórzyć test-
miałam identyczną sytuację, a teraz jestem już w połowie ciąży :)

Druga kreska była strasznie blada, mąż nawet nie wierzył mi, że jest tam jakakolwiek kreska... :) Po 2-3 dniach, na drugim teście były już dwie wyraźne kreski :)

Villemcia 

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 11:49 

kasiulla, ale ona tej kreski nie widziala w normalnym ustawieniu testu a pod swiatlo...

a jak sie wezmie nawet czysty test pod swiatlo to cos tam widac...

ale jak chce to niech go powtorzy....

magribi 

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 12:01 

kasiulla nie strasz
Girl kreseczka "odciśnięta paznokciem" to nie zabarwiona kreska oznaczająca ciążę. Myślę, że dla własnego spokoju możesz zrobić drugi test ale bez stresu

Gejsza
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 14:00 

Girl, bez przesady :) na każdym teście masz zaznaczone właśnie takie odciśnięcia, gdzie powinny pojawic się kreski. Sądzę, że widziałaś właśnie tą kreseczkę, gdzie pojawiło by się zabarwienie, gdybyś była w ciąży. Moim zdaniem test był wiarygodny i nie jesteś w ciąży, ale dla świętego spokoju możesz go powtórzyc ;)

Girl 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 16:42 

dziękuje dziewczyny za wsparcie. Pokazalam test chłopakowi. Powiedział ze to wyzlobienie. Powiedział mi ze w sumie to przeciw nie mialo sie za bardzo jak stać kochalismy się dwa r
razy z gumka niedokonca I raz petting w okolice intymne.od tego momentu minęły jakieś 3 tygodnie Niby racja ale bardzo zle sie czulam a mam tendencje do panikowania wiec chcialam zrobic ten test. Teraz albo l
mi sie wydaje albo widzę taka mega mega blada kreskę jakaś ale to już 10 godzin minęło.

Gejsza
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 19:15 

dziewczyno... :shock: test po 5 minutach nie jest już wiarygodny a Ty sie mu przyglądasz po 10 godzinach :?: :!: Daj już spokój temu testowi... :wink:

Villemcia 

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 21:35 

Gejsza, akurat po 5 to jest wiarygodny :P
z tego co pamietam to do 15 min. powinno sie odczytac wynik , ktory jest wiarygodny

Szczęściara 

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 21:40 

Villemcia, to chyba zależy od testu ;) Nie tak dawno robiłam i napisali, że 10 minut jest maksymalnym czasem wiarygodności. Tak czy siak - po dziesięciu godzinach można sobie darować... :P

Gejsza
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 00:23 

Villemcia, miałam na myśli 5 minut po odczytaniu wyniku ;) ja miałam taki test, przy którym pisali, że po przekroczonym czasie oczekiwania nie jest już wiarygodny

Villemcia 

Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 13:51 

Gejsza, to pisz konkretniej :)

kasiulla 

Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 19:04 

ja też widziałam 2. kreskę tylko pod światło :)
bardziej prawdopodobne, że nie jesteś w ciąży, ale dla świętego spokoju lepiej test powtórzyć, to przecież nie kosztuje tak wiele ;)

akto
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Lut, 2010 15:07 

To nie jest strasznie, tylko realistyczne spojrzenie na sprawę...
Ja zrobiłam dwa testy, obydwa nazwałabym negatywnymi (bo właśnie cień po cieniu drugiej kreski było widać pod światło), M spojrzał i mnie wyśmiał, przestał się ze mnie śmiać dopiero jak wynik bety następnego dnia zobaczył, a Oliwka wyjdzie na świat mam nadzieję w przeciągu najbliższych tygodni :)

Odpowiedz do tematu