Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Ciąża, petting, brak okresu, operacja, strach

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciąża, petting, brak okresu, operacja, strach
Autor Wiadomość
poppy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013 22:07 Ciąża, petting, brak okresu, operacja, strach

Witam,

mam pytanie o prawdopodobieństwo ciąży a jednocześnie możliwych przyczyn braku okresu. Otóż mój "stosuenk" z chłopakiem wyglądał tak, że członek z prezerwatywą wszedł na dosłownie minutę, ponieważ mam blokadę mentalną od momentu, kiedy nie zazywam tabletek, i członek został wycofany(nadal w prezerwatywie) a dokończylismy go formami pettingu. Okres spóźnia mi się ponad 3 tygodnie, ale po stosunku przebyłam operację pod narkozą, zazywalam antybiotyki, odbylam dwa loty i w dwa trochę odmienne klimaty. Poza tym bardzo się stresuje tym brakiem okresu i wiem, że test rozwiałby moje wątpliwości, ale mam straszną blokadę powodowaną strachem przed zrobieniem go. Czy jest mozliwosc na ciążę? a jeżeli nie, to czy powyzsze czynniki mogą na niego wpływać? Dodam, ze mam nieregularne okresy i w styczniu odstawiłam tabletki a na swoj ostatni okres również czekałam 2 miesiące, jednak nigdy nie zdazył mi się az taki długi cykl dwa razy pod rząd.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Zielona 

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013 22:12 

Po pierwsze- należało dopisać się do istniejącego tematu.
Po drugie - od styczności z prezerwatywą poprawnie założoną nie zachodzi się w ciążę, również nie zachodzi się w ciążę od pettingu, operacji, narkozy, antybiotyków, lotów i zmiany klimatu. Chyba, że : naniesiono nasienie w trakcie pieszczot, dokonano inseminacji w trakcie operacji albo w nowym klimacie wystąpiły deszcze spermy..

poppy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013 22:35 

Dziekuję. Wiem, ze sa tutaj tematy zwiazane z pettingiem, ale nie bylo podobnego jesli chodzi o czynniki mogace powodowac brak okresu. Niemniej jednak, dziękuję.

Zielona 

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013 22:38 

Tak, ale jest na przykład taki temat:
http://www.antyforum.pl/c...ku-2-vt6341.htm

Odpowiedz do tematu