Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Cyprest / Diane 35 / Syndi 35

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Guzik
Pon 19 Wrz, 2011 21:36
Cyprest / Diane 35 / Syndi 35
Autor Wiadomość
Justyce 

Wysłany: Nie 26 Gru, 2010 22:42 Cyprest / Diane 35 / Syndi 35

Skład taki sam, więc i wspólny wątek.
Przed zadaniem pytania zapraszam do starych, zamkniętych już wątków - może tam znajdzie się odpowiedź?

Cyprest:
http://www.antyforum.pl/cyprest-vt2260.htm
Diane 35:
http://www.antyforum.pl/diane-35-vt1377.htm
Syndi 35:
http://www.antyforum.pl/syndi-35-vt2893.htm

-----------------------------------------

maja_m
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 10:20 

Witam. Jak każda Kobieta mam prawo mieć pewne obawy i wątpliwości. Przez ostatnie parę miesięcy mój okres był nieregularny. Cykl trwał nawet do 35 dni.
Aktualnie przyjęłam 11 tabletkę, pierwszego opakowania. I tu pojawia się pytanie, wczoraj współżyłam z partnerem bez dodatkowego zabezpieczenia. Skończył we mnie. Czy jest większe prawdopodobieństwo bycia w ciąży?
Pozdrawiam.

aga
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 10:22 

Jak tabletki bierzesz regularnie i o zadnej nie zapomnialas to szans na ciaze brak.
Wiesz wogole po co bierzesz tabletki i jak dzialaja?

Bylo wiele razy na forum, wystarczylo w szukajce poszukac a nie zadawac bezsensowne pytania.

maja_m
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 10:35 

Oczywiście, że wiem i do tego nie posłużyło mi forum tylko ginekolog. Poszperałam wcześniej celem potwierdzenia, ale takowej sytuacji nie znalazłam. Poza tym napisałam wyżej, że jak każda Kobieta miewam wątpliwości :) .
Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Szczęściara 

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 10:46 

maja_m napisał/a:
Poszperałam wcześniej celem potwierdzenia, ale takowej sytuacji nie znalazłam.
:facepalm: ULOTKA! Jak nie znalazłaś takiej sytuacji? Biorę tabletki regularnie, 1. wzięłam w 1. dniu miesiączki -> jestem zabezpieczona, nie potrzebuję dodatkowego zabezpieczenia! (Hurra!)

greta 

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 11:21 

Maja_m, a po co bierzesz te tabletki?

aga
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 11:24 

greta napisał/a:
Maja_m, a po co bierzesz te tabletki?

greta nie warto....
bo ona jak kazda kobieta miewa watpliwosci :D :wink:

greta 

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 11:27 

No to zdaje się jest tylko jedna rada...abstynencja:)

Czarownica 

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 11:28 

aga napisał/a:

aga, nie każda kobieta ma wątpliwościo wynikające z braku umiejętności czytania, nie obrażajmy reszty ;)

aga
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 11:29 

Czarownica napisał/a:
aga napisał/a:

aga, nie każda kobieta ma wątpliwościo wynikające z braku umiejętności czytania, nie obrażajmy reszty ;)

To bylo ironiczne zacytowanie maji_m ........... :roll:

Czarownica 

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 11:33 

zauważyłam.... :roll:

maja_m
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 14:35 

Forum zostało stworzone celem dyskusji więc nie rozumiem skąd tyle pretensji i wyrzutów w Waszych komenatrzach. Mogłabym śmiało powiedzieć, że są szydercze. Akurat forum jest miejscem kulturalnej dyskusji, rozwiania wątpliwości a złośliwych uwag.
Ach.. Jeśli już się wypowiadacie proszę sprawdźcie swoją pisownię, m.in. Mai pisze się przez "i" a nie "ji" ;) .

aga
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 14:44 

Forum zostalo stworzone zeby rozwiewac watpliwosci.
Zapisujac sie na forum zaakceptowalas regulamin wiec teoretycznie powinnas go byla przeczytac.
Jest tam napisane bardzo wyraznie ze ZANIM zadasz pytanie POSZUKAJ na forum bo takie pytania napewno sie mogly pojawic.

Zdarzaja sie bardziej lub mniej debilskie pytania, twoje jest z tych bardziej - skoro je zadalas to tak jak napisala greta, po co bierzesz tabletki skoro podstawowych zasad nie znasz. Napisalas ze wiesz jak dzialaja tabletki i ze poinformowal cie o tym ginekolog - moze powinnas do niego wrocic i zapytac jeszcze raz bo najwyrazniej nie zrozumialas niczego co do ciebie powiedzial.

Kasia89
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011 19:58 Syndi 35

Witam,

leczę się u endokrynologa na zespół policystycznych jajników i byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej i lekarz przepisał mi Syndi 35 mówiąc, że lek hormonalny jednak lepiej pomoże.

Tylko obawiam się, bo czytałam że skład jest taki sam jak Diane 35, a źle zniosłam jego przyjmowanie. Najpierw były bóle brzucha a po wzięciu 9 tabletki po paru godzinach zaczęłam wymiotować i to trwało całą noc, z powodu że stosowałam go również jako środek anty brałam dodatkowe tabletki z powodu wymiotów, żeby zachować ochronę. Ale przez to było gorzej, w sumie 3 dni wymiotowałam a 3ciego dnia musiałam jechać do szpitala, tak okropnie bolał mnie żołądek no i się odwodniłam. A ten ból to był okropny, nie tak jakby jedzenie zaszkodziło tylko coś jakby od środka chciało wyjść i wymioty nie zmniejszały go.

Mój lekarz wie że Diane 35 było dla mnie złe.
Po tej sytuacji z Diane zmienił mi na Yaz i było wszystko dobrze ale po 2 latach zaostrzyły mi się migreny i podwyższyło ciśnienie i badania wykazały podwyższony fibrynogen, więc lekarz w ogóle mi odstawił hormony i dał formetic ale po pół roku pogorszyła mi się cera i mam więcej włosów a przecież chcę się z tego wyleczyć.

No i teraz mam dylemat. Nie chce przeżywać z Syndi tego samego co było z Diane, Yaz też już odpada a tylko leki hormonalne pomogą.

Czy ktoś ma podobne doświadczenia albo czy brał Diane 35 i Syndi 35 i odczuł różnicę?

Czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam

manotka 

Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011 11:44 

Ja mam torbiel na jajniku i biore Syndi-35, w trakcie brania torbiel strasznie zaczęła mnie boleć i przeleżałam w szpitalu cała noc i mnie wypuścili. Pytałam się czy takie bóle są związane z tabletkami, które biore ale nie miały nic z tym wspólnego. 2x zdarzyła mi się taka sytuacja, że strasznie mnie bolał brzuch, a potem sie okazało, że torbiel mi pękła...
Ogólnie przy tabletkach Syndi-35 bardzo dobrze się czuję :)
Ostatnio zmieniony przez Guzik Pon 19 Wrz, 2011 21:38, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu