Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

czosnek

Poprzedni temat «» Następny temat
czosnek
Autor Wiadomość
amisu 

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 00:44 czosnek

No wlasnie. Bo tak sobie lykam codziennie rano i wieczorem w kapsulkach na wzmocnienie, a cos mi sie obilo o uszy, ze czosnek moze wchodzic w interakcje z tabletkami. Prawda to czy nie? :shock:

Villemcia 

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:31 

moze wplywac/tak jak sok z grejpfruta/....

amisu 

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:47 

no dobrze, ale w jakich ilosciach? Bo nie biore razem z tabletka, tylko bardzo rano i bardzo pozno wieczorem, a tabletki biore o 18, wiec nie powinno chyba byc interakcji, prawda?

Powiedzcie, ze nie, bo w sobote jade do Piotrka :?

Villemcia 

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:56 

moim zdaniem nie powinno...
ja tam jadlam naturalny czosnek, potem sie kochalam..dzidzi nie mam/ale fakt przynajmniej 4h odczekalam od wziecia tabletki/

eklerka 

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 09:58 

to raczej chodzi o duze ilosci i dziala podobnie jak sok grejpfrutowy,czyli raczej moze podwyzszac stezenie estrogenu we krwi.uwazalabym raczej jak nagle odstawisz,jesli to duza dawka.

amisu 

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 13:14 

uf ;) nie, no to taka mala kapsulka i oczywiscie z minimum 4-godzinna przerwa. I w sumie bralam tylko 3 dni tak naprawde, wiec nie sadze, zeby wplywalo. Kiedys popijalam tabletki naturalnym sokiem grejpfrutowym, a dopiero potem dowiedzialam sie o ewentualnych interakcjach ;) Cale szczescie malucha brak poki co ;)

girl like me
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Gru, 2005 19:00 

Wiec jeden, dwa zabki chyba nie maja znaczenia, co???

Apple 

Wysłany: Wto 27 Gru, 2005 21:45 

girl like me napisał/a:
Wiec jeden, dwa zabki chyba nie maja znaczenia, co???

nie maja , co najwyzej maja na wątrobę ;) jedzenie więcej niz jednego ząbka codziennie obciąza zbytnio wątrobę , a nie zapominaj ze pigułki tez maja taki wpływ

arwena20
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008 16:44 

witam, dosyc stare sa te posty wiec chcialam sie upewnic :) otoz jstem przeziebiona u broniac sie przezd antybiotykami jadlam wczoraj czosnek :? no i jadlam gdzies 2 moze 3 zabki ok 6 h przed tabletka i 2 zabki dosc duze 1,5 h po wzieciu:/ a bralam 4 tabletke z opakowania, wiec mam sie zabezpieczac teraz przez 7 dni bo mogla sie nie wchlonac?? bo na innym forum przeczytalam ze czosnek nie wplywa:/ pomocy!!!

Pati 

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008 16:56 

Nie, no bez przesady ;) Niedługo w ogóle nie będzie można nic jeść, bo może osłabić pigułki. Jeśli psychicznie ci to pomoże możesz się dodatkowo zabezpieczać, ale wg. mnie nie jest to potrzebne :)

Wampirek 

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008 18:40 

jej naprawde wpływa??
ja czesto jem sos czosnkowy... prawie codziennie i do wszystkiego prawie daje czosnek...

arwena20
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008 19:10 

tzn tez myslalam ze nie jest a tu czytam takie niusy :shock: ale w sumie trzy lata temu to bylo pisane, wiec moze wiadomo juz cos wiecej o tym .. bo teraz to wole sie juz upewnic..

hermetyczna
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Cze, 2008 17:05 

może to głupie pytanie,ale skoro już przy interakcjach, to ...hm...herbata z jemioły ma jakiś wpływ na anty?:/, bo gdzieś czytałam,że to zioło ma wpływ,a chialabym się upewnić...dobrze działa na ból głowy zaaplikowałam sobie ostatnio,no a teraz się zastanwiam :?

hope88 

Wysłany: Sro 04 Cze, 2008 17:48 

dałam ci odpowiedź w metodach hormonalnych. Nie pisz 2 takich samych postów to niepotrzebne :?

Ann16
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Cze, 2008 10:20 

NO bez przesady chyba troche sosu czosnkowego ani przypraw nie zaszkodzi nie? tez lubie czosnek hehe

Odpowiedz do tematu