Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Pobudzacze

Poprzedni temat «» Następny temat
Pobudzacze
Autor Wiadomość
Didoczek 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 11:33 Pobudzacze

Dziewczyny potzrebuje czegos zeby bardziej usprawnic moj umysl i mtroszke mu pomoc w zapamietywaniu tych wszystkich rzeczy.

może jakis plussz lub cos w tym stylu.
acha,i od razu czy cos z tego nie wchodzi w interakcje z tabletkami :)

eklerka 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 11:35 

plussssz jest niezly,ale bardziej mi pomaga w sytuacjach typu narty (wysilek fizyczny) niz przy nauce.ale to kwestia indywidualna.
pomaga mi natomiast red bull,ale staram sie z nim nie przesadzac,bo to straszny syf :)

Didoczek 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 11:40 

kurde eklera ales szybko odpowiedziala :)
ty maniaczko forumowa :D

no wiec red bull odpada-to jest straszny syf i nie chcialbym tego w siebie wlewac :|

eklerka 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 11:44 

Didoczek napisał/a:
kurde eklera ales szybko odpowiedziala Smile
ty maniaczko forumowa Very Happy

wiem,wiem.jestem nalogowcem ostatnio ;/ ide sie myc,kurde.

Magda
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 13:11 

Polecam preparaty z guaraną, nie wiem, czy są możliwe interakcje. To brałam zamiast kawy, której pić mi nie wolno. Czy usprawnia umysł? Raczej pozwala na kontaktowanie do późnych godzin nocnych :)

Zoe 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 13:48 

ja w okresie sesyjno - wysilkowym stosuje regularnie plussssszzz active...
jeszcze zcasami maxivit ale od tego mnie pobolewa glowa - zwieksza cisnienie chyba w czaszce :D

Didoczek 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 14:46 

Hmmm guarana to byłby dobey pomysl.
wlasnie sie nad tym plusszem zastanawiam.
jeszcze czeakm na opinie naszej forumowej aptekarki :)

met_kobietka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 17:57 

ja po activie mialam taka fajna jazde bo od rana moglam usiasc i sie uczyc... dla mnie to bylo cos wyjatkowego jak wstwalam nie zaspana, sniadanko i nauka... jestem spiochem i dobra koncentracje lapie raczej po poludniu dopiero.. a tutaj takie niespodzianki pluszz mi zaserwowal :P

aga
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 19:29 

hym.... kiedys zapytalam o to kumpeli ktora jest na farmacji i mi taka liste zrobila ze normalnie strach...a potem jeczec zaczela ze na nia juz nic niedziala... 8)
a powazie to ja pijam jednak redbula..dzien przed egzaminem i tak naogol jestem tak roztrzesiona ze w polaczeniu z redbulem moge siedziec 24h na dobe i sie uczyc... czasem tez kawe pije ale poniewaz ja kawy generalnie nie pijam to w takich przypadkach dziala... natomiast plusze i takie tam slyszalam ze sa ok ale np moja ciocia jak przed egzamem wziela to ja zaczela tak masakrycznie glowa bolec ze wytrzymac niemogla.... w sumie to niestety wszytsko od organizmu zalezy i najlepiej pare dni wczesniej przetestowac rozne opcje :mrgreen:

ech,..nieuchronnie zbliza sie chwila kiedy bede musiala wypic tego niedobrego redbula....ech :? :roll:

Juliette 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 19:34 

noooo Didok widze ze mamy te same problemu jesli chodzi o kucie i wspomagacze!
No wiec ja od momentu moich problemow z zoladkiem nawet kawe niechetnie pije..ale od kiedy pamietam zawsze pilam plusz activ i mi pomagal ale minimum 2 tabletki na wieczor w jednej szklance rozpuszczone :D wiec w sumie polecic moge bez problemu
Didoooook i jedna dobra rada przy piciu tego : Mow sobie ,ze to po prostu DZIALA i bedzie dzialac :mrgreen:
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

Didoczek 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 19:42 

Eve napisał/a:
Mow sobie ,ze to po prostu DZIALA i bedzie dzialac

w takim razie to i woda mineralna moze zadzialac :P

wiecie nie chodzi mi o to zeby siedziec cala noc,tyllko zeby pomoc sie skoncentrowac.

kawe uwielbiam i pije codziennie wiec na mnie nie dziala jakos specjalnie.

eklerka 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 19:43 

mozesz probowac jeszcze jakies preparaty z zen-szeniem typy body max.na mnie nie dzialalo,ale... ;)

Juliette 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 20:01 

ogolnie to dodam jeszcze,że z tą koncetracją po pluszu roznie bywa.. zalezy jaki masz organizm..jesli przekroczysz dawke chocby o troche czyli wezmiesz np 2 naraz tak jak to ja zwykłam robić to możesz nagle poczuć ,że masz w sobie dużo energi ,że nie chce ci się spać..ale aż czasami nie ma sie co z ta energię zrobić i wtedy człowiek się rozprasza..
np moja kumpela jak za duzo plusza wypije,nie mowie tu o dawkach 5 naraz..ale po prostu np 2 razy dziennie to czuje ze serce jej wali i czuje sie taka naenergetyzowana ze najchetniej by biegała a wtedy skoncentrować się nad siedzeniem nad książka i nauką jest trudno
Najlepiej wypróbuj.. ale wiara ,że naprawde to ma działanie zwiekszajace koncentracje (której sama woda chcąc niechcąc nie posiada) na pewno tylko pomoże :mrgreen:
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

Juliette 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 20:05 

eklerka napisał/a:
mozesz probowac jeszcze jakies preparaty z zen-szeniem

ooo żeń szeń działał na mnie jeszcze lepiej niż plusz ! kompletnie o nim zapomnialam..
no i zdrowszy jest niz te wszystkie wspomagacze musujące bo to czysty wyciąg w koncu żeń szeniowski a nie w wiekszej ilosci chemia ..no ale to kwestia juz gustu i smaku. jakos jak potrzebowalam takowego wspomagacza najbardziej myslalam o tym zeby pomogl i zeby sie z nauka wyrobic..

Justyce 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006 21:36 

didok, ja tez w siebie nie wlewam syfow typu redbull, ze swej strony polecam herbatke zielona i herbatke rooibos. napoje na guaranie tez sa calkiem niezle. i magnez. i lecytyna tez pomaga. jak bylam w liceum, to siostra od biologii (wiem to smieszne brzmi ze siostra, no ale chodzilam do szkoly gdzie uczyly zakonnice :mrgreen: :mrgreen: ) mowila, ze swoim uczennicom przed matura zawsze polecala lecytyne.

-----------------------------------------

Odpowiedz do tematu