Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Czy jest nadzieja?

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest nadzieja?
Autor Wiadomość
xena
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 22:58 Czy jest nadzieja?

Witam, z moim partnerem współżyjemy regularnie i używamy prezerwatyw, jednak zdarzyło się kilka razy iż zsunęła się ona (nie do końca) podczas stosunku a jak wiadomo w śluzie są plemniki. Ostatni okres miałam 06.07.2013, cykl mam (miałam?) regularny 28 dni. W tym miesiącu okres powinien był przyjść w sobotę a nadal go nie ma. W niedzielę (nie z porannego moczu) zrobiłam test, wynik negatywny. Dodam iż od ok 2 tygodni mam mdłości, jestem senna, brzuch czasami pobolewa a właściwie ciągnie u dołu, piersi znacznie się powiększyły (przed spodziewanym terminem, teraz nieco zmalały), sutki bolą okropnie cały czas i od piersi tak na boki pod pachy czuję lekki ból i również ciągnięcie. Śluz przed terminem był prawie przeźroczysty i nie za obfity. Teraz stał się biały, lepki i jak by go więcej. Chcę powtórzyć test ale nie wiem kiedy najlepiej, czy w ten czwartek z porannego moczu będzie dobrze? Chcę wiedzieć do jakiego lekarza się wybrać jeśli @ nadal się nie pojawi. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Dzisiaj(06.08) biały śluz stał się ciemniejszy i nadal go sporo, krwi w nim nie widzę, ale coś mi się wydaje że to zapowiedź dość mocno spóźnionego okresu :(
07.08 okres nie przyszedł jeszcze, ale obudził mnie dzisiaj potworny ból w podbrzuszu, takie silne parcie czy coś, śluz nadal lekko zabarwiony (takie wymieszanie jasno białego z ciemnym, brązowym). Jakieś pomysły co się dzieje?

xena
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Sie, 2013 21:02 

Naczytałam się dzisiaj strasznych rzeczy o jakieś ciążach pozamacicznych i tym podobnych rzeczach, jutro kupuję test dla pewności a do lekarza postaram się zapisać na początek przyszłego tygodnia.

xena
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Sie, 2013 08:30 

Zrobiłam dzisiaj z ciekawości test, rezultat nie wiem jak interpretować, jedna kreska ciemna a w drugim okienku w miejscu gdzie powinna być kreska jest, ale biała (reszta zabarwiona od moczu). Znaczy że trefny test czy jak? Zauważyłam również że to plamienie występuje tylko po nocy, wstaję i tak jak by się ze mnie wylewa po kilkunastu minutach, potem jest już czysto. :?
(11.08) Plamienie ustąpiło, chyba to był właśnie mój okres w tym miesiącu. Zastanawia mnie jednak pobolewanie w dole brzucha, niewielki ból i powiększenie piersi i lekko podniesiona temperaturę 37,2.
Czy mogę prosić o jakieś opinie?

Zielona 

Wysłany: Nie 18 Sie, 2013 13:06 

Szansa nikła (choć nie wiem ile się ta prezerwatywa zsuwała, skoro się zsuwa poszukajcie lepiej pasującego rozmiaru zamiast dalej się takimi "bawić"), ale dla spokoju ducha zamiast wariować i kombinować zrób test z krwi, droższy ale nie pozostawia wątpliwości.

Odpowiedz do tematu