Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Czy mogę być w ciąży?

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mogę być w ciąży?
Autor Wiadomość
tylaplama 

Wysłany: Pon 25 Maj, 2015 15:57 Czy mogę być w ciąży?

Witam. Wczoraj był u mnie chłopak. Jestem dziewicą i jeszcze się nie kochaliśmy. Trochę poniosły nas emocje i pomimo tego,że jestem w trakcie miesiączki postanowiliśmy się zabawić. Najpierw ja mu zrobiłam loda,skończył. Wszystko ładnie posprzątaliśmy,umyliśmy łapki i skorzystaliśmy z toalety. Wróciliśmy do pokoju. Chłopak włożył mi palce do środka,ocierał się członkiem o moją "przerwę". Czy jest możliwość,że plemniki przedostały się do środka i doszło do zapłodnienia? Jestem w czasie miesiączki,wcześniej myliśmy ręce,wycieraliśmy członka i napletek nie został zsunięty. Ostatnio biorę silne tabletki na stawy,czytałam gdzieś,że działa to jak tabletka anty czy też dzień po. Proszę o szczerą odpowiedzieć, z góry dziękuje,pozdrawiam.

magribi 

Wysłany: Pon 25 Maj, 2015 16:31 

Nie wiem jakie bierzesz tabletki na stawy, więc nie odniosę się do nich. Jeśli w składzie jest Misoprostol to mają działanie bardziej wczesnoporonne niż antykoncepcyjne. Aczkolwiek mogą też doprowadzić do uszkodzeń płodu. Tylko tyle, że nie liczyłabym na ich działanie typowo antykoncepcyjne. I zdecydowanie bym się zabezpieczała. To tak na marginesie.
Szacunkowo prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie. Musiałby być plemnik rambo, który mógł pojawić się z preejekulatem. Nie panikowałabym.
Ostatnio zmieniony przez magribi Pon 25 Maj, 2015 18:53, w całości zmieniany 1 raz  

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Maj, 2015 18:46 

Jeżeli nie doszło do penetracji i do wytrysku, to prawdopodobieństwo zapłodnienia jest znikome. Ja też nie widzę powodu do paniki.

Odpowiedz do tematu