Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

czy możliwa ciąża??

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Botica
Pon 01 Lip, 2013 12:33
czy możliwa ciąża??
Autor Wiadomość
martaaa191 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 11:32 czy możliwa ciąża??

Mam problem i zdaje sobie sprawę, że większość z Was uzna mnie za wariatkę :P ale pomimo tego bardzo proszę o odpowiedzi bez zlosliwosci..
Otóż nie wiem czy moja sytuacja nie była zbyt niebezpieczna i nie wiem jakie mam szanse na to by być w ciąży... otóż bawiliśmy się z facetem w ten sposób, że dotykaliśmy się bez zadnego zabezpieczenia, on nie wchodził do końca ale pare razy wszedl doslownie na minimalna głębokość , doslownie na samym wierzchu , pozniej uprawialismy peeting ,on mial wytrysk , wytarl sie chsuteczką a nastepnie po pary godzinach znow doszlo do takiej zabawy jak na poczatku czyli dotykania bez gumki... moje pytanie brzmi czy mogl miec cos jeszcze po tamtym wytrysku , czy samo wytarcie chusteczką wystarczyło ?? Dodam jeszcze ze biore tabletki od trzech miesiecy , ALE nie spodziewalam sie ze dojdzie do tej sytuacji o ktorej napisalam powyzej , wiec nie zwracalam dokladnie uwagi w jaki sposob je biore , czasem spoznialam sie o 3-4 godziny , bralam tez xenne a nie jestem pewna czy ona z nimi jakos nie koliduje , wiec nie jestem do konca pewna czy bylam zabezpieczona dzieki tabletkom... bardzo proszę o odpowiedzi bo wariuje :/

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 11:50 

martaaa191, dopisz się do istniejącego wątku o podobnej tematyce, tam też poczytaj historie innych

martaaa191 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 12:05 

niestety nie znalazłam watku o podobnej tematyce... jestem pierwszy raz na tym forum, mogłby mi ktos odpowiedziec tutaj ? naprawde coraz bardziej sie stresuje

Szczęściara 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 12:13 

Temat masz dokładnie jeden dział nad tym, który stworzyłaś. :roll:

Bierzesz tabletki od 3 miesięcy i naprawdę nie masz pojęcia jak działają? :lol: to bardzo odpowiedzialne. Zastanów się, czy jest sens je brać, skoro nie wiesz po co w ogóle są...

3-4 godziny spóźnienia nie mają nic do rzeczy. Xenna też nie bardzo.

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 12:13 

to, że jesteś tutaj pierwszy raz nie znaczy że masz śmiecić...
http://www.antyforum.pl/c...adku-vt2384.htm
http://www.antyforum.pl/c...,690.htm#464506

Botica 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 12:37 

martaaa191, No dziewczyny maja racje, zanim napiszesz post nalezy przeczytac regulamin.

Odpowiadajac na twoje pytanie:
1. Jesli bierzesz tabletki codziennie - spoznienie kilka h nie ma znacznia, jesli zrobilas max. 7 dni przerwy, jesli nie bralas antybiotyku lub innych lekow wymienionych w ulotce to wszytsko jest jak najbardziej ok, nie masz zadnych powodow do zmartwien.

2. Jesli natomiast zdarzylo Ci sie pominac ktoras tabletke w przeciagu ostatnich 2 tygodni, jesli zdarzyly Ci sie dni, w ktorych nie bralas tabletki lub np. odstawilas je na jakis czas, wowczas rysyko ciazy jest jak najbardziej - zarowno przy pierwszym jak i drugim przytulaniu. W takiej sytuacji na Twoim miejscu udalabym sie do lekarza po tabletke po i 14 dniach zrobila test.

martaaa191 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 12:46 

Nie pominęłam żadnej tabletki , troche sie spoznialam albo bralam wczesniej , np zamiast o 19 to o 15 , teraz juz biore o 15 caly czas , wtedy kiedy to sie zdarzyło to był moj 4 dzien brania tabletki z nowego blistra , nawet przerwe skrocilam ostatnio o jeden dzien, generalnie najbardziej martwie sie ta xenna , pare razy ja bralam na wieczor no i wiadomo rano sensacje , czy to moze jakos wplynac na tabletki ??

[ Dodano: Pon 01 Lip, 2013 12:49 ]
brałam tez przez bardzo długi czas lek o nazwie controloc , to lek w leczeniu reflusku i wrzodow , dla sprostowania wrzodow nie mam , ale kiedys mialam problem z pierwsza wymieniona przeze mnei choroba , no i od tego czasu mam problemy roznorodne z zoladkie dlatego zaczelam znow go brac , na ulotce tabletek nie ma nic o tym leku , ale sama nie wiem czy on rowniez mi jakos nie koliduje z tabletkami

Botica 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 12:59 

martaaa191, Nie, ten lek nie wplywa na skutecznosc, ALE lepiej nie bierz obu na raz. W sensie zachowaj przynajmniej 4 godzinny pomiedzy pigulami, a innymi lekami.

Xenna takze nie wplywa, chyba ze dostalas po niej jakies masakrycznej sraczki, ale watpie.

Jak mialas 6 dniowa przerwe, bralas kazdego dnia piguly to nie masz sie absolutnie czego bac.

martaaa191 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 13:06 

właśnie juz niestety nie pamietam czy robilam 4 godzinne przerwy miedzy tymi lekami a tabletkami ponieważ bralam je w trakcie drugiego blistra , od momentu 3 robiłam już nawet 8godzinne przerwy , ale tak jak mowie to był czwaryt dzien dopiero z nowego blistra , czyli przy czwartej tabletce cala sytuacja zaistniala , dlatego nie wiem czy przy tej czwartej bylam zabezpieczona ?? nawet jesli przy wczesniejszych blistrach powiedzmy tabletki nie dzialalyby tak skutecznie jak powinny to nie mam sie o co martwic ? przepraszam ze tak drążę ...

Karolina 

Wysłany: Pon 01 Lip, 2013 13:09 

martaaa191 napisał/a:
przepraszam ze tak drążę ...

Ależ nie masz już czego drążyć. Botica, Ci wyraźnie odpisała, że wszystko jest ok. Masz obawy, to idź do ginekologa, przeczytaj ulotkę ze zrozumieniem i ochłoń trochę :wink:
Nic więcej."

Odpowiedz do tematu