Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Czy muszą być skutki uboczne tabletki"PO"

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Guzik
Sro 05 Wrz, 2012 09:43
Czy muszą być skutki uboczne tabletki"PO"
Autor Wiadomość
biała 

Wysłany: Pią 05 Paź, 2012 08:15 

Szczęściara napisał/a:
W takim razie zwyczajnie zdradzasz tego faceta. Nie lepiej się po prostu rozstać?
Może to dziwne ale go kocham, po za sypialnią jest ok. Swietnie się dogadujemy, ale ja mam swoje potrzeby, nie mogę żyć w celibacie

magribi 

Wysłany: Pią 05 Paź, 2012 08:19 

biała - o co właściwie Tobie chodzi. Piszesz, że zdradzasz faceta a on nie chce uprawiać z Tobą seksu. No cóż, chyba związek nie polega na załatwianiu spraw na boku... Może obydwoje macie takie podejście?

Cytat:
. Z tego co wiem ona nie szkodzi na płód, jak już dojdzie do zapłodnienia to nawet podtrzymuje ciążę.

tu akurat dobrze wiesz, ale chyba Botica Tobie to napisała w info na którą "odpowiadałeś" :roll:

Szczęściara 

Wysłany: Pią 05 Paź, 2012 08:36 

Nie wiem, biała... dla mnie to jest po prostu zachowanie totalnie nie fair wobec tego mężczyzny. Oczekujesz podpowiedzi od nas w innym temacie, ale czy sama starasz się coś robić, czy po prostu uprawiasz seks z innymi i de facto masz w nosie co się dzieje w waszej sypialni? Nie rozumiem takiego podejścia.

Czarownica 

Wysłany: Pią 05 Paź, 2012 17:10 

No chyba się super nie dogadujecie.... dobry związek/ przyjaźń opiera się na szczerości i szacunku, a Ty nie szanujesz faceta oszukując go i zdradzając

biała 

Wysłany: Wto 09 Paź, 2012 06:51 

Nie chcę się z nim kłócić. On uważa że jest w porządku...sex mu nie jest do szczęścia potrzebny bo woli inne rzeczy ze mną robić...chociażby gotowanie czy tego typu rzeczy.

emileczka 

Wysłany: Wto 09 Paź, 2012 16:29 

a woli też to że sypiasz z innymi facetami? :?
gotować można z przyjacielem/przyjaciółką,nie musisz być do tego celu jego dziewczyną.

Czarownica 

Wysłany: Wto 09 Paź, 2012 17:32 

A ja mam inne pytanie..... Czy mozna nmienic tytul tematu na bardziej gramatycznie poprawny? Np. Czy skutki uboczne tabletki "po" musza wystacpic?

biała 

Wysłany: Pią 12 Paź, 2012 18:48 

Czarownica napisał/a:
A ja mam inne pytanie..... Czy mozna nmienic tytul tematu na bardziej gramatycznie poprawny? Np. Czy skutki uboczne tabletki "po" musza wystacpic?
Nie bardzo się orientuję jak to zmienić..:(

Guzik 

Wysłany: Pią 12 Paź, 2012 19:26 

nie mozesz :)
Coś się zaradzi.

Idunn 

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 09:40 

ja wiem, że to pytanie, na które można odpowiedzieć nie wywrózymy ci, ale muszę zapytać. Mam masakryczne skutki uboczne po yuzpe. Wymiotuję, mam biegunkę, boli mnie głowa. Aż wolne wzięłam, bo rano byłam umierająca. Od 3 w nocy biegam i teraz od godzinki przerwa, ale nadal mnie muli :( ile takie skutki mogą trwać :( jestem załamana, bo nawet na najpodlejszym kacu się lepiej czulam.

Botica 

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 10:32 

Idunn, U mnie po postinorze bylo identycznie, poza biegunka moze... U mnie trwalo poltorej dnia po ostatniej tabletce, czyli 2 dni. Yuzepe robilas jedna dawke, czy powtorzylas po 12h?
Ogolnie - nie zazdroszcze. Mam nadzieje, ze szybko przejdzie i okresik bedzie o czasie. :pociesz:

Guzik 

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 10:43 

ja myślę, że właśnie ok 1,5 dnia - tyle ile się utrzymuje pigułka w organizmie.
ale ciężko mieć pewność...

Współczuję :pociesz:

Idunn 

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 11:10 

pierwszą dawkę wczoraj o 12, drugą o północy.
Tak myślałam :(
Myślicie, że metocloperamid (http://www.doz.pl/leki/p2331-Metoclopramidum) mi pomoże na mdłości w tej sytuacji ?

Botica 

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 12:12 

Idunn, Moze pomoc. Ale ja bym sie juz niczym nie trula. Ja mialam strasznie zawroty glowy, helikopter na maksa. Tez to masz?

Idunn 

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015 12:51 

Botica, tak :( poczekam na jutro. Jak mnie będzie mulić to sobie zapodam :(

Odpowiedz do tematu