Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Czy prezerwatywy to pewne zabezpieczenie?

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy prezerwatywy to pewne zabezpieczenie?
Autor Wiadomość
speechless 

Wysłany: Sob 09 Mar, 2013 01:13 prezerwatywy..

po pół roku brania tabletek anty, mam probelmy z wątrobą więc musiałam odstawić,
nie pozostaj nic innego jak prezerwatywa, i zastanawiam się jeszcze nad globulkami patentex. Tylko nie wiecie może czy owe globulki nie niszczą prezerwatyw zwłaszcza sylikonowych ponieważ tylko takie wchodzą w grę...

a moze sama prezerwatywa wystarczy /??

magribi 

Wysłany: Sob 09 Mar, 2013 07:27 

1. istnieje antykoncepcja łagodniejsza dla wątroby no Nuva Ring. Pogadaj z ginem, czy w Twoim przypadku wchodzi w grę.
2. Globułek poszukaj na stronach aptek i poczytaj, wydaje mi się że nie uszkadzają prezerwatyw - mają niską skuteczność, więc same nie byłyby sensowną metodą. Nie stosowałam, więc nie mam 100% pewności ;)
3.Prawidłowo założona prezerwatywa jest dość pewną metodą. Myślę, że jednak warto mieć w szufladzie receptę (bez daty) na tabl. po (dopytaj czy Twoja wątroba takie awaryjne wyjście wytrzyma). Choć, jak piszę, z dobrze dobraną i założoną prezerwatywą nie powinno się nic zdarzyć :wink:

wanilha 

Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 00:39 

ja po 5 latach stosowania pigułek chyba je niedługo odstawię (za 3-6 opakowań). Mam już dość, szczególnie dlatego, że libido praktycznie spadło mi do 0, a z moim partnerem jakoś tak się przestawiliśmy, że seks uprawiamy stosunkowo rzadko (kilka razy w miesiącu), więc nie widzę sensu stosowania pigułek.
Dodatkowo mój facet nie lubi kończyć we mnie, czy to w gumce czy bez (nawet przez te 5 lat brania tabsów), po prostu nie lubi ;) więc myślę, że w tym wypadku gumka nam wystarczy. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo mamą nie chcę zostać przez najbliższe 7 lat :P Ale jeszcze chyba pójdę do gin z nią o tym porozmawiać, bo generalnie trochę się gumek obawiam.

EVI 

Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 06:08 

wanilha, nie ma czego, dobrze stosowana prezerwatywa skutecznie chroni przed ciążą :)

wanilha 

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2013 14:05 

no ja mam taka nadzieje ;) chyba tym bardziej bede spokojna, ze nie mamy w zwyczaju konczenia w srodku ;) kiedys uzywalismy elite (ale to z pigulkami, np po antybiotyku) i nigdy nic nie peklo :) ale pewnie przez jakis czas bede miala ogromne schizy... pogadam z nowa ginekolog to moze wtedy bede jeszcze pewniejsza. jedbo wiem mam dosc tabsow. a raczej moj organizm ma :)
nawet partner mnie namawia do rzucenia bo ma dosc mojego zerowego libido ;) on zdecydo wanie woli wygode pigulek, ale ostatnio powiedzial, ze najwazniejsze jest moje samopoczucie, wiec nie bedzie narzekal na gumki.

Odpowiedz do tematu