Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Depo-Provera

Poprzedni temat «» Następny temat
Depo-Provera
Autor Wiadomość
Netka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 08:05 

No w końcu będę musiała - :P

myszka137
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:04 

KOBIETY NA POMOC!!! :( Przez półtora roku stosowałam zastrzyk DEPO PROVERA- w lutym minęły 3 lata jak przestałam go stosowac i niestety już 3 lata czekam na okres i nic :( czy któraś z was miała ten sam problem-jak długo czekałyście na okres i czy potrzebna była interwencja lekarza czy wszystko samo się unormowało-GORĄCO POZDRAWIAM
:hej:

Aguu 

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:07 

3 lata?
I nie byłaś skonsultować tego z lekarzem?
Najdłuższy odstęp między ostawieniem Depo a @ o jakim słyszałam to 18 miesięcy.

Leć do lekarza!
Niech Cię dokładnie przebada.
Ewentualnie dostaniesz coś na wywołanie @.

Balbinka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:12 

3 lata? Ja w międzyczasie umarłabym z przerażenia. Może ja za dużo nie wiem, ale wydaje mi się, że większą szkodą, niż to, że po zastrzyku nie dostałaś okresu, jest to, że tyle zwlekałaś z lekarzem.

myszka137
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:21 Re: Depo-Provera - zastrzyk

Jasne że byłam u lekarza w tym czasie,robiłóam badania,usg brałam tabletki na wywołanie-niestety nic nie ruszyło a ja zaczęłam tyc.Czytałam gdzies że płodność może wracać nawet do 4 lat więc jeszcze cierpliwie czekam ale bardzo się boje zwłaszcza że chciałabym mieć w krótce drugie dziecko :(

Balbinka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:25 

Robiłaś te wszystkie badania i lekarz nic nie znalazł? Znaczy, nie potrafi nazwać i poradzić na problem? Znam ten ból, ale zgoła z innej strony, nie warto o tym pisać. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że coś Ci w końcu pomoże...

myszka137
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:30 

hm... czyli mój przypadek jest jakiś nie normalny :(

Aguu 

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:32 

Nie do końca normalne jest to, że przez ten czas lekarz nie potrafił postawic diagnozy i wywołac @.
Może skonsultuj się z innym.

myszka137
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:34 

Też mam taką nadzieje,mysle że spróbuję u innego lekarza-Ale szczerze to jestem tym załamana i nie polecam tej metody mimo iż jest bardzo wygodna

Balbinka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:34 

myszka137 napisał/a:
hm... czyli mój przypadek jest jakiś nie normalny :(

Nie wnioskuj z moich wypowiedzi zbyt wiele, nie do końca się na tym znam. Może po prostu trzeba jeszcze poczekać i tyle. Zawsze możesz spytać lekarza, czy często zdarzają się takie przypadki i czy udaje się im pomóc. Trzeba być dobrej myśli :)

myszka137
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:37 

W sumie to prawda bo ten lekarz ciągle powtarzał że nie wie co ze mną zrobić wię pewnie sam nie wiedział co i jak. Odezwałam się tutaj bo myślałam że znajdzie się ktoś z taką przerwą jak u mnie i pocieszy mnie że tak może się zdarzyć :(

[ Dodano: Pon 07 Kwi, 2008 22:38 ]
Balbinka pozdrawiam i dziąki za rozmowe

Balbinka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:39 

Cytat:
W sumie to prawda bo ten lekarz ciągle powtarzał że nie wie co ze mną zrobić wię pewnie sam nie wiedział co i jak.

Może Twój lekarz po prostu nie ma doświadczenia w leczeniu Twojego problemu. Spróbuj gdzie indziej, na pewno na Twój problem jest jakaś rada :)

foxy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:40 

myszka137, dziwne jest to, ze przez te 3 lata lekarz, u ktorego sie leczylas nie zdolal ci wywolac okresu. jednak 3 lata, to sporo czasu i w tym czasie okres powinien sie pojawic albo znalezc przyczyne dlaczego sie nie pojawil.
udaj sie do innego lekarza.

Balbinka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:41 

Cytat:
Balbinka pozdrawiam i dziąki za rozmowe

Dzięki i nie ma za co, jak już mówiłam - znam ten ból, kiedy lekarz nie umie Ci powiedzieć na co właściwie chorujesz. Zgroza!

myszka137
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008 21:51 

No tak, na początku czekałam nie spieszyłam się do lekarza. Gdy już się wybrałam okazało się że mam niskie endometrium dostałam tabletki po których zamiast okresu to przybyło mi parę kilogramów :( i już boję się tego wszystkiego :(

[ Dodano: Pon 07 Kwi, 2008 22:55 ]
brałam tabletki i było wszystko ok to zachciało mi się wygody za którą cholera teraz płacę :(

Odpowiedz do tematu