Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Dorin, Duphaston, PCOS

Poprzedni temat «» Następny temat
Dorin, Duphaston, PCOS
Autor Wiadomość
purchlak13 

Wysłany: Czw 20 Lip, 2017 12:14 Dorin, Duphaston, PCOS

W zeszłym tygodniu został wykryty u mnie zespół policystycznych jajników, dziś miałam przepisane tabletki na wywołanie miesiączki Duphaston pracy tabletki antykoncepcyjne Dorin. Kiedyś przed odstawieniem gdy stosowałam tabletki anty brałam je i godzinie 21, mysle że zostanę przy tej godzinie kiedy zacznę stosować i te nowo przepisane . Pytanie moje ,czy przy tych lekach mogę pić normalnie alkohol ? Nie wpłynie to na zmniejszenie ani jednych ani drugich tabletek ? A wiadomo że imprezy są wieczorem. Z góry dziękuję za odpowiedź
Ostatnio zmieniony przez Guzik Czw 20 Lip, 2017 12:51, w całości zmieniany 1 raz  

Guzik 

Wysłany: Czw 20 Lip, 2017 12:51 

purchlak13, a masz coś o alkoholu w ulotce?
Godzina przyjęcia pigułki zalezy też od pojawienie się okresu, najlepiej rozpocząć opakowanie jak najszybcij po zauważeniu krwawienia.

A inna sprawa - z tego co wiem wywołanie miesiączki i potem zażywanie pigułek antykoncepcyjnych nie leczy pcos. Mamy tu temat o policystycznych jajnikach, dziewczyny z pcos dyskutowały sporo o tym.

purchlak13 

Wysłany: Czw 20 Lip, 2017 13:07 

Tak wiem że trzeba je zastosować jak najszybciej , zaczynając je stosować pierwszy raz, pierwszą tabletkę wzięłam tego samego dnia miesiączki tyle że o 21. Ale wciąż nurtuje mnie pytanie czy przy jednych i drugich tabletkach mogę pić alkohol ? Załóżmy że impreza zaczyna się o 18 a tabletkę biorę o 21 czyli w trakcie , to nie wpłynie na działanie? I tak samo jeśli chodzi i te leki na wywolanie miesiączki .

Guzik 

Wysłany: Czw 20 Lip, 2017 13:15 

Na pigułki antykoncepcyjne alkohol nie ma wpływu, na duphaston nie wiem - sprwadź w ulotce. Jeśli alkohol wpływa na lek, zawsze jest to w ulotce.

Zależy tez, czy wymiotujesz po alko.

purchlak13 

Wysłany: Czw 20 Lip, 2017 13:22 

Nie zdarza mi się wymiotować po alkoholu wogole , były jednorazowe wypadki ale z racji jedzenia które mi zaszkodziło , dziekuje za pomoc , pozdrawiam

Odpowiedz do tematu