Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Dziwna miesiaczka

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwna miesiaczka
Autor Wiadomość
schatie
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Lip, 2014 12:43 

20 dzień cyklu. Od kilku dni ból jajników, skurcze w podbrzuszu jak tuz przed @, ból w dole plecow i ciągłe rozdraznienie. A i jeszcze bardzo morko. Moze tym razem :-)

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014 07:13 

Ostatnią miesiączke mialam 26 lipca, trwala jak zawsze 6 dni. Teraz powinnam byla dostac @ 22 sierpnia czyli 3 dni temu, tak? wlasnie i tu problem bo sie nie pojawila. Trzy dni przed spodziewanym terminem bylam u gin, na rutynowej kontroli. Nie widziala tam nic, ale nawet gdyby cos mialo byc to i tak za wczesnie zeby zobaczyc. Nie mam zadnej nadzerki, grzybicy itp jednak pojawiają sie lekko biale, wodniste uplawy. Nie mają nieprzyjemnego zapachu i jest ich sporo. Wczoraj zrobilam test ale nie z porannego moczu. Wynik negatywny a okresu ani widu ani slychu. Brzuch od 2 tygodni pobolewa tak na dole, jajkini tez czasem dają znać. Czuje sie caly czas jak by przeziebiona ale tylko tak w srodku, temp lekko podniesiona 37,1-37,3. Wiem ze pewnie macie mnie dosyc ale prosze napiszcie co myslicie o takiej sytuacji.

Guzik 

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014 07:50 

schatie, 3 dni spóźnienia to nie spóźnienie.
jesli czekasz na ciążę to rób testy na uspokojenie ;)

greta 

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014 07:51 

Myślę, że 3 dni spóźnienia, to żadne spóźnienie. Test negatywny (na tym etapie z nieporannego moczu też by już pokazał ciążę) jest dość uspokajający, czy nie? No I jakieś ryzykowne sytuacje były, żeby się obawiać ciąży? Bo nic nie wspominasz.

Guzik 

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014 07:57 

greta, schatie sie chyba stara, ale po odstawieniu pigułek :)
Mysle, ze nie masz co liczyc na regularność cyklu co do dnia, czesto powrót do regularnych cykli trwa i pół roku.

greta 

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014 08:11 

O, sorry, nie wglebilam się w temat :wink:

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014 08:18 

Ok, to czekam na @

Zielona 

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014 08:21 

Mo być za wcześnie na wynik, ja miałam negatywny w dniu wyznaczonym przez lekarza, dwa dni później taki ledwo ledwo. Zrób z krwi, to mogą być objawy ciąży ale nie muszą.

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014 10:12 

Jesli za kilka dni @ nadal nie bedzie powtorze test i zobaczymy.

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014 15:25 :-)

Glupie pytanie, ale jak dodac zdjecie? ciagle wyskakuje ze nie wybrano typu postu.

Guzik 

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014 17:08 

schatie, to chyba nie ten temat, co?
masz taki komunikat:
"Kliknij tutaj aby wgrać zdjęcia i wstawić w treść posta"
nad okienkiem pisania posta.

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Wrz, 2014 15:50 

Kolejne sensacje. Poprzedni okres spoznil mi sie 5 dni. Zamiast 22.08 przyszedl 27.08 za to tym razem powinien byc 28.09 a ja mam cos rozowo czerwonego na wkladce. Nic nie rozumiem.

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014 07:16 

Mam pytanie, czy trzy dni po terminie test moze sie mylic? zrobilam test 3 dni po i wyszedl negatywny. Dzisiaj jest 5 dzien i ani sladu @. zamiast niej mam sporo bialego, zadkiego sluzu od ponad 2 tygodni. Dodatkowo boli mnie jajnik, czy cos w jego okolicach. Nie wiem czy sie martwic, łudzic?

EVI 

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014 07:27 

schatie, ale 3 dni po stosunku czy od terminu miesiączki? Moim zdaniem powinnaś przede wszystkim wyluzować, bo jak się tak będziesz spinać to są mniejsze szanse ;)

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014 09:05 

Trzy dni od spodziewanej miesiaczki zrobilam test. Wiem ze stres nie pomaga ale czekanie i ciagle porazki budza frustracje niestety :-( no i chciala bym zeby Nam sie wreszcie udalo :-)

Odpowiedz do tematu