Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Dziwna miesiaczka

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwna miesiaczka
Autor Wiadomość
EVI 

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014 09:55 

Ale z Ciebie niecierpliwiec ;) Jesteś czwarty miesiąc bez tabletek, tak? Daj sobie jeszcze trochę czasu, jeśli nie zaskoczycie wybierzcie się do gina, no i przede wszystkim staraj się nie stresować i myśleć pozytywnie :)

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014 13:01 

:oops: wiem :oops: marnie u mnie z cierpliwoscia.Dzieki za kilka slow, jakos tak lepiej mi sie zrobilo :-)

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Sty, 2015 10:56 

Witam ponownie :-) dzisiaj sie wystraszylam. Owu powinna miec miejsce dzisiaj albo jutro, wczoraj byly przytulanki a dzisiaj rano pojawils sie jasno rozowa krew. Wiecie moze co to znaczy? u gina bylam 3 tygodnie temu i niby wszystko ok. Prosze o kilka slow jesli wiecie co to jest. Dziekuje :-)

Guzik 

Wysłany: Sob 10 Sty, 2015 11:00 

Albo plamisz przy owulacji akurat, to sie zdarza, albo seks cię podrażnił. Jeśli byłaś u lekarza, to nie ma ie co martwić.

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Sty, 2015 11:50 

Ok, dzieki. Wczesniej sie to nie zdarzalo wiec sie wystraszylam=-O mam nadzieje ze szybko minie.

[ Dodano: Sob 10 Sty, 2015 16:27 ]
Jesli moge dosc obrazowo wlasnie wyszedl ze mnie spory, ciągnący i podbrawiony krwią " śluzowy glut"? Nie podoba mi sie taka owu :-(

Juliette 

Wysłany: Sob 17 Sty, 2015 17:27 

No ale to chyba mogą być też plamienia okoloowulacyjne? Miałam takie raz może, albo dwa. Ja jestem właśnie w 6 miesiącu po odstawieniu hormonów i powiem szczerze, że mi organizm i cykle szalał sporo i nadal trochę jeszcze szaleje. Cykle były na początku raz 25 dniowe, raz 35: okres rozkręcał się po 5 dni. Albo w dzień miesiączku dostalam tylko mini plamienia a dopiero po 3 dniach normalną miesiączkę :wink: :)
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Sie, 2015 15:10 

Dawno mnie tu nie było. W ciąży nadal nie jestem (chyba, 2 dzień spóźnienia ale poczekam z testem). Około 2 miesięcy temu zdecydowaliśmy się wybrać do specjalisty. Badania moje i mojego faceta wyszły bardzo dobrze. 30 lipca przeszłam laparoskopię, lekarka uznała że tak najlepiej dokładnie mnie sprawdzić i jeśli jednak coś by się tam działo naprawić. Nie znaleźli nic, jedynie jajowody przepłukali (nie wiem jak to się poprawnie nazywa). Przestałam się już nawet ciążowych sygnałów dopatrywać bo przecież dawno bym oszalała. Teraz mamy 6 miesięcy starań ponownie, w między czasie jeśli się nie uda kolejne badania spermy mojego faceta i jakieś dla mnie. Jeśli nadal nic nie będzie to zaczniemy terapię hormonalną, pobudzanie ovu ultradźwiękami??? Chyba już wszystko mieszam, no ale jeśli po 6 miesiącach nadal nic spróbujemy i tego. Trzymajcie kciuki dziewczyny :) mam nadzieję że niebawem podzielę się radosną nowiną :)

Juliette 

Wysłany: Wto 25 Sie, 2015 00:22 

schatie napisał/a:
Trzymajcie kciuki dziewczyny :) mam nadzieję że niebawem podzielę się radosną nowiną :)

Kciuki sa!!! Na pewno sie uda, predzej czy pozniej :D Ja w ogole czytalam ostatnio artykul jakiegos specjalisty od leczenia nieplodnosci, ktory powiedzial, ze dopoki kobieta i mezczyzna maja narzady rozrodcze, nie bedzie nigdy mowy o kategorycznej bezplodnosci :wink: Komorki sie odnawiaja, organizm czasami sam sie leczy itp.
" Niech żyją szaleńcy. Nieprzystosowani. Buntownicy. Możecie ich cytować, nie zgadzać się z nimi, gloryfikować ich lub oczerniać. Nie możecie tylko jednego: ignorować ich. Ponieważ to oni są motorem zmian. Oni popyjachą naprzód ludzkość. I choć wielu uzna ich za wariatów, my dostrzeżemy w nich geniuszy. Ponieważ tylko ludzie wystarczająco szaleni, by przypuszczać, że mogą zmieniać świat, naprawdę go zmieniają".

Zielona 

Wysłany: Wto 25 Sie, 2015 07:28 

Spokojnie, nie mowi sie o nieplodnosci wczesniej niz po roku bezowocnych staran, chyba, ze jest oczywista (u mnie tak bylo). Jak nic nie znalezli to znaczy, ze jest ok, czasem po prostu troche dluzej sie trzeba postarac ;-) zycze Wam sukcesu i tego by starania byly przyjemnoscia a nie rutyna ;-)

schatie
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016 14:59 

Po długiej nieobecności czas na nowinkę :) ) Mamy pozytywny test, a właściwie to 3 hi hi :) Co ciekawe nawet do terminu miesiączki z pierwszym nie czekałam. W tym cyklu jakieś przeczucie miałam. Wybrałam się na spacer po mieście i nogi jakoś same do apteki mnie poniosły. To było około 6 dni przed spodziewaną @. Wróciłam do domu, zrobiłam test i po dosłownie kilkunastu sekundach był już pozytywny!!! Z niedowierzania pobiegłam do sklepu po kolejny i znowu z popołudniowego, nieco wymuszonego moczu wyszedł mocno pozytywny :) ) żeby się nie rozczarować poczekałam do terminu @ i kolejny teścik :) nadal pozytywny. Czekam teraz na lekarza żeby wrócił z urlopu i trzeba jakieś echo zrobić :) ) Oby wszystko było dobrze :)

Szczęściara 

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016 19:05 

schatie, :) na pewno jest dobrze :)

Odpowiedz do tematu