Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Ellaone a tabletki antykoncepcyjne

Poprzedni temat «» Następny temat
Ellaone a tabletki antykoncepcyjne
Autor Wiadomość
agata.zep 

Wysłany: Czw 03 Lis, 2016 13:00 Ellaone a tabletki antykoncepcyjne

Witam, 24 października wzięłam tabletkę ellaone, 26 października dostałam okres i zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne. Czy jestem prawidłowo zabezpieczona? Czy może ellaone mogła wpłynąć na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Botica 

Wysłany: Czw 03 Lis, 2016 13:18 

agata.zep, Moim zdaniem powinnas sie zabezpieczac przez pierwsze opakowania zwazywaszy na to, ze okres nie byl naturalny, a wywolany tabletka. W sensie bylo to krawienie, ale nie koniecznie normalna miesiaczka. Od drugie opakowania powinno byc okay.

agata.zep 

Wysłany: Czw 03 Lis, 2016 13:33 

Więc drugie pytanie, we wtorek uprawialam seks z prezerwatywa ale pękła niestety, nie doszło do wytrysku, to było tylko kilka ruchów po pęknięciu. Jak duże jest ryzyko ciąży?
I jak to z tymi tabletkami, nie działają wcale czy mają obniżoną skuteczność i owulacja jednak się nie pojawiła?

Botica 

Wysłany: Czw 03 Lis, 2016 14:07 

agata.zep, Na dwoje babka wrozyla... Teoretycznie jesli nie bylo wytrysku to nie bedzie ciazy, ale jednak cale pokolejnie polakow urodzilo sie w latach 80 na stosunku przerywanym, :PPP Ja by mna wszelki wypadek zrobila test za 2 tygodnie, ale bez stresu.... Ale masz pecha - najpier tabletka po, potem peknieta gumka. :x

agata.zep 

Wysłany: Czw 03 Lis, 2016 14:22 

Już mi się nawet myśleć nie chce o tym. Długo czekałam żeby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne a tu takie coś.
Mam nadzieję że tabletki nie były całkiem osłabione i działały chociaż trochę. I w sumie wczoraj wzięłam kolejną tabletkę ellaone kiedy uświadomiłam sobie że jednak mogło być coś nie tak z tabletkami. Mam nadzieję że zadziałała.

EVI 

Wysłany: Nie 06 Lis, 2016 10:24 

O matko, ale namieszałaś :shock:

agata.zep 

Wysłany: Nie 06 Lis, 2016 13:37 

EVI napisał/a:
O matko, ale namieszałaś :shock:

Tzn?

Odpowiedz do tematu