Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Ellaone

Poprzedni temat «» Następny temat
Ellaone
Autor Wiadomość
Zoe 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Kwi 2005
Posty: 720
Skąd: krakow
Wysłany: Pią 06 Lut, 2015 09:01 


Cloe, ta zmiana śluzu to po prostu efekt działania tabletki (najpewniej) właśnie między innymi tak ona działa - barierowo na plemniki.

może kup sobie jedną na zapas korzystając z tego że jest bez recepty, nigdy nie wiadomo co w przyszłości rząd wymysli.
_________________
Czytając ten post ćwicz mięśnie kegla!!

 
 
YaPaE 

Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 4
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 02:21 


Witam mamy z nazeczona maly problem a mianowicie juz5 dni spoznia sie jej okres ktory do tej pory byl regolarny. A w przeddzien mielismy mala zabawe w jakuzi i nie jestem pewien czy zdazylismy. A ze sadzilismyze juz jutro okres to sie nie martwilismy jak 2 tyg wczesniej po czym kupilismy ta tabletke.
Zrobila dzis test i wyszlo ze ciazy nie ma ale pewnosci nie ma bo to 5 dni po tym stosunku. Ale martwi nas ten dlugi okres czasu bez okresu. Czy to normalne? I czy jest szansa na ciaze po takiej glupiej zabawie?
Dzieki
 
 
Guzik 


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 1911
Skąd: Przejdź do mapy
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 07:22 


Nie wiem co robiliście w 'jakuzi', ale Ellaone nie zabezpiecza na czas po przyjęciu, tylko wstecz.
Niemniej może wpłynąć na pojawienie się miesiączki tej i kilku kolejnych. Przeczytajcie ulotkę i zabezpieczajcie się przed seksem, bo 'po' nie zawsze działa, a im częściej się tej formy antykoncepcji używa, tym słabiej działa.
_________________
/Nic odkrywczego nie powiem - po prostu wiem, że nic nie jest takie, jak nam się wydaje, a niektóre sądy na własny temat mogą się okazać nieprawdziwe./
 
 
YaPaE 

Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 4
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 10:00 


Nie mamy juz ulotki. A z tego co pamietam to bylo ze moze wydluzyccykl
Chcialem sie dowiedziec o ile innym kobieta sie wydluzyl zebym mogl swoja jakos pocieszyc ze nie ona jedna i to normalne w tej tabletce.
 
 
Mimu 

Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 235
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 10:23 


YaPaE napisał/a:
Witam mamy z nazeczona maly problem a mianowicie juz5 dni spoznia sie jej okres ktory do tej pory byl regolarny. A w przeddzien mielismy mala zabawe w jakuzi i nie jestem pewien czy zdazylismy


YaPaE, czy przez "zdażyliśmy" masz na myśli stosunek przerywany? Tak jak pisze Guzik, Ellaone nie zabezpiecza was "na zapas"...
 
 
YaPaE 

Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 4
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 10:29 


Wiem o tym ze nie zabezpiecza już później i nie o to pytam :)
Tak jak wspomniałem wczoraj robiła test i wyszło ze ciązy nie ma a to już prawie 2 tyg po tej tabletce. Wiec wiem ze stosunek wtedy był z tych bez komplikacji.
Chodzi mi tylko o to jak inne kobiety mają okres. czy mają regularny czy moze opóźnia im sie tak jak mojej pannie. Ona strasznie przeżywa to wszystko i czarno wróży. Ja chciałbym jej powiedzieć ze to normalne po tej tabletce, tylko chciałbym sie dowiedziec ile inne kobiety miały spóźniony okres o ile miały.
 
 
Mimu 

Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 235
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015 10:39 


YaPaE, teraz rozumiem pytanie. Tutaj masz ulotkę Ellaone:

http://www.doz.pl/leki/p7232-Ellaone

Cytat:
Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: bóle brzucha, zaburzenia miesiączkowania.(...)
 
 
purchlak13 

Dołączyła: 12 Sty 2015
Posty: 19
Wysłany: Pon 03 Lip, 2017 06:44 


Witaj , mam nietypowe pytanie. Ostatnio spoznia mi się okres, po stosunku który był półtora miesiąca temu robiłam 3 testy ciążowe (po miesiącu od stosunku) wszystkie wyszły negatywne a okresu wciąż nie było. Bardzo zmienił mi się tryb życia na gorsze , dużo pracy mało snu , dieta zmieniona na bardzo zła , brak treningów regularnych jak kiedyś i dużo alkoholu. Domyślam się że to także ma na to wpływ. Dziś zdarzyla się taka sytuacja po której zazylam tabletkę 72h po "ellaOne" czy jeśli wystąpi po niej krwawienie to będzie spóźniony okres ?? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
 
 
magribi 

Dołączyła: 10 Lip 2007
Posty: 526
Skąd: Przejdź do mapy
Wysłany: Pon 03 Lip, 2017 09:46 


jeśli wystąpi po niej krwawienie to prawdopodobnie będzie skutek uboczny zażycia tabl. Zmiana trybu życia, nerwy mogą wpłynąć na opóźnienie krwawienia. Jeśli wcześniej miałaś regularne krwawienia myślę, że warto mimo wszystko udać się na kontrolną wizytę do gina.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11