Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

escapelle a antybiotyk...

Poprzedni temat «» Następny temat
escapelle a antybiotyk...
Autor Wiadomość
Dzejs 

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 12:24 

Lekarz bądź farmaceuta powinien udzielić Ci takiej informacji. Osobiscie nie brałabym pod uwagę wypowiedzi z forum..

Karolina 

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 13:14 

Dzejs napisał/a:
Osobiscie nie brałabym pod uwagę wypowiedzi z forum..

A niby czemu? I w związku z tym po co zarejestrowałaś się na forum?

Tak się składa, że na forum mamy dwie farmaceutki i osoby, które nie mają w zwyczaju pleść byle czego.
Nic więcej."

ewcia238 

Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 20:16 

Od kiedy zaczelam lykac magnez nogi przestaly bolec calkowicie...okresu nadal nie mam poza tym ze wlosy mi wypadaja i mam placek na glowie...bylam u lekarza i stwierdzi ze to wyczerpanie fizyczne i psychiczne organizmu i nic mi nie dal na wywolanie!!!! Fakt mialam bardzo silne stresy i duzo pracowalam przez ten okres nad morzem ale kiedy wroce do formy i dostane ten okres to niewiem a sa jakies domowe sposoby na przyspieszenie regeneracji organizmu? Na ten okres? Pije witaminy jem magnez co jeszcze robic???:-(

anek 

Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013 20:54 

ewcia238, ile Ci się spóźnia ten okres? Miesiąc? Po zażyciu escapelle, po 1,5 miesięcznej zmianie klimatu, silnych stresach. Ja bym się tak nie paliła do leków wywołujących okres, bo to kolejna dawka hormonów. Poczekaj spokojnie. Wiem, że to jest frustrujące i niepokojące, ale jeśli będziesz się dalej stresować to nic dobrego z tego nie wyniknie i okres może się dalej spóźniać. Nie wiem, jakie są 'domowe sposoby na przyspieszenie regeneracji organizmu', nie wiem, czy w ogóle takie są, bo zregenerować CAŁY organizm to dość ciężkie zadanie... Zastanów się, co Ci dolega. Jeśli najbardziej dokucza Ci stres to warto znaleźć jego przyczynę i zająć się rozwiązaniem przyczyny, a nie skutków. Z domowych sposobów na stres znam tylko melisę, relaksujące kąpiele, masaże. Witaminy i magnez nie zaszkodzą, ale nie możesz oczekiwać cudów.

Jeśli nie wiesz, dlaczego czujesz się tak źle to polecam wizytę u lekarza, badania krwi, moczu-sprawdź, czy wszystko z Tobą w porządku.

ewcia238 

Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013 19:06 

No ostatni okres miałam 11 lipca:-( czuje sie ok tylko wlosy mi zmarnialy i jakis placek mi sie zrobil bez wlosow ale czy to mozliwe ze przez hormonalne zmiany dzieki dziewczyny za odpowiedzi dzis wezme jakiegos psychotropa na spanie fakt przezycia mialam traumatyczne:-(

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013 19:43 

ewcia238, to co opisujesz może być spowodowane rozchwianiem hormonalnym, ale to może potwierdzić tylko lekarz. Przede wszystkim idź do rodzinnego, skieruje Cie na badania i zobaczysz co dalej.
Odnośnie regeneracji organizmu to przede wszystkim sen :) dużo odpoczywaj, relaksuj się i zażywaj ruchu na świeżym powietrzu. Ważna też jest dieta, odżywiaj się dobrze. Poza tym nie ma innych domowych sposobów :) Organizm potrzebuje czasu, żeby wrócił do dobrego stanu.

Guzik 

Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 06:48 

ewcia238, żeby skutecznie walczyć z takimi zawirowaniami nalezy poznać ich przyczynę.
Idź do lekarza i przedstaw swój problem.

ewcia238 

Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 08:52 

Dostalam dzis okres;-);-);-);-);- dzieki dziewczyny za wsparcie ;-)

Odpowiedz do tematu