Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

escapelle a antybiotyk...

Poprzedni temat «» Następny temat
escapelle a antybiotyk...
Autor Wiadomość
ewcia238 

Wysłany: Nie 25 Sie, 2013 17:45 escapelle a antybiotyk...

Witam serdecznie mam pytanie dotyczace escapelle ktre wzielam 8 h po stosunku ktry mia miejsce 24 lipca po trzech dniach po zazyciu tabletki dostalam zapalenia oskrzeli i wzielam antybiotyk trzydniowy...i w tym samym czasie plamienia ktre trwalo 1 dzien od tamtej pory nie mam okresu zgaga jestem glodna w ogole zle sie czuje test robilam wyszedl negatywny ale okresu nie mam juz od poczatku lipca jaka moze byc przyczyna czy testy moga byc falszywe dziekuje serdecznie z gory za odpowiedz dodam jeszcze iz bzlam 1,5 miesiaca nad morzem moze zmiana klimatu... dodam jeszcze ze stosunek byl z pezerwatywa ktora sie zsunela a zakonczenie na zewnatrz ale chlop niedoswiadczonz to niewiem co mzslec.

Guzik 

Wysłany: Nie 25 Sie, 2013 20:06 

ewcia238, używaj przecinków, bo ciężko Cie zrozumieć...
Zrób kolejny test dla pewnosci, ale i wyjazd i uzycie escapelle mogło zachwiać Twoim cyklem.

ewcia238 

Wysłany: Pon 26 Sie, 2013 09:52 

witam dziś zrobiłam jeszcze raz test i jest negatywny, ale pani w aptece powiedziała ze moze jeszcze niewykryć hormonu jak myslicie? 24 był stosunek lipca praktycznie to już miesiąc.czy w ogóle te testy sa wiarygodne? na wasze oko?

anek 

Wysłany: Pon 26 Sie, 2013 13:15 

ewcia238, eee, pani w aptece coś głupoty gada... Miesiąc po ryzykownym stosunku test ciążowy powinien wykryć ciążę. Moim zdaniem nie masz się o co martwić, a jeśli dalej czujesz się niepewnie to po prostu idź do lekarza.

ewcia238 

Wysłany: Pon 26 Sie, 2013 15:57 

witam pisze z tel.kom.dlatego tak to moje pisanie wychodzi znoam problem wyobrazcie sobie ze bylam u lekarza i zrobil mi badanie dopochwowe, krwi hcg wynosi 0,10 czyli ciazy nie ma ale nic mi nie dal na wywolanie okresu boli mnie cala prawa noga udo promieniuje mam wzdecia nudnosci poradzcie co dalej? okresu nie ma od 11 lipca co myslicie jak sobie pomoc z tym samopoczuciem i bolami nog ??? czy to moze byc po tej escapelle , kiedys juz to bralam ale nie czulam sie tak zle i okres byl.a badajac mnie powiedzial cos dziwnego ze duzo jakiegos plynu ale nie wytlumaczyl jakiego ze nic tu nie widzi poza tym:-(:-(:-(:-(

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Sie, 2013 16:54 

ewcia238, a co lekarz powiedział na te Twoje bóle w nogach?

anek 

Wysłany: Pon 26 Sie, 2013 16:59 

ewcia238, dlaczego nie zapytałaś się o to lekarza? Od tego w końcu jest, żeby rozwiać Twoje wątpliwości...

ewcia238 

Wysłany: Pon 26 Sie, 2013 18:51 

Witam ten lekarz powiedział ze przyczyna mosi być inna, nie ginekologiczna :( Ja już sama niewiem ale okresu nie ma nadal i co....niewiem sama co mam myśleć. Mam takiego stresa ze nieogarniam juz nic

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Sie, 2013 20:06 

ewcia238, zmień gina, bo nawet jak to nie jego broszka to powinien Cie pokierować gdzie się z tym udać dalej

Guzik 

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013 05:33 

idź do rodzinnego, oni zazwyczaj ogarniają ogół...
My Ci tu diagnozy nie postawimy, idź do lekarza, jesli noga bardzo boli to jak najszybciej.

Powiedz o wszystkich lekach i problemach.

ewcia238 

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013 12:25 

witam udo juz tak nie boli. zauwazylam ze zalezne jest to od butow hm....no i mam zyly dziwne na nogach wczesniej ich nie mialam.okresu jak niebylo tak nie ma.jak myslicie czy zmiana klimatu na 1,5 miesiaca escapelle i antybiotyk mogl mi tak popi.....cykl? czy ktoras tak dlugo nie miala z was okresu? i czy to hcg 0,10 to napewno wynik negatywny? bo gdzies na jakims forum mi napisali ze w ciazy tez tali wynik moze byc :-( a normy sa rozne

EVI 

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013 13:01 

ewcia238, idź lepiej do lekarza, może to jakieś zatory w żyłach.. Natomiast tak, escapelle, zmiana klimatu, antybiotyk, to wszystko mogło wpłynąć na opóźnienie okresu..

Botica 

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013 13:12 

ewcia238, W 3 tygodnie po zaplodnieniu musialabys miec 50x (5m IU/ml ) wiecej hormonu. Nie ma opcji, ze jestes w ciazy.

ewcia238 

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013 17:46 

Boze jakie zatory w żyłach????? już dzis jadłam rutinoskorbin cholerka boje sie

EVI 

Wysłany: Sro 28 Sie, 2013 10:20 

ewcia238, nie chcę straszyć, tylko jeśli łączysz ból nóg z przyjętymi hormonami to mi się nasunęło to, ale oczywiście przyczyna może być zupełnie inna, lekarz..

Odpowiedz do tematu