Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Escapelle

Poprzedni temat «» Następny temat
Escapelle
Autor Wiadomość
ewcia238 

Wysłany: Czw 29 Maj, 2014 08:40 

Dziekuje :| ja nadal nie mam nic nawet plamienia :| tylko gesty jakis suchy sluz:| a dodam ze stosunek byl 25 maja a tabletka 26 maja i badanie czy jest mozliwosc zagnieżdzenia i zaplosdnienia w ciagu 14h? W dni owulacji? Dziekuje nie bede juz zqwracac glowy ale pomagacie mi i to mnie ratuje poprostu.

Botica 

Wysłany: Czw 29 Maj, 2014 08:45 

ewcia238, Ja dostalam pierwszego krwawienia po tygodniu. Sluz masz niepdlodny, znaczy, ze escapelle dziala. Nie masz na razie mozliwosci sprawdzenia co sie dzieje, ani testu ani nic, po prostu zajmij sie czyms innym. Wiecej juz Ci tutaj na forum nie poradzimy.

ewcia238 

Wysłany: Czw 29 Maj, 2014 09:32 

Dziekuje nic mi nie pozostaje jak czekanie.....

ewcia238 

Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 09:37 

Witam miałam już nie pisać... Jednak mam jeszcze jedno pyranie... 26.05 wzielam escapelle do dniq dzisiejszego zero plamień tylko ninimalnie sluzu... Kiedys jak bralam escapelle to po trzech dniach od zqzycia mialam plamienia....jak myslicie czy powinnam dostac tych plamien tak jak kiedys i se w moim przypadku brak tych plamien to oznaka ciąży? Czy roznie to bywa bo skoro juz kiedys bralam esc i mialam pamienia a teraz nie?wiem ze trzeba czekac ale moze sa uakies symptony by przyblizyly by czy tabletka zadziqłała.. ? Dziekuje za cierpliwość:'(

Botica 

Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 09:40 

ewcia238 napisał/a:
Witam miałam już nie pisać...

No wlasnie.
Nikt Ci nie odpowie na zdane pytanie, a tym bardziej nie zdiagnozuje ciazy przez internet. Kup sobie pudlo testow i rob codziennie i pisz tylko wtedy, jak masz jakies konkretne pytanie.

ewcia238 

Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 10:12 

No tez zapytałam o plamienie.......chyba konkretne pytanie.....

Hanca 

Wysłany: Pią 30 Maj, 2014 15:32 

plamienia mogą wystąpić a nie muszą, nie ma to związku z działaniem tabletki.

ewcia238 

Wysłany: Pon 02 Cze, 2014 14:03 

Witam ... Chcialam zapytac czy po tym escapelle sa mozliwe wodniste upławy? Minelo 8 dni od tej tabletki a ja zero plamien okresu itd :| tylko te wodniste uplawy wczoraj robilam test wysedl negatywny chodz to dopiero 8 dni od stosunku..... Martwie sie tym wszystkim :|

Szczęściara 

Wysłany: Pon 02 Cze, 2014 15:11 

Hanca napisał/a:
plamienia mogą wystąpić a nie muszą, nie ma to związku z działaniem tabletki.

Śluz po Escapelle też się może zmienić...

caroxxx 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2014 08:05 

Witam ;) mam takie pytanie, czy jeśli mój progesteron jest 15x wyższy, niż normalnie i możliwe, że mam cykle bezowulacyjne (podejrzenie ginekologa, jeszcze nie potwierdzone) i miesiączki trochę nieregularne (cykle od 25-36 dni), a do zbliżenia doszło mniej więcej w połowie cyklu (ostatnie 2 m-ce miał on taką samą długość, więc mogę względnie przypuszczać, że byłam 1dzień po owulacji), natomiast partner nie skończył we mnie tylko jakieś 10s po wyjściu ze mnie i po ok 46-7h wzięłam escapelle, to mam się czego bać czy prawdopodobieństwo, że coś poszło nie tak jest znikome?

Minęły 2 dni od wzięcia tabletki ale nie mam żadnego śluzu i jestem tylko senna i boli mnie podbrzusze.

Guzik 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2014 08:23 

caroxxx, nikt Ci nie wywróży jakie jest prawdopodobieństwo :)
Ja bym się nie bała, ale musisz zrobić test w odpowiednim czasie po stosunku i tyle.

caroxxx 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2014 08:39 

Wiem, że nikt nie wywróży :D dziwnie sformułowałam pytanie ;) a krwawienie po około tygodniu od wzięcia tabletki występuje u każdej czy jest to efekt uboczny?

No i skąd wiadomo, że to miesiączka, a nie jakieś tam właśnie krwawienie wywołane tabletką?

Mam mętlik w głowie od tego co czytam na internecie temu pytam ;)

liska 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2014 08:48 

caroxxx, no właśnie nie wiadomo, bo u każdej może być inaczej. I krwawienie i objawy. Niestety, tylko test w stosownym momencie Cię może upewnić.

www.shapshaptravel.com

caroxxx 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2014 09:18 

Eh.. czyli trzeba czekać. A 2 czy 3 tygodnie od stosunku to odpowiedni czas na zrobienie testu? ;)

No chyba, że zacznę do tego czasu krwawić to w sumie nie trzeba będzie się wtedy tak stresować ;)

Guzik 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2014 09:29 

14 dni wystarczy, a krwawienie nie daje pewności co do tego, ze ciązy nie ma.

Odpowiedz do tematu