Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Escapelle

Poprzedni temat «» Następny temat
Escapelle
Autor Wiadomość
zank 

Wysłany: Pią 26 Gru, 2014 23:45 

hej :) dziewczyny, krótko - escapelle przyjęte w 11 godzin po feralnym stosunku. 5 dni później okres (albo krwawienie które wystąpiło w terminie miesiączki.. czyli pewnie nawet dni niepłodne miałam, ale wolałam się zabezpieczyć, dokładnie krwaiwienie wystąpilo 24.10). Kolejny okres niespodziewanie szybko, 15.11, kolejny 12.12. Możecie się już zacząć śmiać, ale hmm kręci mi się w głowie i zastanawiam się czy jest jakakolwiek szansa bycia w ciąży mimo escapelle i hm, 3 okresów? :D czy jest sens robić test czy lepiej iść na tomografię głowy z tymi zawrotami? :D albo do psychiatry, żebym tak nie schizowała.. w końcu byłabym już w 10 tygodniu :D

Guzik 

Wysłany: Sob 27 Gru, 2014 08:11 

zank, test po escapelle zawsze należy zrobić, krew w czasie przewidywanej miesiączki może pojawić się również w ciąży. Z zawrotami głowy iść do lekarza.

zank 

Wysłany: Sob 27 Gru, 2014 09:29 

no niby tak.. z tym że ja współżyłam w 24 dniu cyklu, prezerwatywa niby nie pękła (przyznaję że byłam pod wpływem i sama nie wiem, wg relacji partnera było wszystko ok), ale z racji że byłam ciężko przestraszona (co utrzymuje się do teraz) poleciałam po escapelle. no i miesiączkę dostałam za 5 dni, w terminie spodziewanej, żywą ze skrzepami. Pewnie mnie wyzwiecie czemu nie zrobię testu - wcześniej jakoś byłam spokojna, okresy przychodziły, teraz zmartwiły mnie zawroty głowy. ehh

Guzik 

Wysłany: Sob 27 Gru, 2014 09:44 

zank, rozsądek podpowiada, że nie masz się czym martwić, ale należy zrobić test dla świętego spokoju, to tylko 10zł ;)

Zawroty głowy mogą mieć wiele przyczyn.

Odpowiedz do tematu