Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Evra

Poprzedni temat «» Następny temat
Evra
Autor Wiadomość
magdalenkak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lip, 2008 10:57 

hej,jestem wlasnie przy 3 plastrze,jutro mam go sciagnac ale prawie caly mi odpada.zmienie na zapasowy.Ale moje pytanie czy mam zmienic go i jutro normalnie odkleic czy przedluzyc o tydzien stosowanie plastrow tylko ze zmieni mi sie dzien przyklejania plastra na wczesniejszy??pozdrawiam

amisu 

Wysłany: Sob 19 Lip, 2008 14:31 

Moim zdaniem druga opcja jest lepsza. Bo jesli dzis zmienisz plaster na zapasowy i bedziesz chciala zrobic przerwe, bedziesz musiala go wyrzucic i potem znowu przykleic nowy. Na jeden dzien chyba sie nie oplaca ;)

Ksyma
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lip, 2008 16:21 

a z tym dniem przyklejenia to liczysz 7 dni- czyli jezeli dzisiaj jest sobota i przyklejasz ten zapasowy to w nastepna sobote zmieniasz;) chyba ze go odkleisz jutro, to wtedy dzien sie Tobie nie zmienia :P ja na Twoim miejscu przemeczyla sie z tym"odklejajacym" plastrem do jutra, chyba ze nie bedziesz robic przerwy;)

magdalenkak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lip, 2008 18:00 

nie tyle ze nie bede robic prtzerwy co przedluzylabym sobie cykle o tydzien.bo to bylo moje zapasowe opakowanie i to byl z niego ostatni plaster.wiec wezme do soboty potem odkleje i tydzien przerwy

Ksyma
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lip, 2008 18:56 

jak sie Tobie odklejaja plastry- ja mialam sytuacje, ze zostawalo im sie w wannie :P , to jak sie Tobie odklei albo ledwo przylega podszusz suszarka- klej sie rozgrzeje, ja tak robie, plastrom sie nic nie dzieje i mi takze :D

naily
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008 11:49 

Przez jakis czasu zywalam plastry,ale robily mi sie pod nimi jakby oparzenia,dlatego teraz przerzucilam sie na krazki.a Wy nie macie z tym problemow?

Patka Emka 

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008 12:58 

naily napisał/a:
oparzenia

to odparzenia, tak sie robi od roznyc rzeczy, nie wiem jak z evra bo nie stosowalam, ale producent chyba powinien to rpzewidziec, czy nie koniecznie? bo przeciez nawet zwykly plaster na stopie czy rece moze odparzyc...

naily
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008 13:41 

No chyba odparzenia. Ale bolalo piekielnie i sie papralo dlugo. W ulotce nic nie pisali, niemniej szczesliwie w miedzyczasie weszly do polski boskie krazki wiec juz nie mam tego problemu. Ale plastry zle wspominam...

Ksyma
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008 15:15 

nie ja od plastrow zadnych odpazen nie mialam, ale owszem klej uczulal mnie w niektorych opakkowaniach...

magdalenkak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Lip, 2008 17:54 

heja.Do tej pory plastry zmienialam w niedziele.W tym miesiacu zdarzyla mi sie sytuacja ze trzeci plaster na dzien przed odklejaniem go odpadl zupelnie i nie chcial dac sie przykleic na nowo.Wiec nakleilam nowy z zapasowego opakowania ale zeby nie naklejac plastra na jeden dzien postanowilam przetrzymac go 7 dni czyli cykl wydluzyc o 6 dni bo ten czwarty odkleilabym w sobote czyli dzisiaj.Od 2 dni mam plamienia i myslalam ze to z tego przedluzania.Ale dzisiaj normalnie bola mnie jajniki jak przy okresie i te plamienia to juz nie sa plamienia tylko wlasciwie poczatek okresu.Nie mam pojecia co w tej chwili zrobi i czy [rze ten tydzien bylam zabezpieczona.Plaster dzisiaj odkleje ale nie wiem teraz czy napewno bylam zabezpieczona.Poradzcie cos jesli mozecie.pozdrawiam

Y@RO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lip, 2008 13:41 

Witam. Pisze w imieniu mojej dziewczyny. Chodzi o to w ktorych miejscach mozna nalepiac jeszcze te plastry ? Wyczytała ona w internecie ze sa 4 miejsca tylko. Dokladnie chodzi mi o miejsce w ktorym plaster bylby NIE widoczny. Bardzo prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

shakeit
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lip, 2008 14:11 

na opakowaniu jest dokladnie napisane gdzie mozna je przyklejac. na pupie na dolnej partii brzuchu na lopatce na dole plecow udo, niech Twoja dziewczyna przeczyta ulotke;)

Ksyma
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lip, 2008 16:26 

plastry dzialaja od momentu naklejenia do momentu odklejenia;) wiec zabezpieczona bylas, a z tym plamieniem to po odklejeniu dostalas czy kiedy?

Vesta
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lip, 2008 18:37 

Dziewczyny mam taki problem, pierwszy mój plaster przykleiłam w niedziele niestety odkleił się zbyt wcześnie bo w piątek, więc przykleiłam kolejny zaraz po tym, z 2 i 3 nie było problemu ale cały cykl skończył mi się dwa dni wcześniej bo nie w niedziele ale w piątek, postanowiliśmy dodatkowo stosować zabezpieczenie cały ten miesiąc, ale ono zawiodło w sobotę, a od piątku mam przerwę z odstawienia. Czy byłam zabezpieczona pomimo skróconego cyklu plastrami? Czy jak dostanę lada dzień plamienie z odstawienia to znaczy, że na pewno nie jestem w ciąży jeśli kolejny plaster przykleję w ciągu 7 dni?? Proszę o szybką odpowiedź

shakeit
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lip, 2008 19:17 

po prostu skrocilas 2 dni cykl nie widze problemu, wg mnie bylas zabezpieczona, przeciez mozna skrocic po 17 dniu jesli pozniej normalnie po tygodniu przerwy przykleisz nastepny, wiec tak jak mowisz:) wszystko git i nie rozumiem po co dodatkowe zabezpieczenie bo antykoncepcja dziala caly czas jesli tylko przykleisz wlasnie ten kolejny plaster. poza tym bylo juz o tym wystarczy wpisac w szukajke ;-) )

Odpowiedz do tematu