Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Evra

Poprzedni temat «» Następny temat
Evra
Autor Wiadomość
Guzik 

Wysłany: Pią 29 Sie, 2014 11:33 

rano

Pani Chłodek 

Wysłany: Sro 10 Wrz, 2014 19:34 

Witam wszystkich:) Plastrów używam od niedawna, jednak pierwszy raz mam traki problem, plaster zsuwa się sam z siebie, nie wiem czy działa, czy nie, wygląda obleśnie, jednak nie mam na zmianę bo jest to trzeci plaster w cyklu, a kolejnych opakowań jeszcze nie kupiłam... Co myślicie? Dołączam zdjęcie, wybaczcie, że nie wyraźne...:)

Zielona 

Wysłany: Sro 10 Wrz, 2014 20:00 

Po ilu dniach? prawdopodobnie nie oczyściłaś wystarczająco skóry albo plaster jest w miejscu narażonym na otarcia.

Pani Chłodek 

Wysłany: Sro 10 Wrz, 2014 20:51 

Niby zrobiłam to zaraz po kąpieli, na suchą skórę, ale jak myślisz, działa?

Zielona 

Wysłany: Sro 10 Wrz, 2014 20:53 

W takim razie może jakies kosmetyki użyte w trakcie kąpieli? nawilżające albo coś takiego wpłynęły na przyczepność. Ja bym zmieniła na nowy, lub jeśli to 17 dzień lub więcej cyklu zrobiła wcześniej 7 dniową przerwę.

Botica 

Wysłany: Sro 10 Wrz, 2014 21:16 

Pani Chłodek, Ja mysle, ze skutecznosc moze byc obnizona. Musialas to przykleic w jakims newraligicznym miejscu, sam z siebie by tak nie podrozowal.

Guzik 

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014 06:44 

Też sądzę, ze skutecznośc moze być obniżona, wymieniłabym jak najszybciej na nowy. Albo sama coś źle zrobiłaś, albo plaster był jakiś felerny - teraz nie zgadniemy.

Zoe 

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014 07:55 

plaster powinien przylegać całą powierzchnią do skóry, jak zauwazysz takie zagięcie to niezwłocznie jes wyprostuj/rozmasuj, odklej i przyklej jeszcze raz.
Straszne te plastry, nie wiem czemu takie popularne :P

Zielona 

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014 08:46 

Zoe straszne te tabletki, można zapomnieć, wydalić czy zwrócić etc., nie wiem czemu to takie popularne :P
A tak serio to już nie pamiętam ile czasu używałam plastrów ale myślę, ze ponad rok był, nie wiem czy choć raz miałam problem typu szybsza zmiana plastra bo się odkleił etc. A tabletki zdarzało mi się musieć skrócić albo bralam dwie bo panika, ze nie wzięłam ;-) A i tak krążek najlepszy, nie wydalę tak łatwo, nie zwrócę, nie odklei sie i nie upaprze mi pleców :D

natalenka 

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014 15:09 

koleżanka kiedyś była zdziwiona, że jej się plaster odkleił (miała na pośladku, nosiła stringi + jeansy). Mnie to w ogóle nie zdziwiło...

Izus 

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2014 17:05 

Hej dziewczyny! Dziś odkleiłam trzeci plaster z opakowania i tym samym zaczęłam 7 dniową przerwę. Problem w tym, że zawsze, kiedy odklejałam plaster, nie chciał się on odkleić, musiałam użyc dużo siły i bardzo to bolało. Ten felerny plaster nakleiłam trochę wyżej na ramieniu (gdzie nie mam praktycznie w ogóle włosków) i niestety kiedy chciałam go odkleić to połowa plastra odkleiła się bez żadnego problemu i bólu, jakby w ogóle nie była przyklejona! Nie wiem co myśleć, bo nie zauważyłam przez ten tydzień, żeby plaster był odklejony... Zdarzało się Wam czasem, że plaster łatwo się odklejał, mimo że był przyklejony i działał prawidłowo? Już sama nie wiem ;/

Botica 

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2014 17:15 

Izus, Nie wiem, ciezko to oceniac, bo tego plastra nie widzialm, ale ja bym chyba na Twoim miejscu miala bardzo powazne podstawy, zeby im nie ufac.

Wydaje mi sie, ze dajesz tej metodzie zbyt wiele szans. Zupelnie powaznie - spojrz ile czasu poswiecasz na myslenie o nich, robienie zdjec, pisanie postow, rozkminy na ten temat. Moglabys po porstu wziac pigulke, nalozyc gumke lub zaaplikowac krazek i miec swiety spokoj.

Zreszta ladnie swoj plasterek nazwalas na poprzedniej stronei - gowno, :)

Izus 

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2014 17:18 

Botica, na początku byłam bardzo zestresowana, przyznaję, ale to chyba normalne na początku. ;) Jednak teraz kończe drugie opakowanie i byłam już bardzo dobrze nastawiona do nich... Zwłaszcza, kiedy widziałam, że naprawdę działa i jak ciężko się odklejają po tym tygodniu, mimo, że wyglądają niezbyt ciekawie. :P Nie zauważyłam, żeby się odklejał przez ten tydzień dlatego dziwi mnie to, że tak łatwo dziś odszedł, może to dlatego, że nie miałam w tym miejscu włosków które mógł ciągnąć... Odbiegając od tematu, korciło mnie, żeby zmienić te plastry na pigułki, ale po plastrach czuję się wyjątkowo dobrze, nie wiadomo, jak zniosłabym tabletki. :)

A co do mojego wcześniejszego postu - chciałam się spytać dziewczyn, które stosowały/stosują plastry, czy zdarzało im się,że jakaś część odklejała się bez problemu i mimo to plaster działał poprawnie? Nie widzę nic dziwnego w tym, że chcę wiedzieć i się "doedukować" ;)

Izus 

Wysłany: Wto 06 Sty, 2015 13:23 

Cześć dziewczyny, mam takie pytanie, ponieważ zmienił mi się troche czas naklejania plastra, a konkretniej:
1 plaster naklejony o godz. 8, po tygodniu odklejony po 12
2 i 3 plaster naklejony po 12
3 plaster odklejony po godzinie 13 :/
Czy będzie to miało to jakiś wpływ na np. przesunięcie krwawienia? I czy mogę kolejne opakowanie normalnie zacząć od 8 jak do tej pory?
Danke za odpowiedzi :)

Guzik 

Wysłany: Sro 07 Sty, 2015 08:40 

Izus napisał/a:
Czy będzie to miało to jakiś wpływ na np. przesunięcie krwawienia?

może, ale nie musi
Izus napisał/a:
I czy mogę kolejne opakowanie normalnie zacząć od 8 jak do tej pory?
Danke za odpowiedzi :)

tak

Odpowiedz do tematu