Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Globulki

Poprzedni temat «» Następny temat
Globulki
Autor Wiadomość
Bas 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 17:49 

Globulki Patentax nie są środkiem antykoncepcyjnym. Stosowane razem z prezerwatywą zmniejszają możliwość zajścia w ciąże, ale stosowane samodzielnie nie zabezpieczają skuteczne przed ciążą. Radziłabym jednak stosować je w połączeniu z prezerwatywą.

Linka 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 17:53 

W życiu nie zaryzykowałabym seksu z samymi środkami plemnikobójczymi....w ogóle, jakaś piana, pieczenie, wylewanie się tego itd, brak mozliwości seksu oralnego, aplikacja na ileśtam przed stosunkiem....
To już lepiej przejść się do lekarza i stosować tabletki/plastry/nuvaring......

Bella
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 17:57 

cały czas rozważam tabsy, ale jakoś przerażają mnie skutki uboczne ( tycie, spadek libido, nieciekawe samopoczucie... ) , no ale cóż chyba lepej zainwestować w piguły, bo przynajmniej większą skuteczność dają...

Zoe 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 17:58 

jako alternatywę dla metod mechanicznych można też zastosować NPR.
a czemu w przypadku Twojego faceta prezerwatywy odpadają?

misia 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 17:58 

Bella, skutki uboczne przy tabletką mogą występować, ale nie muszę , z resztą na rynku jest do wyboru tyle rodzajów tabletek, że lekarz odpowiednio może je dla Ciebie wybrać
Ostatnio zmieniony przez misia Czw 18 Cze, 2009 17:59, w całości zmieniany 1 raz  

Linka 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 17:59 

Ja nie mam żadnych skutków ubocznych.... :roll:

Hmm, a nie odstrasza cię skutek uboczny stosowania globulek plemnikobójczych jako jedynego środka antykoncepcyjnego w postaci - CIĄŻY :?:

dina 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 18:02 

Ja też nie mam, przytyłam, ale nie od tabletek -- po prostu jem za trzech ostatnio. A i w ciąży też nie jestem :hitler:

Zastanów się więc.

Bella
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 18:04 

Zoe, problem mianowicie jest taki, że mimo, że on jest już podniecony do granic możliwości zakłada prezerwatywę i czar prysnął! Jak dla mnie to podlega pod jakieś złe nastawienie psychiczne, a nie tylko i wyłącznie od ciała... więc w takim przypadku sex albo bez prezerwatyw, albo wcale... :(

Ciupakabra
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 18:35 

Bella, skutki uboczne przy odpowiednich tabletkach, wcale nie zdarzają się często. Poza tym będziesz miała pewność i wygodę

Bella
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 18:44 

Ciupakabra , z tego co jest napisane pod fotką wychodzi na to, że stosujesz regulon... czy on jest ok? bo z tego co sie orientuje to ma chyba dosc sporą dawke hormonow...

kota 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 18:50 

No to dziewczyny juz pisaly hormony albo npr.
skutecznosc samych srodkow plemnikobujczych jest niska i ja bym sie na twoim miejscu w taki sposob nie zabezpieczala.
powinniscie z facetem wspolnie ustalic metode antykoncepcji. awersje do gumek mozna zlikwidowac :)

jesli chodzi o skutki uboczne tabletek to ja ostatnio obserwuje jedynie suchosc w pochwie. kiedys cierpialam tez na bolesnosc piersi, ale to minelo (nadal pobolewaja rzed okresem, ale to u mnie normalne).
zima mialam troche odwodniona skore, ale to nie jest wylacznie wina tabletek. po prostu mniej pije zima,a akurat yasminelle ciut odwadniaja.
nie przytylam, moje samopoczucie jest niezalezne od tabletek.

It always seems impossible... until it's done

Ciupakabra
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 18:55 

Ma wyższą niż np yasminelle... Ale tabletek ja Ci doradzić nie mogę. To zależy od tego co dopasuje lekarz. mnie te akurat pasują, ale Tobie nie muszą. Trzeba się przejść do gina i zrobić badanie i sama zobaczysz :wink:

bfkiller
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 23:45 prezerwatywa + globulki

Opis zdarzenia: kochaliśmy się z dziewczyną, zabezpieczeni ja prezerwatywa , ona globulki, na sam koniec przed wytryskiem wyszedłem i wtedy zobaczyłem ze z prezerwatywy kapie na pościel, było bardzo mokro wtedy też doszedłem. Prezerwatywa nie zsunęła się ani nie pękła, bo jak ją ściągnąłem to napełniłem ją powietrzem i nie uciekało, a więc nie było dziury.
Czy globulki powodują aż tyle wilgoci? Czy jest się czego bać?

Linka 

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 23:56 

Tak globulki powoduja tyle wilgoci, czasem wręcz z dziewczyny się "leje", skoro guma nie pękła ani się nie zsunęła nie ma się czym martwić, spokojnie. :D

dina 

Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 01:16 

ja przetestowałam toto ostatnio. wrazenia nienajgorsze. nasluchalam sie o pienieniu sie, pieczeniu i swedzeniu przez pare godzin po aplikacji :P wcale nieprawda. Wkurzajace bylo jedynie lekkie uczucie ciepła, troche pieczenia już po, no i ustawowe 10 min pomiedzy aplikacja a stosunkiem :P

jako mix wraz z gumkami jak dla mnie super.

przynajmniej tymczasowo :)

szkoda tylko,ze 6 globulek kosztuje 16 zł, a 12 trzy dychy.

:wink:

Odpowiedz do tematu