Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Globulki

Poprzedni temat «» Następny temat
Globulki
Autor Wiadomość
Aleksandra
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 18:17 

Ja mam pytanie do moderatorek. Czy wolno mi podać link do netowej apteki, w której zamawia się leki i odbiera w jednej z aptek ogólnopolskiej sieci? Bo teraz sprawdziłam w niej ceny i patentex oval, 12 sztuk, nie kosztuje jak Dina delusi napisała, 3 dychy, ale 23 złote.

dina 

Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 18:56 

doz.pl :P
często wymieniana tu na forum.

antyforumki korzystają z niej.

moja sprawa byla inna, bo potrzebowalam tego na zaś :)

Aleksandra
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 19:32 

A ja, głupia, bałam się, czy nie będzie to uznane za reklamę :D

misia 

Wysłany: Sro 04 Lis, 2009 08:00 

dina delusi napisał/a:
o pienieniu sie, pieczeniu i swedzeniu przez pare godzin po aplikacji :P wcale nieprawda.

oj prawda, prawda... :?

Karolina 

Wysłany: Sro 04 Lis, 2009 08:46 

Cytat:
oj prawda, prawda... :?

To zależy. Zdarzyło mi się kiedyś używać globulek Patentex (dwa opakowania) i nic mnie nie szczypało, ani nie piekło.
Nic więcej."

magdusia 

Wysłany: Sro 04 Lis, 2009 09:08 

ja stosowałam go ok roku i było ok. wręcz nie miałam żadnych grzybków itp, ale to może nie związane z tym... nieprzyjemne jest tylko "wypływanie"

bibi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Kwi, 2010 23:40 

Delfenu nie ma w Polsce od zamirzchłych czasów :/

Linka 

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010 00:10 

bibi, bądź łaskawa nie odgrzebywać starych tematów jeśli nie masz do napisania nic konstruktywnego.

Malixa 

Wysłany: Pią 07 Maj, 2010 23:45 

Zgadzam sie - sama szukalam czegos co mozna z prezerwatywa polaczyc bo im nie ufam - oprocz globulek nie ma nic u nas innego.
A szkoda....

hebsana
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Maj, 2010 09:19 

fuj...dla mnie to masakra...no w każdym razie raz użyłam takiej globulki i nigdy więcej, to już chyba wole nie seksić;)

agusia4046 

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 15:08 

No właśnie ja też nie mogę zaufać tabletkom ale tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku że jest was wiele moje drogie które zaufały.Może i ja w końcu spróbuję.Ale po tym chyba cały czas będzie tak>> :oops: Chciałabym bardzo żeby było dobrze.Muszę się przełamać.Wiecie ja biorę tabletki ale nie stosuję dodatkowego zabezpieczenia po prostu nie kocham się z mężem do końca.Wiem wiem że może być wcześniej mały wyciek.

dewolaja888
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 21:14 

Skoro wiesz, że może popuścić troszkę wcześniej to dlaczego nie pozwolisz mu na dojście do końca? No bo chyba zdajesz sobie sprawę, że sex przerywany nie jest żadną formą antykoncepcji :) Przełam się :)

moona89 

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 21:55 

hm, ja się dziwię jak często czytam, że niektóre z forumowiczek przez kilka pierwszych dni, a nawet opakowań tabletek antykoncepcyjnych, dodatkowo się zabezpieczają.
Ja jak stosowałam pierwsze opakowanie to już od pierwszego dnia współżyłam bez zabezpieczenia, bo byliśmy ciekawi jakie to uczucie i nie mogliśmy się wręcz doczekać pierwszego seksu bez gumek. :P
Gin powiedział, że zabezpieczenie jest od razu, więc czemu mam mu nie wierzyć? :wink:
agusia, nie ma się czego bać.
Co do globulek - nigdy nie byłam do tej metody przekonana. Z resztą z tego co wiem, to jest mało skuteczna.
Cytat:
Globulki ze środkiem plemnikobójczym wprowadza się do pochwy na ok. 15 minut przed stosunkiem. Pod wpływem ciepła globulka zamienia się w pianę, która stanowi mechaniczną i chemiczną barierę dla plemników.

okropne to jest :roll: 15 min przed stosunkiem? to ja bym już całkowicie ochote straciła po tym czasie i od tej piany :lol:

agusia4046 

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 22:56 

I wiecie chyba się w końcu przełamę bo mam już tego dość.Martwię się i martwię.Mąż wraca w sobotę i zaczynamy do końca.Co już będzie zobaczymy.Też kiedyś używałam globulek ale to jest szajs bo się pienią.Trzeba wkładać 15min przed.No i ochota mija to prawda.Z prezerwatywami też bywało różnie pękały szok był niesamowity!!!

yessa
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Lip, 2010 15:36 

Ja tylko napiszę, że od 2 lat kocham się na tabletkach, bez innego zabezpieczenia i do końca :) w ciążę jeszcze nie zaszłam! Tabletkom naprawdę można zaufać pod warunkiem, że prawidłowo się je stosuje.

Odpowiedz do tematu