Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Jak to jest z tymi prezerwatywami?

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak to jest z tymi prezerwatywami?
Autor Wiadomość
takisobie
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 21:40 Jak to jest z tymi prezerwatywami?

Witam. Ostatnio kochałem się z moją dziewczyną. W czasie stosunku lekko zsunęła mi się prezerwatywa (tak że była nadal na mnie. chodzi mi o to że zjechała tak może z 1 cm w dół). Poprawiłem ją i kochaliśmy się dalej. I teraz moje pytania. Czy żeby mogło dojść do wpadki to gumka musi sięzsunąć całkowicie?
Jak skończyliśmy to zauważyłem że powyżej prezerwatywy na penisie mam mokre plamki. Skąd one się wzięły? Czy mogła to być sperma która w jakiś sposób się przedostała w górę prezerwatywy?
Kochaliśmy sięw 1 dzień po okresie. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże? Moja dziewczyna ma cykle ok 31 dniowe.
Pozdrawiam

Ps.
Jeszcze jedno. Czy jeżeli prezerwatywa nie pęknie lub sięnie zsunie to jest w 100 % ochroną przed ciążą czy można mimo prezerwatywy jednak zajść w ciążę?

Zielona 

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 21:55 

Jesli sperma sie wydostala to szansa na ciaze jest, nikt nie powie jaka konkretnie.

takisobie
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 22:17 

Ale o to chodzi że ja nie wiem co to było. Nie sądze aby była to sperma gdyż prezerwatywa była dobrze założona. Podejrzewam że te plamki to od mojej dziewczyny bo była bardzo mokra. Tylko moje pytanie dotyczy tego czy w jakiś spopób sperma po wytrysku mogła powędrować do góry?

Zielona 

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 22:18 

No to nie pisz, ze to plemniki. Nie jestesmy tu w stanie ocenic czy plemniki ale jesli rzeczywiscie zsunela sie 1 cm tylko to raczej to sperma nie byla.

takisobie
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 22:59 

Wydaje mi się ze mnie nie rozumiesz. Chodzi mi o to że zsunęła sięw trakcie gdy jeszcze nie doszło do wytrysku. Poprawiłem jąi kontynuowałem. Chodzi mi o to czy sperma może powędrowaćw górę wzdłużpenisa i się wydostać? Ale dzięki za zainteresowanie :D

heidhr
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 23:09 

pewnie może, ale żeby mogła powędrować to musi najpierw wytrysnąć ;) a płynu preejakulacyjnego, w którym też są plemniki, jest na tyle mało, że nie mógł się przecisnąć przez gumkę do góry, zejść po gumce w dół i upolować jajeczko ;)

Zielona 

Wysłany: Sob 19 Sty, 2008 08:15 

takisobie ja Cie zrozumialam, ale Ty chyba nie rozumiesz swojego organizmu, plemniki pojawiaja sie wczesniej, przed wytryskiem, napisalam sperma, ale chodzilo mi ogolnie o plemniki. A gdyby mogly tak wedrowac sobie w gore gumki bez problemu to po co by prezerwatywy produkowac i uzywac, bylyby wtedy bezuzyteczne.

Rosemary 

Wysłany: Sob 19 Sty, 2008 10:57 

No, ale swoją drogą, dobrze że kolega pyta. Gorzej by było, gdyby na nic nie zwracał uwagi. Tylko trochę trzeba się doedukować ;)

Foto jak malowane

Rosemary 

Wysłany: Sob 19 Sty, 2008 12:08 

Nom, było o tym tu: http://www.antyforum.pl/v...+rambo&start=15

Foto jak malowane

Cyanide_sorrow
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2008 17:29 

Dobry wieczór po mału:) Co by nie wdawać sie w zbędną dyskusje: ZE względów zdrowotnych moja dziewczyna nie może używać tabletek, więc jako metode stosujemy prezerwatywe. Pewnego mniej( lub bardziej) pięknego ranka wzięło nam sie na czułostki(a było to bez mała trzy tygodnie temu) No i dziś się dowiaduje że mojej lubej sie okres ponad tydzień spóźnia-a że troszke nerwowy na tym punkcie jestem to zaraz same najgorsze myśli do główki wpadły.Prezerwatywa była cała,nie uszkodzona.Do wytrysku nie doszło w pochwie, ale i tak zastanawiam się czy ciąża jest możliwa. Prezerwatywy używam od samego początku, także moim skromnym zdaniem żadne plyny wcześniej dostać/wydostać się nie mogły. Oczywiście wiem, że Paniom zdażaja się opóznienia, nie wiem natomiast z czego dokładnie to wynika- mogę dodać ze ten okres jest dla nas dość nerwowy, jako że walczymy podczas sesji na studiach;) Czy któraś z Pań wyznająca się na temacie może rozwiać moje obawy albo brutalnie przedstawić jak się rzeczywistość ma? Z góry Wam dziekuje:)

Rosemary 

Wysłany: Nie 10 Lut, 2008 17:35 

Stres i różne zawirowania życiowe mogą wpłynąć na spóźnienie się okresu, jeśli jest to tylko kilka dni, nie należy jeszcze panikowac ;)
Natomiast jeśli nie będzie okresu przez dłuższy czas warto zrobić test (kosztuje w aptece kilkanaście złotych) i zwrócić się do lekarza.
No niestety, organizm nie jest szwajcarskim zegarkiem i różnie to w życiu bywa.

Co do ciąży - nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy Twoja luba jest w ciąży czy nie, bo na odległość to trochę trudno określić ;) Więc patrz: akapit wyżej.

Foto jak malowane

amisu 

Wysłany: Nie 10 Lut, 2008 17:39 

Wydaje mi sie, ze jesli prezerwatywa byla uzyta prawidlowo, zadnej ciazy tu raczej nie bedzie ;)

Okres moze spozniac sie przez stres, oslabienie, leki (moze cos brala w miedzyczasie), a takze przez stres zwiazany z zastanawianiem sie, czemu spoznia sie okres ;)

Zrobcie test dla pewnosci i zmniejszenia tegoz wlasnie stresu ;)

Cyanide_sorrow
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2008 18:10 

Ano-Zapomniałem nadmienić, że moja dziewczyna miała mdłości-w zasadzie to jak to z nimi jest,hm?możliwe-tylko hipotetyzuje- że kobieta odczuwa je TAK WCZEŚNIE?! nie mnie to oceniać:) A i słusznie wspomniano o osłabieniu- grypa dopadła nas obu w styczniu:/ A-i pytanie może nie pod ten temat ale przy okazji-szłyszałem o tabletkach "po" działające ok miesiąca po stosunku..Słyszałyscie może o czymś takim?

amisu 

Wysłany: Nie 10 Lut, 2008 18:53 

Tabletki "po" dzialaja do 72h po. A to o czym mowisz, to juz nazywane jest "aborcja" :roll:

Moim zdaniem nic Wam nie bedzie. Uspokojcie sie i bedzie dobrze.

Cyanide_sorrow
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2008 19:09 

JA powinienem się uspokoić bo to Ja robie tyle hałasu:)

Odpowiedz do tematu