Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Kolejna wpadka 3 dni po zażyciu ellaone, jakie jest ryzyko?

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejna wpadka 3 dni po zażyciu ellaone, jakie jest ryzyko?
Autor Wiadomość
mary6 

Wysłany: Sro 23 Sty, 2013 21:28 Kolejna wpadka 3 dni po zażyciu ellaone, jakie jest ryzyko?

w ciągu jednego tygodnia wraz z partnerem mieliśmy dwa razy niemal taką samą wpadkę - raz podczas stosunku prezerwatywa zsunęła się - pojechalam do lekarza po tabletke ellaone, która połknęłam jakies 15 godzin po wpadce( sobota ok 20), dzis w nocy prezerwatywa pękła (zorientowalismy sie po.fakcie). Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę 3 dni po zażyciu ellaone?? Czy owulacja jest wstrzymana do konca cyklu? Czy mogę coś jeszcze zrobic? :oops:

Zielona 

Wysłany: Sro 23 Sty, 2013 21:33 

Trudno stwierdzić jak tabletka wpłynęła na dalszy cykl, drugiej w trakcie cyklu nie wolno z tego co wiem. Niestety czekać i zrobić test za 14 dni. Może coś źle z nimi robicie, że tak raz za razem się coś psuje? albo zmiencie producenta.

mary6 

Wysłany: Sro 23 Sty, 2013 21:38 

nigdy wczesniej sie to nam nie zdazylo, to jest po prostu nie do wiary! Mam nadzieje ze to zlosliwosc losu a nie upór ; )

SFR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Sty, 2013 22:26 

mary6, a może to były gumki z jednej paczki?

princessa2013 

Wysłany: Pią 22 Mar, 2013 11:53 

tak zwróćcie uwagę, mogła być też jakaś partia uszkodzona, najlepiej kupowac z innej firmy, sprawdzcie też rozmiar, mógł być źle dobrany...

Idunn 

Wysłany: Pią 22 Mar, 2013 11:57 

princessa2013, Twój post nic nie wnosi ! Nie odkopuj teamtów, zauważ, że sprawa toczyła się 2 miesiące temu...

Odpowiedz do tematu