Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Krwawienie od yasminelle wziętej na wywołanie..

Poprzedni temat «» Następny temat
Krwawienie od yasminelle wziętej na wywołanie..
Autor Wiadomość
Gduska 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 13:07 Krwawienie od yasminelle wziętej na wywołanie..

Witam, jestem nowa i mam pytanko od razu;)
Ostatni okres miałam 10 marca, 16 kwietnia miałam wyciągana Mirene i pizniej długo czekal na okres, teraz w poniedziałek byłam u gina który po usg stwierdził ze okresu nie widać mimo ze mam mega objawy. Kazał brać yasminelle od razu i nie czekać, okres pojawić się powinien po 21dniach. Wzięłam pierwsza tabl w poniedziałek i od razu po 2h zaczekam krwawić, trwa to już 4 Dzien. Normalne czy cyrk jakiś? :(

Guzik 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 14:04 

Jeśli chodzi o to krwawienie to przy hormonach normalne, mozez plamić nawet cały miesiąc.

jeśli chodzi o pomysł ginekologa, to nie do końca rozumiem :)

Gduska 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 14:19 

Guzik No już objawy okresowe mnie męczyły, koszmar był a okresu nie było i nie zanosiło się. Dlatego tak zalecił. Teraz nie planie tylko mam krwawienie jakbym okres miała.

Guzik 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 14:23 

jak zaczynasz brać pigułki to moze być różnie, mozesz mieć najpierw okres,a potem plamienie.
Jesli dostałaś okres po 2h od pierwszej pigułki to podejrzewałabym, ze jednak pojawił się niezależnie od niej - trochę szybko.

Nie wiem jaki miał dalszy plan Twój ginekolog?
masz je brać dłużej, czy tylko 1 opakowanie?

Gduska 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 15:07 

Ja sadze se to na bank nie @ bo 2 wcześniej powiedział ze endometrium jest za małe zeby wystąpił okres w najbliższym czasie. Także myśle ze to od tabletek. Gin kazał brać regularnie ale ha chce jedno opakowanie i później starać się o ciąże.

Guzik 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 15:32 

Polecam raczej zmienić ginekologa, bo okres spowodowany braniem pigułek jest sztucznie wywołany, a one same zatrzymują płodność.
Najpierw znajdż lepszego lekarza i wyreguluj cykl prawidłowo.

Wg mojej wiedzy branie pigułek w takiej sytuacji jest bez sensu.

magribi 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 18:09 

Guzik ma racje.
Raczej nie ma możliwości, żeby krwawienie po 2h od wzięcia tabletki było nią wywołane. Nawet się wchłonąć nie zdążyła!
Zupełnie nie rozumiem pomysłu, zwłaszcza jeśli planujesz ciążę. Wszelkie problemy z cyklem powinno się diagnozować i leczyć a nie przykrywać tabletkami. Po odstawieniu hormonów organizm też może przez jakiś czas wracać do normy. Branie na to kolejnych hormonów jest absurdem.
Zdecydowanie radzę zmienić ginekologa.

Odpowiedz do tematu