Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Lato wszędzie oszalało, czyli co lepsze Antidral czy etiaxil

Poprzedni temat «» Następny temat
Lato wszędzie oszalało, czyli co lepsze Antidral czy etiaxil
Autor Wiadomość
Vivien 

Wysłany: Czw 30 Cze, 2016 09:34 

Ja używałam etiaxilu, antidralu i blokera i niespecjalnie widzę między nimi różnicę, w sensie wszystkie działają super. Tylko po 1 nigdy nie używam blokerów pod rząd, zazwyczaj raz na kilka tygodni ćpachnę na noc (koniecznie na absolutnie suchą skórę i nigdy po goleniu) - to powoduje, że normalny antyperspirant radzi sobie bez problemu.

Also, zamierzam wypróbować patent Finki z jonofrezą, tylko póki co nigdzie nie mogę dostać kabelków krokodylków ;) Ale dzisiaj będę szukać dalej, w ostateczności zamówię online, już znalazłam za grosze.

A device is yet to be invented that will measure my indifference to this remark.

Hawkeye Pierce

m-s 

Wysłany: Czw 30 Cze, 2016 10:41 

Vivien napisał/a:
Tylko po 1 nigdy nie używam blokerów pod rząd, zazwyczaj raz na kilka tygodni ćpachnę na noc (koniecznie na absolutnie suchą skórę i nigdy po goleniu) - to powoduje, że normalny antyperspirant radzi sobie bez problemu.

O, to to. Jeszcze rozsmarowywalam ten szajs na skorze, to juz w ogole byl dosc duzy komfort, nie pieklo ani nie swedzialo za mocno.

I AM in shape. Round IS a shape!

Vivien 

Wysłany: Czw 30 Cze, 2016 10:50 

A, jeszcze ja uważam, żeby nie dać za dużo, tzn. żeby skóra nie była od tego mokra, tylko dosłownie zwilżona. No i najlepiej żeby wyschło, zanim się pachy "złoży", żeby się tam nie zapiekało ;)

A device is yet to be invented that will measure my indifference to this remark.

Hawkeye Pierce

Finka 

Wysłany: Czw 30 Cze, 2016 11:04 

Vivien napisał/a:
zamierzam wypróbować patent Finki z jonofrezą, tylko póki co nigdzie nie mogę dostać kabelków krokodylków ;)

Szukaj wytrwale, warto :P

Hanca 

Wysłany: Czw 30 Cze, 2016 12:56 

Było na nim napisane, że 2-3 razy a potem raz w tygodniu, nie sądziłam, że mi to tak zaszkodzi.
Na razie go nie wyrzucam, tak jak piszecie za kilka tygodni jednorazowo jeszcze spróbuję.

eklerka 

Wysłany: Sob 02 Lip, 2016 20:44 

Botica, sorki, ale parę dni mnie nie było. Z botoksem jest tak: pełne działanie po 2 tygodniach, wiec lepiej się nie umawiać tuż przed ważną imprezą. Działa od 6 miesięcy do roku, no niestety, różnie to bywa. Usypia gruczoły potowe i one potem wracają do poprzedniego stanu. Podobno jak się robi regularnie to jest coraz lepiej, trochę jak z depilacją woskiem, ale tego nie sprawdziłam. U mnie działa jak na razie super.
Sam zabieg trwa w sumie z 45 minut, najcięższe jest leżenie pół godziny z rękami do góry (smarują środkiem znieczulającym i musi zadziałać). Samo nakłuwanie nieprzyjemne, ale da się przeżyć. Tyle.
A, koszt...Ja płaciłam1500 zł. Wiem,sporo. Ale desperatki takie jak ja zrozumieją ;)

Finka 

Wysłany: Sob 02 Lip, 2016 22:28 

[quote="eklerka"]Ale desperatki takie jak ja zrozumieją ;) [/quote
Ja rozumiem :) sama byłam gotowa na botoks aż odkryłam jonoforezę i pozbyłam się problemu za cenę 50zł - 10 zabiegów w domu co 3 miesiące i zapomniałam co to nadpotliwość.

Vivien 

Wysłany: Sob 02 Lip, 2016 22:33 

Dam znać jak się u mnie sprawdziła, bo kabelki krokodylki już do mnie jadą :mrgreen:

Hawkeye Pierce

Finka 

Wysłany: Sob 02 Lip, 2016 22:36 

Vivien, trzymam kciuki! :)

Groszek 

Wysłany: Nie 03 Lip, 2016 07:14 

Dobra Dziewczyny. Jonoforeza. Finka, dasz namiar gdzie pisałaś o tym albo opiszesz co kupiłaś, z jakich źródeł korzystałaś. Przekonałaś mnie (w końcu). Nie mam już sił do blokerow i antyperspirantów. Moje pachy co prawda są tylko lekko wilgotne, ale przesusza się skóra tak, że się luszczy, w dodatku dostaje paranoi, że smierdzę. Wiem ze to zabrzmi absurdalnie, ale ja tyle lat nie używałam niczego poza antidralem i sie nie pocilam, że dla mnie każdy zapach jest zapachem potu. Dosłownie nie wiem czy to pot czy co... :-P i czuję się bardzo nie komfortowo. Chcę spróbować, bo też jestem bliska tego botoksu.

Tak nawiasem, Dave antyperspirant rzeczywiście mniej wysusza niż nivea, jakby ktoś miał problem to polecam spróbować. Ja używam w kulce (i już smaruje takie obszary że zakrawa to o obsesję. :lol: )

Guzik 

Wysłany: Nie 03 Lip, 2016 07:28 

ale jak sie robi jonofereze pod pachami? :shock: myslalam, że to dłonie i stopy do miski idą :P

edit: aaaaaaaaaaa, juz widze, dokształciłam się :) zdecydowanie miałam mylne pojęcie o tym...

Vivien 

Wysłany: Nie 03 Lip, 2016 20:14 

No pod pachami to się nie da właśnie. Można na dłonie i stopy, bo je się da wsadzić do wody.

Hawkeye Pierce

Finka 

Wysłany: Nie 03 Lip, 2016 20:16 

Vivien, jest patent z pachami też ;)

Vivien 

Wysłany: Nie 03 Lip, 2016 20:36 

Ooooo, jaki?

Hawkeye Pierce

Mimu 

Wysłany: Nie 03 Lip, 2016 21:54 

Finka, znalazlabys chwile, żeby oddzielnie opisac caly taki domowy zabieg, co potrzeba, gdzie się w to zaopatrzylas, jak sam zabieg wygląda i po? :)

Odpowiedz do tematu