Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Lesinelle / Naraya / Vibin Mini / Yasminelle

Poprzedni temat «» Następny temat
Lesinelle / Naraya / Vibin Mini / Yasminelle
Autor Wiadomość
Finka 

Wysłany: Sro 17 Cze, 2015 21:20 

Shape, może się opóźnić, krwawienie może w ogóle nie wystąpić i jeśli to jednorazowa akcja i nie stało się nic co mogłoby wpłynąć na skuteczność (a z tego co piszesz to nic takiego nie było) to wszystko jest ok :)

Botica 

Wysłany: Czw 18 Cze, 2015 09:36 

No to Shape hi-five, bo ja tez czekalam wczoraj po poludniu i gonwo przyszlo. :/ Stres stresikiem, u mnie dochodzi dzisiejsza 12h podroz samolotem, 100% ze przyjdzie dopiero na pokladzie. :/
Ty sie tam nie stresuj za bardzo, to szkodzi na cere, :pociesz:

lanvinka 

Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 14:12 

Hej dziewczny mam taką sprawę ponieważ brałam tabletki antykoncepcyjne i od
maja miałam przerwę dwa okresy pojawily sie w terminie natomiast trzeci spóźniał
sie około 2 tygodnie byłam u lekarz ponieważ chcę wrócić do brania tabletek, i
wczoraj pojawiło się delikatnie krwawienie a raczej plamienie wiec przyjełam
pigulkę, i teraz nie wiadomo czy to będzie skuteczne i czy jestem zabezpieczona.. :(

Botica 

Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 14:28 

lanvinka, No wczoraj bylo plamienie, a dzis? Jesli dzisiaj dopiero sie rozkrecilo to bym sie nie przejmowala....

lanvinka 

Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 16:38 

Botica, dzisiaj też jest plamienie na pewno nie nazwę tego okresem bo wystarczy jedna wkładka, hm lekarz na badaniu powiedział że mam bardzo małe endometrium bo 0,4mm może dlatego jest tak skąpe, no ale okres to nie jest dlatego myslalam ze sie rozkreci i przyjełam tą tabletke i teraz nie wiem, bo ginekolog dał mi luteinę na wywołanie lecze jej nie przyjełam bo myslalam ze to okres i teraz nie wiem czy ją zacząc czy nie... porpsotu jestem w czarnej d...

Botica 

Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 16:43 

lanvinka, W tej sytuacji nie wiem, ciezko stwierdzic.
Ja bym poczekala jeszcze ze 2-3 dni - jak plamienie sie skonczy to wezmiesz 16 tabletek i zrobisz przerwe. Przez caly cykl zabezpieczalbym sie dodatkowo. W zasadzie przez internet nikt ci nie jest w stanie powiedziec czy to juz okres czy jeszcze nie. Sama musisz ocenic.

Jesli krwawienie sie rozkreci to sie rozkreci i po problemie. Mysle, ze po prostu kontynuuj te tabletki, ktore masz tak czy siak. Jesli teraz przerwiesz to bedzie najglupsze co mozsze zrobic, tylko wszystko ci sie rozreguluje. Jestes dopiero 3 cykre po odstawieniu wiec jest loteria. Dodatkowe zabezpieczenie przez przez dodatkowe 3 tygodnie nie powinno byc chyba problemem?

lanvinka 

Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 16:47 

Tak właśnie zrobię i myślę że po 16 tabletce zrobię przerwę i to będzie najlpesze rozwiązanie, nie nie broń Boze nie mam zamiaru przerywać tabletek skoro do nich wrociłam. Dziękuję :* :*

Guzik 

Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 15:22 

lanvinka, często jest tak, że jak przyjmiesz pierwszą pigułkę, to okres po prostu się "nie rozkręca", tylko się hamuje.

Jeśli dziś nadal plamiłas, to ja bym założyła, że to okres i tyle, nie czekaj na wodospad ;)

lanvinka 

Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 16:21 

Guzik, możliwe tylko to opóźnienie okresu 2 tygodniowe sama wiesz nie wiadomo jak teraz to odebrać i czy pigułki prawidłowo 'działają' ponieważ miałam zacząć brać luteinę na wywołanie ale jak zobaczyłam że zaczyna mi się okres (przynajmniej tak mi się wydawało) więc przyjęłam pigułkę no ale się jednak nie rozkręcił dokładnie teraz mam tylko delikatne plamienia.

Guzik 

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016 04:41 

lanvinka, jak chcesz mieć 100% pewności, to zrób jak radziłą Botica - po prostu je bierz i zabezpieczaj się do końca opakowania. Nie odstawiaj teraz.

paninorris_ 

Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 20:13 

Nie bardzo wiedziałam, gdzie to zakwalifikować, więc piszę w temacie, który dotyczy moich tabletek - Vibin Mini. Jestem świeżo po badaniach kontrolnych i lekarz powiedział, że wszystko jest pięknie :D Ale jak przeczytałam dokładnie wyniki z USG, to zastanowiło mnie endometrium - mam tylko 1 mm! Wiem, że przy antykoncepcji hormonalnej jest ono cieniutkie, ale że aż tak cieniutkie? Zastanawiam się tylko, czy zdarzało się to którejś z Was? Może to, który to tydzień tabletek (u mnie już trzeci) ma jakiś wpływ? Ciekawa jestem, mówcie, co wiecie :D

Guzik 

Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 20:21 

To raczej pytanie do lekarza, ale ogólnie endometrium na pigułkach staje się cieńsze=niegościnne dla zarodka.
Jak odstawiasz, to wraca do normy.

paninorris_ 

Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 20:23 

Cóż, tyle wiem, po prostu zastanawiałam się, czy którakolwiek z Was spotkała się u siebie z takim wynikiem. Skoro powiedział, że pięknie, to to nie powód do zmartwień, a ten 1 mm to już chyba wręcz odpychający dla zarodka... :lol:

Guzik 

Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 20:25 

nie wiem, może któraż z dziewczyn tu trafi i coś dorzuci :)

Odpowiedz do tematu