Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Lista polecanych ginekologów

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista polecanych ginekologów
Autor Wiadomość
Kanela 

Wysłany: Wto 18 Gru, 2012 19:27 

Botica, dzięki! Pamiętam, że widziałam już kiedyś stronę tej babki, ale nie pamiętam dlaczego się nie zdecydowałam. Ale jeśli bierze 100 za pakiet badań to chyba się skuszę :)

Lady Ola 

Wysłany: Wto 18 Gru, 2012 20:48 

Justyce przepraszam może przeoczyłam, ale Ty swojego lekarza masz w Krakowie? Jeśli tak i robi za 100 zł wszystkie badania w pakiecie to i ja się pisze :)

Sorry już wiem z Wrocławia jesteś:)

EVI 

Wysłany: Czw 20 Gru, 2012 07:06 

Moja bierze 100 z USG, cito dodatkowo płatne 40zł, ale raz na rok można zapłacić więcej.. jak potrzebne mi recepty to dzwonię i mi pisze i zostawia w recepcji..

Lady Ola 

Wysłany: Czw 20 Gru, 2012 10:43 

EVI napisał/a:
Moja bierze 100 z USG, cito dodatkowo płatne 40zł, ale raz na rok można zapłacić więcej.. jak potrzebne mi recepty to dzwonię i mi pisze i zostawia w recepcji..

A co to za lekarz? Jak bierze 100 zł z USG to można się wybrać:) A ja znalazłam w szufladzie skierowanie bez daty na cyto przez poprzedniego lekarza :D

EVI 

Wysłany: Czw 20 Gru, 2012 12:21 

Ja chodzę do sofimedu (ruczaj).

wanilha 

Wysłany: Pon 24 Gru, 2012 00:16 

to jeszcze dwa pytanka do osób, które w Krakowie chodzą do dr Lenart lub dr Kisielewskiej
- czy wysyłają one na badania przed doborem hormonów, czy metoda prób i błędów wchodzi w grę? bo ja jestem na drugich pigułkach i zaczęłam po dwóch latach przyjmowania tyć szybko (przy Diane 35 3 lata brałam i nic mi nie przybyło, ale takich mocnych pigułek już nie chcę bo się boję) i chcę zmienić, może na coś jeszcze lżejszego niż Midiana
- czy są one zwolenniczkami brania hormonów bez robienia przerw czy zalecają np półroczne przerwy po iluś latach?
- i jeszcze jeśli chodzi o recepty - to czy przy kolejnych receptach na pigułki odbiera się (i płaci) je np z rejestracji po uprzednim zadzwonieniu, czy po prostu umawia na wizytę płątną 20 zł za receptę?

Chciałabym wiedzieć zanim zapiszę się na wizytę w nowym roku. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i dobrze, że jest to forum i tak życzliwe dziewczyny :)

Guzik 

Wysłany: Pon 24 Gru, 2012 08:22 

wanilha napisał/a:
czy wysyłają one na badania przed doborem hormonów, czy metoda prób i błędów wchodzi w grę?

Ale o jakie badania Ci konkretnie chodzi?
Bo takich, co to pokaża, jakie sa dla Ciebie idealne pigułki nie ma, metody prób i błedów nie unikniesz.

wanilha napisał/a:
- czy są one zwolenniczkami brania hormonów bez robienia przerw czy zalecają np półroczne przerwy po iluś latach?

Nie wiem, czy jeszcze sa lekarze - zwolennicy przymusowych przerw, bo od dosc dawna wiadomo, ze one nic nie dają.

wanilha, czasem się trafi na idealnego lekarza, ale lata doświadczeń swoich i róznych historii z tego forum nauczyły mnie, ze trzeba sie jednak samemu swoim zdrowiem interesować.
Nie brać w ciemno przepisywanyh leków, tylko pytaać, pytać, pytać.
Nie mówie, zeby być mądrzejszym od lekarza, ale oni jedak też się mylą.
Dobrze jest poczytać w sensownych źrodłach, no i wyciągać pochopnych wniosków.

Finka 

Wysłany: Pon 24 Gru, 2012 12:53 

wanilha, badań bardzo pilnują - morfologia, próby wątrobowe, cukier, krzepliwość, cytologia, usg.
Jak masz komplet badań i dobrze tolerujesz tabletki to przepiszą Ci receptę na 6 miesięcy. Radzą pokazywać się raz w roku, jeśli oczywiście nic się nie dzieje złego.

Nie doradzają durnych przerw, jak wszystko jest ok, samopoczucie dobre i wyniki tez to bierze się ile potrzeba

Murka 

Wysłany: Wto 25 Gru, 2012 14:37 

Ja w Krakowie chodzę do przychodni Gemini, mam tam super lekarkę, kompetentną, zawsze wysłuchującą i skrupulatną. Przy wizycie proponuje uSG, takie kontrolne, wtedy jest bez dodatkowych opłat. Do tego zleca badani typu próby watrobowe, cytologie/usg piersi - jak da radę to z różnych programów, żeby nie płacić. Receptna tabletki to 20 zł.
Wizyta ginekologiczna to 100 zł.

wanilha 

Wysłany: Pią 28 Gru, 2012 00:39 

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) w Nowym Roku kierunek Urzędnicza :) pozdrawiam dziewczyny:)

Adorable 

Wysłany: Pią 15 Lut, 2013 23:22 

EVI napisał/a:

Tyle płacisz w Sofimedzie? Kiedyś zastanawiałam się nad p. Jędrzejczyk, ale ceny podane na stronie mnie skutecznie zniechęciły...

Zoe 

Wysłany: Pią 15 Lut, 2013 23:27 

Ja w sumie fajnego ginekologa teraz mam w ciąży, dr Zenon Kszyk, przyjmuje w Medicover, polecam.

Anne 

Wysłany: Wto 05 Mar, 2013 20:20 

Związku ze zmianą miejsca zamieszkania muszę szukać nowego. Czy macie kogoś godnego polecenia w Rzeszowie?

Cesis 

Wysłany: Sro 06 Mar, 2013 14:56 

Anne, Dr Katarzyna Kalandyk, przyjmuje prywatnie w Rzeszowie na Wita Stwosza 20, tel. 607619530, daje namiar prywatnie bo na nfz lipa z terminami... Poczytaj o niej http://www.znanylekarz.pl...nekolog/rzeszow

"Nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie"...
Lidia Jasińska - "Flirtuchy"

Anne 

Wysłany: Sro 06 Mar, 2013 17:26 

Cesis, dzięki! Właśnie prywatnie chcę, zapomniałam napisać.
Niestety w Rzeszowie raczej nie ma tak fajnie z zapisami do ginekologów jak we Wrocławiu, gdzie na NFZ byłam w stanie się zapisać prawie z dnia na dzień.

Odpowiedz do tematu