Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Lista polecanych ginekologów

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista polecanych ginekologów
Autor Wiadomość
rholna
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Sty, 2007 13:00 

Miasto: Poznań
Nazwisko lekarza: Hanna Bornakowska
Adres: Kolegiacki 12a
NFZ
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań:
Godziny przyjmowania: pon, sr, pt 08-14, wt, czw. 12.30-18
Nr telefonu:
Czas oczekiwania na wizytę: nie trzeba sie zapisywać, generalnie można wejść z ulicy, jedynie pod koniec miesiąca może być wyczerpany limit i wtedy jedynie recepty wypisuje
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): daje skierowanie na USG dopochwowe i piersi
Inne: Gabinet trochę przedpotopowy (drewniany samolot) ale pani doktor przemiła, no i olbrzymimi plusem jest to, że zapisuje na badania, wszystko tłumaczy - po prostu git kobita.... no i na mój kolczyk powiedziała "ale fikuśne :D " , no i nic nie mówiła na temat moich blizn... takze jeśli chodzi o dyskrecję i delikatność - zajebista.

Vivien 

Wysłany: Nie 11 Lut, 2007 00:09 

Miasto: Lublin
Nazwisko lekarza: Jacek Robak
Prywatnie
Cena wizyty: 65 zł, cytologia przy wizycie 15 zł
Godziny przyjmowania: (nie zwróciłam uwagi, zapiszę przy następnej okazji)
Adres: Centrum Medyczne Luxmed ul. Królewska 11 i ul. Radziwiłłowska 5
Kontakt do rejestracji: tel. 081 743 66 44 (Królewska), 081 532 37 11, 743 66 44 (Radziwiłłowska), http://www.luxmed.lublin.pl/ (rejestracja przez internet)
Czas oczekiwania na wizytę: trzeba się zarejestrować, wystarczy poprzedniego dnia, możliwość rejestracji przez internet
Dostępne bajery: specjalizacja ginekolog-położnik :twisted: , plastikowe wzierniki, żadnych przyrządów wielorazowego użytku, badanie piersi
Wrażenia: przesympatyczny facet, wszystko tłumaczy, badanie delikatne, opisuje wszystko co robi i co widzi, bada kompleksowo, robi dokładny wywiad, nie wciska bezsensownych leków, nie zleca zbędnych wizyt i badań

A device is yet to be invented that will measure my indifference to this remark.

Hawkeye Pierce

Sonia 

Wysłany: Sob 10 Mar, 2007 22:03 Re: Lista ginów

Wiem, że mieszkam w małym miasteczku, ale i tak napiszę, bo lekarz jest naprawdę godny polecenia :-)

Miasto:
    Wadowice
    Nazwisko lekarza: Robert Weisberger
    Adres: ul. Sadowa 19A
    NFZ/Prywatnie: Prywatnie
    Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 50zł za wizytę, USG i cytologia w cenie, recepty za darmo.
    Godziny przyjmowania: poniedziałek, wtorek, środa, od 15 do nie wiem której :-)
    Nr telefonu: 0-33-879-78-25 lub 604-050-413
    Czas oczekiwania na wizytę: zwykle na drugi dzień lub tego samego dnia
    Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): USG, wzierniki plastikowe, piersi badane na pewno co rok, nie wiem czy nie co pół roku.
    Inne: Lekarz bardzo miły, przy mojej pierwszej wizycie miałam robione USG, i dopiero ten gin powiedział mi, że mam zespół jelita wrażliwego (żaden lekarz nie wiedział o co chodzi z moimi bólami brzucha), recept na tabsy wypisze ile chcecie (ja ostatnio poprosiłam o 9), bez dat (sama uzupełniam). Ogólnie bardzo miły lekarz, gabinet też ma bardzo ładnie odpicowany :-)

Olka 

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007 17:42 

No, i byłam u nowej ginki :mrgreen:
Wrażenia, po poprzednim lekarzu, bardzo pozytywne. Wreszcie chyba trafiłam na dobrego ginekologa.

Miasto: Kraków
Nazwisko lekarza: Jagoda Jaworska
Adres: ul. Długa 38, przychodnia, II piętro, rejestracja- parter, wejście od pl.Słowiańskiego
NFZ/Prywatnie: NFZ
Godziny przyjmowania: czw. 14.30- 18.00, pt. tak samo chyba
Nr telefonu:126325488
Czas oczekiwania na wizytę:różnie, ale niedługo- nawet ok tygodnia
Dostępne bajery: USG na miejscu bez problemu, badanie piersi- można się umówić z pielęgniarką, cytologia, plastikowe wzierniki.
Inne: bardzo miła, dokładna, interesuje się pacjentem.
Jak usłyszała, że poprzedni gin przepisał mi anykoncepcję wogóle bez badań prawie spadła z krzesła i natychmiast zrobiła USG dopochwowe i badanie na fotelu, wypisała skierowanie na cytologię i badanie piersi.
Ostatnio zmieniony przez Olka Sro 05 Wrz, 2007 20:58, w całości zmieniany 1 raz  

Olka 

Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 11:10 

Tak sobie przeczytałam posta m-s o lekarzu mającym w dupie pacjentkę. Więc i ja "polecę" swojego- dr n. med. Nowakowski (z tej samej przychodni na ul. Długiej 38)- to on mi przepisywał hormony bez żadnych badań, nie chciał zmienić na inne i w ogóle nie dało się z nim rzeczowo porozmawiać. Bardzo nieprzyjemne to były wizyty.....

Allegrowe czyszczenie półek, szaf i kosmetyczek. Zapraszam!!! :)

Cyc w awatarze musi być!

Zielona 

Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 14:00 

Nie wiem czy ktos tu z okolic zajrzy, ale jak cos polecam:

Miasto: Olesno
Nazwisko lekarza: Emile Massouch
Adres: ul. Krasickiego 5
Godziny przyjmowania: codziennie 15:30-18:00 wtorki 17:00-18:00
Nr telefonu: 602683355 rejestracja: 343528257
Czas oczekiwania na wizytę: kilka minut, maksymalnie czekalam pol godziny(nie umawia sie na konkretna godzine, nie ma tlumow)
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): Specjalizacja: Ginekolog-poloznik. Na pewno USG (ostatnio zmieniane na nowe), bada piersi, inne bajery nie wiem, nie mialam. I co pol roku przyjezdza tu mammograf(choc teraz nowy w szpitalu wiec pewnie nie bedzie trzeba tyle czekac).
Inne: Mily, mozna z nim normalnie porozmawiac, nie marudzi na zmiany tabletek, dostosowuje tabletki rowniez do mozliwosci finansowych pacjentek,

catparker 

Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 14:57 

Miasto: Racibórz
Nazwisko lekarza: Kowalewska Renata
Adres: Katowicka 1/19
NFZ/Prywatnie: Prywatnie
Godziny przyjmowania: poniedziałki, czwartki, piątki od 17:00-19:00
Czas oczekiwania na wizytę: nie ma wcześniejszej rejesrtacji, trzeba przyjść przed 16 i zająć miejsce w kolejce, zazwyczaj jest dużo pacjentek
cena wizyty: 45zł,
Dostępne bajery: USG, Plastikowe wzierniki
Inne: Bardzo miła i kompetentna, przeprowadza szczegółowy wywiad i badania gdy ma przepisać jakieś leki, przejmuje się losem pacjentki, nie traktuje przedmiotowo, można z nią porozmawiać na każdy temat

Chodzę do niej już drugi rok, i nie mam żadnych zastrzeżeń, jest jednym z najlepszych ginekologów w mieście i okolicy.
Ostatnio zmieniony przez catparker Sob 12 Maj, 2007 21:39, w całości zmieniany 1 raz  

eliza
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 17:53 

Miasto: Kalisz
Nazwisko lekarza: dr Bogdan Zięba
Adres: Górnośląska 40, wejście od Staszica
Prywatnie
Cena wizyty: od 80zł wzwyż
Godziny przyjmowania: od godzin późno-popołudniowych do ostatniej pacjentki
Czas oczekiwania na wizytę: osobiście poszłam bez wcześniejszej rejestracji, nie było problemu
Dostępne bajery: USG, plastikowe wzierniki, cytologia, badanie piersi
Inne: lekarz jest łagodny i jednocześnie rzeczowy, naprawdę profesjonalista, wyglądem nie wzbudził mojego zaufania, ale po wejściu do gabinetu zmieniłam zdanie. rzetelny i potrafi nawiązać kontakt z pacjentką.

Rosemary 

Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 16:23 

Miasto: Gdańsk
Nazwisko lekarza: Czupryńska
Adres: Al. Zwycięstwa 30
NFZ
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań
: W przychodni dla ubezpieczonych wizyty za darmo, dla nieubezpieczonych coś koło 30-40 zł.
Godziny przyjmowania: zmieniają się co jakiś czas. Teraz jest w poniedziałki od 10 i we srody od ósmej.
Nr telefonu: 502 955 000 (numer bezpośrednio do niej)
Czas oczekiwania na wizytę: ogólnie w przychodni jest idiotyczny system zapisów. Należy przyjsć na ósmą rano i zapisać się na bieżacy dzień. W ten sposób wychodzi czasami, że trzeba czekać parę godzin, które można wykorzystać i pójść gdzieś, ale które teżz psują na przykład inne plany. Dlatego lepiej dzwonić do niej bezpośrednio i obgadać termin przyjścia (z babami na rejestracji nie ma senswnej rozmowy....)
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): pyta o wszystkie badana i chętnie wysyła je zrobić. wzierniki metalowe niestety, ogólnie przychodnia jest słaba w kwestii sprzętu.
Inne: Ostatnio byłam wkurzona na moją gin. bo zrobiła mi cytologię mimo tego, że mam infekcję, ale mimo to mam o niej nienajgorsze mniemanie. I jeśli ktos ma nagły wypadek i potrzbeuje tableltek, konsultacji, postinoru, to jest w tym zakresie bezproblemowa. Do tego wizyta jest mało stresująca oraz wygadana z niej babka :)

Foto jak malowane

heidhr
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Maj, 2007 18:50 Re: Lista ginów

Miasto: warszawa
Nazwisko lekarza: salam salti
Adres: ul. targowa 80/82 lok. 29 (wygodny dojazd, koło dworca wileńskiego)
NFZ/Prywatnie nfz i prywatnie
Godziny przyjmowania: poniedziałek i piątek 8.00-12.00, wtorek i czwartek 15.00-19.00, środa 13.00-16.00
Nr telefonu: 619 18 06
Czas oczekiwania na wizytę: około tygodnia, ale zdarzyło mi się też, że przyjął mnie następnego dnia
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): usg, plastikowe wzierniki
Inne: bardzo miły, grzeczny i rozmowny, do tego dowcipny, rozładowuje stres. tłumaczy co robi, objaśnia usg (bez moich pytań "a co to jest", sam zaczął wskazując na usg "a tu ma pani jajnik, bardzo fajny" ;) , pomógł mojej przyjaciółce z pewnym problemem, sprawdzony :) tu jest jego strona, http://www.usg4d.pl/ - wygląda jakby przyjmował prywatnie, ale podpisał też umowę z nfz.

Olka 

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 21:09 

Nowy gin dziś, więc postuję :mrgreen:

Nazwisko lekarza: Piotr Wołos
Adres: ul. Długa 38
Godziny przyjmowania: środa 9.30-11.30
Nr telefonu:126325488
Czas oczekiwania na wizytę:ja się umówiłam dzień przed ;)
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): USG, wzierniki plastikowe, i wyposażenie takie samo, jak w poprzednim poście :)
Inne: Pan dr robi bardzo dobre wrażenie. Dopytywał się dokładnie, co mi się działo przy których tabletkach, że zmieniałam itp. Konkretny się wydaje. Co do badań- nie przetestowałam, ale z tego, co widziałam 3/4 pacjentek wychodziło z gabinetu z wynikami USG, więc pewnie robi je bez problemu.

Natalka//Szpaku
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Mar, 2008 00:15 

trochę tu stanęło w miejscu. Mało tych dobrych ginekologów...
Mam pytanie do Pań:

Wybieram się pierwszy raz do ginekologa o którym kompletnie nic nie słyszałam no i chciałabym się dowiedzieć coś na jego temat albo poleci ktoś jakiegoś innego ginekologa w Bytomiu. Pan doktor Zdzisław Krzemień i urzęduje w przychodni Sigma-Bi na ul. Batorego w Bytomiu. ;)

Betka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Mar, 2008 19:59 

Nazwisko lekarza: Marcin Opławski
Adres: Floriańska 24 / 1a
NFZ/Prywatnie prywatnie - prywatnie cena 60 zł ( ale jest adekwatna do usługi )
Godziny przyjmowania: codziennie także w sobotę i niedzielę przy telefonicznym umówieniu się i bez rejestracji w poniedziałki i czwartki w godzinach 16-17
Nr telefonu: 0-501-48-58-33.
Czas oczekiwania na wizytę: można się umówić przez telefon zawsze o każdej porze - kiedyś brakowało mi tabsów i byłam u niego wieczorem w niedziele :)
Dostępne bajery - zajebiście wyposarzony gabinet
A TO JEGO STRONKA - http://www.ginekolog-krakow.pl/

Nazwisko lekarza: Tadeusz Diaków
Adres: Armii Krajowej, przychodnia studencka SCAN MED
Godziny przyjmowania: pon. 13.15 - 15.00
wt. 14.00 - 20.00
czw. 13.15 - 15.00
pt. 13.15 - 14.30
Nr telefonu: do rejestracji - (12)629 88 00
komórka do niego - 602-37-14-37
ale najlepiej osobiście ;)
Czas oczekiwania na wizytę: niby miesiąc jak sie rejestruje w rejestracji ale wystarczy go zapytać w godzinach kiedy przyjmuje i można bez problemu być przyjętym od razuu
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): bardzo ładny gabinet - wszystko jest.
USG miałam niedawno dopochwowe i cytologie - oczywiście wszystko za darmo
Inne: bardzo sympatyczny lekarz i rozmawia ze mną zawsze o studiach co słychać - jakbym była jego znajomą.

Znalazłam w necie, że przyjmuje też prywatnie.
http://www.profeminae.krakow.pl/
POLECAM :)

Ms.D.
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Mar, 2008 20:32 

Miasto: Warszawa
Nazwisko lekarza: Guzińska Ilona
Adres: ul. Bolesławicka 33
NFZ/Prywatnie Prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: wizyta 80 zł, wypisanie recepty za darmo, test ciążowy 15 zł
Godziny przyjmowania: od poniedziałku do piątku : 08:00-20:00, w soboty : 08:00-14:00
Nr telefonu: 601969652
Czas oczekiwania na wizytę: praktycznie od razu ;)
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): plastikowe wzierniki, bada piersi, pełne wyposażenie, elegancko, czyściutko i przyjemnie. :)
Inne: Bardzo mi pomogła w moich problemach z poronieniem, nikt niczego się nie spodziewał, a ona od razu wiedziała o co chodzi. Telefonicznie kierowała gdzie mam się udać, jakie badania robić, wieczorem, w weekendy, zawsze chętna by pomóc. Bardzo miła.

Podaję jej adres jej strony internetowej, tam dowiecie się wszystkiego, jak dojechać itd. : www.gabinetginekologiczny.pl

hypnotice
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008 22:10 

Miasto: Mielno (na NFZ) / Koszalin (prywatnie)
Nazwisko lekarza: Jursa Zbigniew,
Adres: 76-032 Mielno ul. Bolesława Chrobrego 9
woj. zachodniopomorskie
NFZ/Prywatnie Tak i Tak (zawsze tak samo dokładnie bada pacjentki)
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: -
Godziny przyjmowania: trzeba zadzwonic i sie upewnic
Nr telefonu: 604 303 595, (94)34 26 185
Czas oczekiwania na wizytę: obowiązuje kolejka
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi):
Inne: bardzo doświadczony, miły lekarz, często sam proponuje prywatnym pacjentkom które wydaja fortune na leki by przyszły do niego na wizytę refundowana... DOCENIAM (mało który lekarz oddaje prywatna pacjentke)

[ Dodano: Wto 01 Kwi, 2008 23:20 ]
a także:

Miasto: BIAŁOGARD,
Nazwisko lekarza: Saczko Maria
Adres: ul.GRUNWALDZKA 47
woj. zachodniopomorskie
NFZ/Prywatnie Tak i Tak
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 80zł warto!!!
Godziny przyjmowania: 8-15
Nr telefonu: (94)3123456 606272334
Czas oczekiwania na wizytę: prywatnie od razu, na NFZ 2 tygodnie do 2 miesiecy
Dostępne bajery (USG, bada piersi...)
Inne: doświadczona, miła, delikatna, w cenie wizyty robi wszystkie niezbedne badania, zdarza sie ze i za darmo. Bezbłedne diagnozy, pomaga kobietom ktore nie moga miec dzieci zajsc w ciaze (skuteczna!), WAZNE: czesto myli plec dziecka w czasie USG-plotka, ale moze w tym celu warto isc gdzie indziej ;) poza tym WSZYTSKO OK!

Odpowiedz do tematu