Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Lista polecanych ginekologów

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista polecanych ginekologów
Autor Wiadomość
pentelka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Kwi, 2008 23:12 

Miasto:Kraków
Nazwisko lekarza:Tomasz Homa
Adres:ul. Oboźna4
NFZ/PrywatniePrywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań:pierwsza wizyta 100zł, każda następna -70zł, wizyta+usg 80zł, samo usg chyba 50zł, nie wiem ile za wypisanie recepty, cytologia- 30zł.
Godziny przyjmowania:aktualnie coś sie pozmieniało/ trzeba dzwonić.
Nr telefonu:12 423-37-81
Czas oczekiwania na wizytę:Niestety bardzo długo, od 1m-ca do 3/4 nawet...:(
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi):Gabinet jest dobrze wyposażony, usg, jakieś kamerki dopochwowe, wzierniki chyba plastikowe(nie jestem pewna, nie pamiętam).
Inne: Ponoć jeden z lepszych lekarzy w krk, polecam szczególnie jeżeli występują problemy zdrowotne, lub problemy z zajściem, bądź donoszeniem ciąży. Lekarz dokładny, konkretny, budzi zaufanie, szczegółowo wyjaśnia wszystko pacjentce. Nie spoczął "na laurach" jak zdarza sie to lekarzom, którzy wyrobili sobie już dobrą opinie. Pewnie dlatego tak długie terminy, ale jeżeli sprawa jest nagląca, przyjmuje z dnia na dzień. Delikatny.

heidhr
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Maj, 2008 20:57 

Miasto: warszawa
Nazwisko lekarza: dr nauk medycznych anna ejmocka-ambroziak
Adres: pani dr przyjmuje w rekol-med na ul. wałbrzyska 3/5 (tel. 843 68 28, 843 68 13) państwowo, poza tym w multi-medzie na okopowej 33 prywatnie, własny gabinet ma też przy metrze wierzbno. telefon - 605428074
NFZ/Prywatnie: nfz/prywatnie, zależy gdzie...
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 80zł za wizytę, 40zł za cytologię
Godziny przyjmowania: byłam tylko w prywatnym gabinecie - wtorki i czwartki od 15
Czas oczekiwania na wizytę: tydzień
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): wzierniki plastikowe, w gabinecie łazienka, papierowe spódniczki jednorazowe).
Inne: budzi zaufanie, bardzo dobrze się z nią rozmawia, jest delikatna, spokojna, nie jest opłacana przez scheringa (jak to powiedziała "nie lubi yasminu i yasminelle, bo producent tak je wywyższa, kłamie że po nich się nie tyje, a są kobiety które tyją, są drogie bo rozreklamowane...), w ogóle rozmowa z nią była bardzo miła, rozładowała napięcie.

Justyce 

Wysłany: Nie 24 Sie, 2008 19:12 

Miasto: Wrocław
Nazwisko lekarza: lek. med. Ewa Dobryszycka
Adres: PoliDent, pl. Grunwaldzki 15
Prywatnie - aczkolwiek na jej wizytówce mam dodatkowo adres szpitala na Kamieńskiego
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 100 zł wizyta, 30 zł cytologia, 10 zł recepta
Godziny przyjmowania: wtorki, czwartki 16-18
Nr telefonu: 071 328 58 55
Czas oczekiwania na wizytę: mniej niż tydzień
Dostępne bajery: wzierniki niestety metalowe, ale USG wliczone w cenę wizyty
Inne: Poświęca pacjentce dużo czasu i uwagi podczas wizyty. Na wszelkie pytania odpowiada bardzo konkretnie i wyczerpująco. Bardzo spokojna, budząca zaufanie, delikatna podczas badania. Aha - od razu dostałam skierowanie na badanie krwi, zapowiadała, że przy następnej wizycie zleci USG piersi.

-----------------------------------------

betinka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Sie, 2008 21:33 Re: Lista ginów

Miasto: Wrocław
Nazwisko lekarza: lek. med. Daniel Kurczowy
Adres: Lekarska Przychodnia Specjalistyczna Towarzystwa Rozwoju Rodziny NZOZ,
ul. Podwale 74 Ofic. 23
NFZ/Prywatnie: NFZ
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: -
Godziny przyjmowania: dokładnie nie pamiętam, na pewno wtorki i piątki od 12.00-13.30
Nr telefonu: 71 343 79 55
Czas oczekiwania na wizytę: ok. tygodnia
Dostępne bajery (USG, plastikowe wzierniki, czy bada piersi): wzierniki metalowe, USG,(bez wydruku, ale w miarę takiej potrzeby wypisuje skierowanie na USG do drugiej przychodni, w której przyjmuje - mniej więcej po drugiej stronie ulicy),z mojego doświadczenia piersi bada na prośbę pacjentki
Inne: troszkę ciężko trafić, miejsce nie wygląda na przychodnię ale polecam tego lekarza, przyjmuje również w przychodni na ul. Dobrzyńskiej

IOWA
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sie, 2008 12:04 Re: Lista ginów

Miasto: Poznań
Nazwisko lekarza: Adam Mościcki
Adres: Ściegiennego 126
Prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 100zł z badaniem USG
Nr telefonu: 601787470 lepiej umawiać się mejlowo gabinet@ginekolog
Czas oczekiwania na wizytę: tydzień
Inne: http://www.adammoscicki.ginweb.pl/

Bas 

Wysłany: Sro 27 Sie, 2008 13:11 

Miasto: Słupsk
Nazwisko lekarza: Markiewicz & Raszczyk
Adres: ul. Sołdka 1/1
NFZ/Prywatnie: Prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 130zł (cena zawsze taka sama, w cenie badanie: "na samolocie", usg, recepty, cytologia)
Godziny przyjmowania: 9-16, 12-19 (nie pamietam w jakie dni jak)
Nr telefonu: 0 59 843 07 89
Czas oczekiwania na wizytę: ok. tygodnia
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): USG z wydrukiem, plastikowe wzierniki.
Inne: Lekarze dosc oblegani, chyba najdrozsi w Slupsku, ale nie znam nikogo kto by narzekał, sa mili i dobrzy. Gabinet dobrze wyposarzony, czysty, recepty wydawane bez problemow w kazdej chwili, przez siostre ktora pracuje w tym gabinecie.

Pati 

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 11:22 

Miasto: Poznań
Nazwisko lekarza: Beata Płochniewska-Szafran
Adres: LUX MED ul. Roosevelta 18
NFZ/Prywatnie: Prywatnie (bezpłatnie dla osób mających kartę pacjenta Lux Med)
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 90pln (dla tych co nie mają kart pacjenta Lux Med)
Nr telefonu: umawianie wizyt 022 3322888
Czas oczekiwania na wizytę: w zależności od tego na jaką godzinę się chce to do tygodnia
Dostępne bajery: plastikowe wzierniki, jednorazowe spódniczki, USG na miejscu
Inne:
- gabinet - bardzo dobrze wyposażony. Nowoczesny "samolot" (bardzo wygodny dzięki czemu samo badanie jest też przyjemniejsze), bardzo dobrej jakości USG. W gabinecie jest łazienka gdzie się rozbiera, jest tam WC i bidet. Do dyspozycji są jednorazowe buty żeby nie biegać na boso i jak ktoś chce jednorazowe spódniczki
- lekarka - ogólnie w miarę miła (nie narzeka, nie robi głupich komentarzy itp), wszystko fachowo wyjaśnia. Sama proponuje od razu USG i cytologię. Podczas USG opowiada co widać, podobnie podczas badania. Na samym początku wypytała mnie o przebyte choroby, brane leki itp. Jak zapisywała pigułki pytała o historię chorób w rodzinie, o to czy palę itp. Na koniec jeszcze spytała czy ja mam jakieś pytania lub wątpliwości. Ogólnie chyba najlepsza z lekarek u których byłam :)

Ostatnio zmieniony przez Pati Pon 10 Lis, 2008 15:30, w całości zmieniany 1 raz  

emileczka 

Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008 18:41 

Miasto: Warszawa
Nazwisko lekarza: Maria Drapczyńska
Adres: lecznica Alfa, ul Nowy Świat 58a
NFZ/prywatnie: prywatnie
Cena wizyty: 100zł-w tym badanie i recepty wypisywane na 6 opakowań z góry, cytologia-40zł
Telefon: 0 22 826 11 27
Godziny przyjmowania:
poniedziałek 16:00-19:00
czwartek 13:00-17:00
piątek 15:00-19:00
sobota 10:00-13:00
Czas oczekiwania na wizytę: zapisy najwcześniej tydzień przed wizytą,czas oczekiwania różny-mając szczęście można trafić nawet tego samego dnia,najpóźniej tydzień
Bajery: plastikowe wzierniki, badanie piersi na życzenie
Inne: pani doktor bardzo miła,badanie delikatne,wszystko cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy,wizyta jest bezstresowa :wink:

mysia-pysia70
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008 19:29 

Miasto: Białystok
Nazwisko: Suchecka
Adres: ul.Antoniukowska (gin-med)
NFZ/prywatnie:NFZ
Przyjmuje:pon, wt,sr, pt,:7-15; czw:11-18
Czas oczekiwania na wizyte: brak wczesniejszych zapisow, przychodzi sie danego dnia, zajmuje kolejke i czeka ok 1h
Dostepne bajery:USG z wydrukiem, metalowe wzierniki, bada piersi na prosbe pacjentki
Inne: lekarka jest naprawde miła, pozartuje, doradzi, wszystko dokładnie wytłumaczy i przeanalizuje, delikatna jesli sie nie opierasz:), jak dle mnie super

Aguu 

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008 09:07 

Miasto: Szczecin
Nazwisko lekarza: dr n. med. Dorota Zielińska
Adres: Medicus, Pl. Zwycięstwa 1
NFZ/Prywatnie prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 65zł (recepta w cenie), cytologia 35zł
Godziny przyjmowania: wtorek 15-17, czwartek 14-16
Nr telefonu: 5005675
Czas oczekiwania na wizytę: rejestracja tego samego dnia co wizyta (nr do rejestracji - 433 35 68)
Dostępne bajery (USG, plastikowe wzierniki, czy bada piersi): plastikowe wzierniki, bada piersi
Inne: Przesympatyczna, delikatna kobieta, uśmiechała się i uspokajała mnie przez cały czas, cierpliwie i uważnie mnie wysłuchała, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczyła. Na 'lepszą' jeszcze nie trafiłam.

Guzik 

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008 09:27 

edit.
Ostatnio zmieniony przez Guzik Sro 23 Gru, 2009 15:48, w całości zmieniany 2 razy  

lutka21
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Gru, 2008 09:27 

Miasto: GDAŃSK
Nazwisko lekarza: AGNIESZKA KOWALEWSKA-WŁAS
Adres: ul.Hallera 2A/1A
NFZ/Prywatnie: prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: za wizyte 90 zł, dodatkowe badania platne dodatkowo
Godziny przyjmowania: czwartki od 16.00 __
Nr telefonu: rejestracja telefoniczna 602 72 63 62 (od 10- 20)
Czas oczekiwania na wizytę: na wizyte trzeba umawiać sie z ok 2 tyg wyprzedzeniem, w nagłym waznym przypadku mozna przyjśc to przyjmie miedZy pacjentkami
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): dostępne usg za dodatkowa oplata, plastikowe wzierniki, mozna poprosic o badanie piersi
Inne: niesamowicie sympatyczny kobietka, bardzo dobry lekarz

Huesera
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 19:50 

emileczka napisał/a:
Miasto: Warszawa
Nazwisko lekarza: Maria Drapczyńska
Adres: lecznica Alfa, ul Nowy Świat 58a
NFZ/prywatnie: prywatnie
Cena wizyty: 100zł-w tym badanie i recepty wypisywane na 6 opakowań z góry, cytologia-40zł
Telefon: 0 22 826 11 27
Godziny przyjmowania:
poniedziałek 16:00-19:00
czwartek 13:00-17:00
piątek 15:00-19:00
sobota 10:00-13:00
Czas oczekiwania na wizytę: zapisy najwcześniej tydzień przed wizytą,czas oczekiwania różny-mając szczęście można trafić nawet tego samego dnia,najpóźniej tydzień
Bajery: plastikowe wzierniki, badanie piersi na życzenie
Inne: pani doktor bardzo miła,badanie delikatne,wszystko cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy,wizyta jest bezstresowa :wink:

Sprawdziłam wiarygodność postu i muszę powiedzieć, że dr. Drapczyńska jest po prostu genialna^^ Tak, więc oddaję hołd 8) i ważne jest to, że wizyty kosztują 120 zł i realnie rzecz biorąc trudno jest się umówić na następny dzień... za tydzień -nie ma problemu, wcześniej-mogą być komplikacje.

emileczka 

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 20:14 

no właśnie powinnam skorygować posta,bo ceny przez te kilka miesięcy się zmieniły :?
wiadomo,że lepiej umówić się wcześniej zamiast próbować szczęścia :wink: niemniej zdarzało mi się,że jak dzwoniłam to proponowano mi wizytę jeszcze tego samego dnia :wink:

Paulusia
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Lip, 2009 10:48 Re: Lista ginów

Miasto: Piła

Nazwisko lekarza: Jaskulski Tomasz

Adres: ul. Złota 11b
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Cena wizyty i ew. usług lub badań: wizyta wraz z recepta 90zł / usg 20zł

Godziny przyjmowania: wtorki, czwartki, piątki 16:00- 19:00 (ale na inna godzine także da rade :) )

Nr telefonu: (067) 214 37 37

Czas oczekiwania na wizytę: 1 - 7dni

Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): all inclusive :)

Inne: strona www: http://www.tomaszjaskulski.ginweb.pl/
Ostatnio zmieniony przez Paulusia Nie 09 Maj, 2010 20:34, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu