Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

luteina

Poprzedni temat «» Następny temat
luteina
Autor Wiadomość
kersi229 

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 11:30 luteina

nigdy nie miałam regularnych miesiączek,w lutym odstawiłam tabletki anty,dostałam krwawienia z odstawienia i 26.03 dostałam normalną miesiączke.od tego czasu nic. poszłam do ginekologa i ten dał mi luteine i kazał brać aż dostane miesiączke. troche poczytałam w internecie i każdy dostaje ją tylko przez określoną ilość dni i okres przychodzi dopiero po odstawieniu leku na skutek spadku jakiegoś hormonu. czytałam również,że luteina brana przed owulacą blokuję ją a ja nie wiem w jakiej fazie cyklu jestem,ginekolog równiez mnie nie badał. skończyły mi sie tabletki i nie miałam możliwości kupna (weekend),brałam ją przez 5 dni 2 razy dzienne. ominęłam 3 tabletki zanim kupiłam kolejne i znowu biore. zrobiłam 3 testy,ostatni w czwartek,oba negatywne. powinnam brac je nadal czy odstawić i czekac na okres?

Zielona 

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 11:44 

Kersi idź do innego lekarza skoro ten Cię nie zbadał nawet.

kersi229 

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 11:46 

tak zrobie ale teraz chce iść prywatnie a wtedy musze poczekać kilka dni i nie wiem czy do tego czasu brać tą luteine czy nie...

Botica 

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 12:09 

kersi229, Bierz luteine, nie zaszkodzi, ale koniecznie msusisz sie zdiagnozowac, bo brak miesiaczki to bardzo powanzy problem.

kersi229 

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 13:20 

najgroszy jest ten stres bo nie wiem co mam myśleć. testy negatywne a okresu brak a przeciez biorę tą luteine już jakoś tydzień..

Odpowiedz do tematu