Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Madinette/ Belara/ Angiletta

Poprzedni temat «» Następny temat
Madinette/ Belara/ Angiletta
Autor Wiadomość
Botica 

Wysłany: Wto 27 Sty, 2015 13:00 

anonimka66, Wszystko okay. Jak chces dmuchac na zimne to mozesz zaczac nowe opakowanie w 1 dniu krwawienia, ale moim zdaniem nie ma problemu.

anonimka66 

Wysłany: Wto 27 Sty, 2015 13:03 

ha! na to już za późno, dzisiaj kończy mi się przerwa:D

trzymajciemnie 

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015 09:03 

Noo to teraz ja :-)

Tabsy biorę od wieeelu lat, Mercilon, Logest, Yaz, Yasmin, Harmonet, potem krążki NuvaRing - meeega wygoda, ale libido u mnie zerowe.
Drugi miesiąc łykam Belare i tu mam problem. Libido świetnie, aleee bule brzucha i plamienia. W pierwszym miesiącu ok 16 tabletki dostałam normalnego krwawienia, potem krwawienie z odstawienia, masakra.
Teraz jest drugi miesiąc i znowu 16 tabletka i plamienie z bólem brzucha. Na szczęście na razie plamienie.
Gin stwierdził, że to się zdarza, ale to nie jest normalne i on by zmienił na coś innego, ale mi wyjątkowo ciężko dobrać coś po czym seks by w ogóle dla mnie istniał, stąd chciałam podpytać:

- jak u Was z plamieniami, czy ustały? Po jakim czasie?
- czy miałyście bóle brzucha na początku stosowania?

Ja już sama nie wiem czy czekać jeszcze ze dwa cykle czy olać i np wrócić do krążków.

Szczęściara 

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015 09:09 

trzymajciemnie, 3 opakowania to okres adaptacyjny. Jeżeli dla Ciebie te plamienia nie są super uciążliwe, to poczekaj jeszcze to jedno. Ja bym tak zrobiła.

trzymajciemnie 

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015 09:13 

Szczęściara, dzięki, no mam taki plan, jeszcze jedno wytrwać!! Wszystko dla seksu :-P

[ Dodano: Sob 31 Sty, 2015 09:15 ]
Aaa no i jeszcze jedno, wahania nastrojów, zauważyłam, że jestem wyjątkowo płaczliwa :-O
Czy jest szansa, że to minie?
Nigdy nie miałam żadnych efektów ubocznych, bóli, plamień itd, tylko spadek libido. Teraz mam pryszcze, jestem humorzasta, plamiąca i boląca ale za to napalona. Nie wiem co lepsze :mrgreen:

Szczęściara 

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015 09:27 

Szanse są, że wszystko minie, ale czy na pewno - tego nie wiem. Poczekaj jeszcze ten miesiąc i zobaczysz jak się czujesz. Sporo tych "uboczności", ale jest możliwość, że ustąpią.

Guzik 

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015 09:56 

Tak jak pisze Szczęściara, jesli jesteś zdecydowana spróbować przeczekać, to jest szansa, ze skutki uboczne mina, ale nie ma gwarancji.

trzymajciemnie 

Wysłany: Nie 01 Lut, 2015 09:22 

No i sukces, plamienie trwało 1,5 dnia a nie jak w zeszłym miesiącu tydzień :D
Najbardziej mnie wkurza płaczliwość bo to zupełnie nie w moim stylu :lol: chociaż z drugiej strony trochę się u mnie dzieje więc nie mam pewności czy to tylko same tabletki czy po prostu życie przewrotne.

Dziękuję dziewczyny, zdecydowałam się jeszcze miesiąc przeczekać. :D

kota 

Wysłany: Nie 01 Lut, 2015 15:18 

Mi skutki uboczne minęły dopiero po jakimś 5-6 krążku ale nie były bardzo uciążliwe wiec zdecydowałam sie przeczekać. Jeśli u ciebie tez jest do zniesienia to ja bym poczekała nawet 2-3 miesiące

It always seems impossible... until it's done

trzymajciemnie 

Wysłany: Wto 03 Mar, 2015 12:07 

Dziewczęta Drogie :)

Faktycznie, skutki uboczne minęły po 3 opakowaniu. sialalaa
Ostatnio zmieniony przez trzymajciemnie Sro 04 Mar, 2015 11:40, w całości zmieniany 1 raz  

Mimu 

Wysłany: Wto 03 Mar, 2015 12:25 

trzymajciemnie, może jednak rozważ pozostanie przy tabletkach, tyle męczyłaś się, żeby przeczekać okres adaptacyjny. nigdy nie wiesz, jak szybko może Ci się taka ochrona znów przydać ;)

trzymajciemnie 

Wysłany: Wto 03 Mar, 2015 20:29 

Z moim szczęściem do facetów to pewnie nie prędko ;-)
Właśnie dumam, bo mam już skończone 33 lata, popalam fajki, ginekolog poradziła mi odstawić jeżeli nie potrzebuje zabezpieczenia. Za to inna ginekolog stwierdziła, że mogę brać bez przeszkód. I już nie wiem :P :kalach:

Guzik 

Wysłany: Sro 04 Mar, 2015 00:21 

trzymajciemnie, w tym miejscu muszęCię pouczyć, ze taka propozycja jest niezgodna z prawem, zresztą w naszym regulaminie też to masz.

A co do pigułek, to jeśli palisz - lepiej rzeczywiście odstawić.

trzymajciemnie 

Wysłany: Sro 04 Mar, 2015 11:41 

Guzik, przepraszam najmocniej, nie miałam pojęcia, już cichutko siedzę, nic nie zaszło :)

Guzik 

Wysłany: Sro 04 Mar, 2015 15:45 

trzymajciemnie, spoko, taka moja rola :)

Odpowiedz do tematu