Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Madinette/ Belara/ Angiletta

Poprzedni temat «» Następny temat
Madinette/ Belara/ Angiletta
Autor Wiadomość
migotka 

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015 12:52 

Botica masz rację :)
To będą już moje trzecie tabletki, ale przy pierwszych mam takie obawy. Głupia poczytałam opinie i się przeraziłam. Na Yasminum czuję się dobrze, tylko te plamki są uciążliwe. Liczę, że się poprawi na tych nowych tabletkach.
Dziękuję Ci bardzo :)

Idunn 

Wysłany: Pią 15 Maj, 2015 20:11 

czekam na okres i zaczynam brać Belarę. Już się doczekać nie mogę powrotu do hormonów, zdecydowanie lepiej funkcjonuję jak je biorę.

tak na marginesie, przydałoby mi się jakieś papierowe pudełeczko na tabletki, by tak samopas nie nosić. Wiecie gdzie można takie opakowanie dostać/kupić ?
bo niestety belara w zestawie go nie ma.

migotka 

Wysłany: Wto 23 Cze, 2015 18:48 

Hej dziewczyny miałyście tak, że po pierwszym opakowaniu BELARY nie wystąpiło wam krwawienie? Pierwszy raz to mam i zapisałam się do lekarza już, ale może bezsensu panikuję

Guzik 

Wysłany: Wto 23 Cze, 2015 19:59 

migotka, brałaś już wcześniej pigułki?
Masz w ulotce napisane, ze krwawienie może się nie pojawić, Zdarza się czasem.

migotka 

Wysłany: Wto 23 Cze, 2015 20:10 

Tak prawda, wybacz moje nieogarniecie

Guzik 

Wysłany: Wto 23 Cze, 2015 20:45 

rozumiem stres, ale to się po prostu zdarza. jesli nie miałaś jakichś ryzykownych sytuacji to nie ma się czym martwić aż tak.

magdalenkaa 

Wysłany: Wto 27 Paź, 2015 23:06 

Ja biorę tez tabletki Belara. co prawda od dwoch miesiecy, ale już wiem że bedzie dobrze bo jak na razie żadnych skutków ubocznych nie mam. Po innych tabletkach różie bywało ale nie chce sie denerwowac jak sobie przypomne.

senya_hawke85 

Wysłany: Nie 22 Sty, 2017 17:56 madinette

Witam, ja biorę Madinette od prawie 2 lat, idealnie dobrane na moje problemy z PMS i trądzikiem, żadnych migren itp. Niestety, niedługo będę musiała je zmienić, bo w UK nie ma odpowiednika a do gina w PL nie będę miała okazji zajść aż do maja. Tutaj dostałam odpowiednik Marvelonu, mam nadzieję, że będzie bez przebojów,

agathe88 

Wysłany: Wto 11 Lip, 2017 23:36 

ja 3 miesiace temu zmienialam tabletki i dostalam wlasnie belare. musze przyznac, ze poki co jestem zadowolona, a to chyba byl najgorszy okres do przetrwania. Nie mialam skutkow ubocznych do tej pory zadnych, wiec jest dobrze :) wczesniej zdarzaly mi sie rozne przeboje wiec jestem zadowolona z tabletek.

olczuch 

Wysłany: Pią 25 Sie, 2017 19:05 

Dziewczyny! Biorę od 1,5 roku belarę jednak w tym miesiącu nie zdąże odebrać recepty na czas. Koleżanka ma jedno opakowanie madinette. Czy mogę je wziąć jednorazowo i w przyszłym miesiącu wrócić do belary? Chodzi mi tylko o to, czy będzie zachowana ochrona - z ewentualnymi skutkami ubocznymi sobie poradzę :)

Justyce 

Wysłany: Pią 25 Sie, 2017 19:06 

Mają ten sam skład, nie musisz się niczym przejmować :)

-----------------------------------------

olczuch 

Wysłany: Pią 25 Sie, 2017 19:07 

Justyce, dzięki za szybką odpowiedź i uspokojenie :D

Odpowiedz do tematu