Antyforum
dla wszystkich, którzy wiedzą, skąd się biorą dzieci i wiedzą, co robić, by się nie brały ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Drodzy użytkownicy! FAQ, regulamin, spis tematów i szukajka nie gryzą!! Zachęcamy do korzystania :)
 wyniki jako: posty, tematy

Mercilon / Novynette / Desette

Poprzedni temat «» Następny temat
Mercilon / Novynette / Desette
Autor Wiadomość
Justyce 

Wysłany: Nie 26 Gru, 2010 22:33 Mercilon / Novynette / Desette

Jeden wątek, bo przecież taki sam skład.
Przed zadaniem pytania polecam zajrzeć do zamkniętych już, starszych wątków, może tam już będzie odpowiedź.

Poprzedni wątek o Mercilonie:
http://www.antyforum.pl/mercilon-vt1098.htm
Poprzedni wątek o Novynette:
http://www.antyforum.pl/novynette-vt2071.htm

-----------------------------------------

Ostatnio zmieniony przez Guzik Sob 27 Gru, 2014 11:54, w całości zmieniany 1 raz  

Ina87
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 01:06 

Mam takie pytanie odnośnie Mercilonu. Mam problem z połykaniem tabletek niepowlekanych. Czy jak go pogryzę i połknę to zmniejszy to ochronę? Słyszałam też, że niektóre tabletki anty można ssać.

Szczęściara 

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 08:07 

nie będzie to zmniejszało ochrony. Przecież te tabletki i tak będą musiały się wchłonąć.

gosia9090
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 16:02 

Wiem że istnieje starszy wątek na temat Mercilonu ale widzę że został przeniesiony tu.
Ja, jako że stosowałam Mercilon przez 7 miesięcy chcę się podzielic swoim doświadczeniem.

Ogólnie tyłam od niego jakieś 2 kg na 3 miesiące, jak dla mnie zdecydowanie za dużo. Pod koniec brania 6, 7 opakowanie czułam się czasem okropnie, jakby mnie ktoś napompował. Piersi w niektórych okresach strasznie wrażliwe. Ochoty na seks to prawie nie miałam. Humorki niesamowite, bardzo płaczliwa byłam. Po 7 opakowaniach naprawdę miałam tego dośc wiec zmieniłam. Na Yasminelle, kupiłam, zażyłam 2 tabletki i odłożyłam tabletki całkowicie. Przy zmianie pojawiło się u mnie drętwienie jednej ręki, nie pierwszy raz. Z tym że wcześniej nie zwracałam na to uwagi, zaczęłam dopiero wtedy gdy dowiedziałam się że mój tata miał zakrzepice w młodym wieku. Teraz będę robic badania i zobaczę. Jak wszystko będzie ok może wrócę do tabletek. Ale do mercilonu już chyba nie.

Oczywiście mówię tu o sobie, wiadomo że każdy ma inny organizm i inni będą miec inne doświadczenia, może lepsze. Tego wam życzę! :)

anek 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 20:38 

gosia9090 napisał/a:

Oczywiście mówię tu o sobie, wiadomo że każdy ma inny organizm i inni będą miec inne doświadczenia, może lepsze. Tego wam życzę!
Otóż to, każdy ma inny organizm, więc moim zdaniem nie ma sensu pisania na forum, jak zareagowałaś na dane tabletki. Bo tak szczerze mówiąc, to jest mało interesujące, tak samo, jak 'w czarnych włosach było mi beznadziejnie, w blondzie jeszcze gorzej, dopiero rudy wyszedł dobrze!'. Bez urazy, ale nie piszemy takich rzeczy na forum, bo są nieprzydatne. Pozdrawiam :)

Botica 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 20:49 

anek, :roll:

anek 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 20:53 

agnieszka82, no o co znowu chodzi?

gosia9090
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 21:57 

We wcześniejszym temacie na temat mercilonu była rozmowa na ten temat więc i ja się podzieliłam ale skoro temat został przeniesiony to tu to napisałam. Mnie osobiście interesowało to czy większośc osób reaguje dobrze czy źle.
A bezsensowne to wydają mi się takie posty zwracające uwagę - bo tego to już naprawdę niema po co czytac. Sama jak czytam jakiś wątek na 30 stron z czego połowę to zwracanie uwagi na błędy ortograficzne czy to że komuś się wydaje że ktoś czegos nie powinien pisac - to też się denerwuje że szukam czegoś a większośc czasu tracę na czyjeś głupoty.
Ale świata niezmiennie.

anek 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 22:06 

gosia9090, napisałam mojego posta, żeby na forum właśnie panował jako taki porządek. Bo Twój post naprawdę niewiele wnosi do tematu, bo przecież wiadomo, że każda kobieta może inaczej zareagować na dane pigułki. Dla mnie Twój post to właśnie głupota. Wydawało mi się, że mojego wcześniejszego posta napisałam uprzejmie, więc oczekiwałabym tego również z Twojej strony. W czym może Ci pomóc informacja, że jedna dziewczyna czuła się na Mercilonie dobrze, inna przytyła, a jeszcze inna nie miała ochoty na seks? Przeprowadzisz analizę, spiszesz liczbę osób, którym tabletki pasują oraz tych, których tabletki nie pasują i... Co Ci to da?

OnaOla 

Wysłany: Sob 26 Mar, 2011 20:54 

Od 2 dni mam tak jakby lekkie krwawienie zostaje taka sucha krew na bieliźnie przy oddawaniu moczu czasami jest taki pojedynczy malutki 'klaczek', cos jak krew przy okresie czy cos. Tabletki biore od 2 lat, a teraz jestem przy kolejnym opakowaniu, zostały mi 3 tabl do końca opakownia za tydzien mam miec krawanie z odstawienia, szczerze mówiąc nie wiem co sie dzieje ;/ Nic nie przedłuzałam opakowania ani nic. nie jest to jakieś straszne no ale zastanawia mnie to czemu tak mi sie nagle zrobiło... Wiecie czemu to może takie coś byc? to jakos osłabia działanie? Mogłaby na to wpłynąć dieta? ostatnio mniej troche jem, nie jadam kolacji czy cos. Mam nadzieje ze to minie jak nie to wybiore sie do lekarza...

emileczka 

Wysłany: Sob 26 Mar, 2011 21:11 

było o tym setki razy-wystarczyło poszukać i poczytać.
jednorazowym plamieniem można się nie przejmować-to się zdarza na zasadzie "bo tak".jeśli powtórzy się przy kolejnych opakowaniach to może znaczyć,że tabletki nie trzymają cyklu i trzeba zmienić je na mocniejsze.uprzedzam pytanie-nie,to nie ma wpływu na zabezpieczenie,tabletki dalej chronią przed ciążą.

nesvitka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Mar, 2011 21:22 

Hej :) am problem.. mam nadzieje ze mi pomozecie a wiec mialam 7-dniowa przerwe, w srode powinnam wziac pierwsza tabletke z nowego opakowania ( novynette) zrobilam to dopiero w czwartek razem z ta druga ktora powinnam wziac tego dnia. trzecia i czwarta tabletke pominelam - o czym sobie uswiadomilam w sobote bo chcialam wziac piata tabletke, wzielam jedna i w niedziele kolejna, ale w poneidzialek i wotrek rowniez zapomnialam i w srode wzielam jedna. Dodam ze w miedzy czasie byly pelne 2 stosunki bez zabezpieczen. jakie mam w szanse na dzidzie ? Brac dalej tabletki , czy lepiej odstawic ? No i jesli doszlo do zaplodnienia to tabletki moga miec jakis wplyw na fasolke ? Czyli wedlug Was mam duze szanse ze doszlo do zaplodnienia ? A gdybym teraz sie dodatkowo nie zabezpieczala to tez jest duze ryzyko mimo ze teraz regularnie bede przyjmowac tabletki ?
« poprz. | 1 2 3

Rosemary 

Wysłany: Czw 31 Mar, 2011 22:21 

nesvitka, wystarczy, że napisałaś o tym w jednym wątku ;) nie trzeba w drugim. Powyższy post zostanie usunięty, a odpowiedzi (również z tego wątku, które zostały tam przeniesione) znajdziesz tu: http://www.antyforum.pl/z...a-vt247,960.htm

Foto jak malowane

Czarownica 

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011 19:09 

od przyszłego cyklu wracam do novynette,

poza tym jestem pozytywnie zaskoczona ilością badań, które mi dzisiaj gin przepisała: cytologię, usg piersi i podwozia, badania krwi chyba na wszystko (oj, będę mdleć)

Curly 

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011 19:16 

Czarownica, no to fajnie, mój gin USG piersi jeszcze mi nie zaproponował a jak poprosiłam o badania krwi w związku z puchnięciem nóg i nie byłam pewna czy przez to moge brać hormony to powiedział że to zbędne i odmówił przepisania 8)
Gratuluję gina. :)

Odpowiedz do tematu